دانلود کتاب دور دنیا در یک روز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دور دنیا در یک روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دور دنیا در یک روز

کتاب دور دنیا در یک روز نوشته‌ی مت لموت، همراه با تصاویری رنگی و جذاب زندگی عادی چند کودک در کشورهای مختلف دنیا را از زبان خودشان شرح می‌دهد و شما را با فرهنگ‌ و شرایط اجتماعی گوناگون آن‌ها آشنا می‌سازد.

درباره‌ی کتاب دور دنیا در یک روز:

جهان جای بزرگی است که میلیاردها انسان در آن سکونت دارند. هر کدام از این انسان‌ها مشغول زندگی خودشان هستند، کارهایی انجام می‌دهند که عادت دارند و معمولا از کارهای روزانه‌ی آدم‌های دیگر در کشوری دور از خودشان خبر ندارند. اکنون مت لموت (Matt Lamothe) سعی دارد تا با به تصویر کشیدن شرایط مختلف زندگی افراد در کشورهای گوناگون شما را با شباهت‌ها و تفاوت‌هایشان با خودتان آشنا کند.

کتاب دور دنیا در یک روز (This Is How We Do It) زندگی عادی پسر بچه‌ای به نام کیان را در کنار زندگی هفت کودک دیگر از کشورهای متفاوت از سراسر دنیا به تصویر می‌کشد؛ هر کدام از این کودکان با شرایط گوناگون مخصوص به خود در نقطه‌ای از دنیا زندگی می‌کنند. تصاویر کتاب حاضر روایتگر این است که هرکدام از بچه‌ها چطور از خواب برمی‌خیزند، چه غذایی می‌خورند، در طول روز چه فعالیت‌هایی می‌کنند و شب چطور به خواب می‌روند.

بدین ترتیب با نگاهی واقعی به زندگی روزانه‌ی آن‌ها بخش‌های شگفت‌انگیزی از سبک زندگی و سنت‌هایشان را آشکار می‌کند که ممکن است با سبک زندگی و سنت‌های شما متفاوت باشد.

کتاب دور دنیا در یک روز مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به کودکان سه تا هفت سال کمک می‌کند تا با فرهنگ‌های مختلف دنیا آشنا شوند.

 ۴۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-491-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دور دنیا در یک روز

برای دانلود کتاب دور دنیا در یک روز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دور دنیا در یک روز

نظرات کتاب دور دنیا در یک روز

yosef mohammadsefat
۱۴۰۰/۱/۲۹
عالیه خیلی کتاب خوبیه
مشاهد همه نظرات (۱)