دانلود کتاب رازهایی برای مردان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهایی برای مردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهایی برای مردان

کتاب رازهایی برای مردان نوشته جی. دونالد والترز، می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. هر صفحه را که باز می‌کنید قدرت پنهان درون‌تان را آزاد خواهد کرد. در این کتاب برای هر روز از ماه یک راز وجود دارد. رازهایی که با دیگران در میان خواهید گذاشت.

روز را در ساعت مناسبی آغاز کنید. گفتار را چند بار تکرار کنید. دفعۀ اول، با صدای بلند، بعد آرام‌تر، بعد به صورت یک زمزمه و سپس در فکرتان تکرار کنید. با هر بار تکرار، بگذارید کلمات با عمق بیشتری جذب ضمیر ناخودآگاه‌تان شوند. به تدریج مفهوم کاملی از این گفتارها به دست خواهید آورد، که اگر بخواهید آن‌ها را طی یک دوره یاد بگیرید، شاید یک سال طول بکشد.

در پایان، حقایق ارائه شده با شما یکی خواهند شد. آن صفحه از کتاب را که گفتار روزتان است، طی روز باز بگذارید. در هر فرصتی آن را مرور کنید. حتی‌المقدور آن گفتار را با شرایط واقعی زندگی‌تان تطبیق دهید. شب قبل از خواب، چند بار دیگر گفتار را تکرار کنید. هنگامی که به خواب می‌روید، کلمات را به ضمیر ناخودآگاه‌تان منتقل کنید و اثرات مثبت آن را در تمام وجودتان جذب کنید. بگذارید با ضمیر آگاه‌تان یکی شوند.

در بخشی از کتاب رازهایی برای مردان می‌خوانید:

هنگام پیروزی جوانمرد و هنگام شکست آرام و امیدوار باش، هرگز اجازه نده که شکست، حقیقت وجودت را در خود محصور کند. آن وقت خواهی دید که خود شکست تبدیل به پیروزی خواهد شد.

 ۶۴ صفحه، ۳۷۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8630-54-1 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهایی برای مردان

برای دانلود کتاب رازهایی برای مردان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهایی برای مردان
saeideh zarei
۱۳۹۷/۹/۲۶
خیلی کتاب خاص و جدیدی نیست ولی در کل محتویاتش خوبه
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۷/۷
wery goog Is book
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)