دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها

کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس، به مردان نکاتی را آموزش می‌دهد که هر زنی آرزو دارد همسرش آن‌ها را بداند؛ نکاتی که منجر به بهبود روابط زناشویی خواهد شد. (فایل کتاب در تاریخ 1399/07/14 جایگزین شده است.)

بعد از خواندن کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها (What Women Want Men to Know: The Ultimate Book About Love, Sex, and Relationships for You and the Man You Love) و عملی کردن راهکارها و راهنمایی‌های آن قادر خواهید بود در هر جا و هر زمان در زندگی مشترک خود به آرامش و رضایت خاطر برسید. گاهی اوقات زن‌ها نمی‌توانند همسرانشان را متوجه این موضوع کنند که چه رفتارهایی را می‌پسندند و چه رفتارهایی از سوی همسرشان آن‌ها را اذیت می‌کند.

یکی از مهم‌ترین نیازهای زنان این است که مردان شخصیت و روحیات آن‌ها را به خوبی بشناسند و برای آن‌ها ارزش و احترام زیادی قائل شوند. تصور کنید هنگام خوردن ناهار مقابل دوستتان نشسته‌اید و از همان آغاز مکالمه، درباره مشکلی که با همسرتان دارید و و کارهای اشتباهش صحبت کنید. دوست شما از همان لحظه اول حرف‌هایتان را به خوبی متوجه خواهد شد و با همدلی و به نشانه تأیید سر تکان می‌دهد. این همدلی نشان می‌دهد که مفهوم حقیقی رفتار و صحبت‌های شما بلافاصله و بدون هیچ گونه تلاشی توسط او درک شده است.

شما هم بعد از اینکه مطالب این کتاب را خواندید می‌توانید احساستان را طوری برای فرد مقابلتان شرح دهید که قابل درک و فهم باشد و سبب آسایش، آرامش، قدرت، راحتی و انگیزه در شما شود. کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند تمام چیزهایی که زن‌ها آرزو دارند مردها بدانند را در بر می‌گیرد.

اگر قادر نباشید همسر خود را درک کنید و یا احساسات او را به خوبی نشناسید، آسیب‌های زیادی به زندگی زناشویی‌تان می‌خورد که دیگر قابل جبران نیست و منجر به از دست رفتن آرامش درونی‌تان خواهد شد. باربارا دی آنجلس در این کتاب به سؤال‌های مشترک اکثر آقایان در ارتباط با زنان پاسخ داده است. سؤالاتی مانند: چگونه منظور واقعی زنان را متوجه شویم؟، چگونه کمتر دعوا و بحث کنیم و بیشتر به همدیگر محبت کنیم؟، چگونه معشوق بهتری برای همسرمان باشیم؟ و ... امید است با خواندن این اثر ارزشمند شریک عاطفی خود را به بهترین شکل ممکن درک کنید.

باربارا دی آنجلس را بیشتر بشناسیم:

باربارا دی آنجلس (Barbara De Angelis) روانشناس برجسته، سخنران و نویسنده درخشان قرن بیستم است که در حوزه رشد شخصی و معنوی فعالیت می‌کند. او در طی این سال‌ها به میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا با پیام‌های الهام‌بخش خود درباره چگونگی ایجاد یک زندگی آزاد حقیقی، داشتن روابط سالم و سرشار از عشق و همچنین رشد شخصی کمک کرده است.

در بخشی از کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها می‌خوانیم:

خطاب به مردها: مى‌دانم به رغم تلاش‌هاى من براى توضیح این اولویت زن‌ها، حتما پیش خودتان غر مى‌زنید که: «چرا کیک عشق زن‌ها شباهت بیشترى به کیک عشق ما ندارد» یک برش کوچک مختص عشق و بقیه‌ى برش‌ها براى دیگر نواحى زندگى. این منطقى‌تر و عاقلانه‌تر است. چرا زن‌ها باید این قدر توجه و وقت خود را براى ما صرف کنند؟ چرا باید براى حرف زدن با او جدول‌هایى را از بر کنم؟ چرا این قدر همه چیز مشکل است؟

این شکایت خاطره‌اى را که مربوط به چند سال گذشته است برایم زنده مى‌کند. در رابطه‌اى جدى با مردى بودم که او را خیلى دوست داشتم. مشغول یکى از آن بحث‌هاى داغ درباره‌ى خودمان بودیم. از آن بحث‌هایى که وسط آن مردها دوست دارند فرار کنند. سعى داشتم به او توضیح دهم که چرا نیاز دارم بیشتر مرا از خود مطلع کند، براى باهم بودنمان برنامه‌ریزى کند، و همین طور روزها بدون آن که اطلاعى بدهد، ناپدید نشود. او در سکوت به صحبت‌هایم گوش کرد و سپس با ناراحتى گفت: «چرا سرت به زندگى خودت نیست و این‌قدر به من فکر مى‌کنى؟» اى کاش مشغول کارها، پرونده‌ها و علایق خودت بودى و بعد اگر اتفاق مى‌افتاد که زنگى به تو بزنم، مى‌گفتى: «اوه، سلام، چقدر خوشحال شدم زنگ زدى، چند دقیقه است که سرم خیلى شلوغ است. خب، حالت چطوره؟» اما هر وقت که به تو زنگ مى‌زنم، هیجان زده مى‌شوى و هر وقت هم که نمى‌زنم ناراحت مى‌شوى و قضیه راخیلى بزرگ مى‌کنى. چرا نمى‌توانى مشغول کارهاى خودت باشى و چرا این قدر به من فکر مى‌کنى؟»

به شوخى به او گفتم: «به عبارت دیگر شما از من مى‌خواهید که یک مرد باشم. اینطور نیست؟»

پاسخ داد: «نه، من چنین چیزى نگفتم. من فقط گفتم که‌اى کاش فکرت این قدر روى عشق متمرکز نبود.»

به او گفتم: «همین که گفتم. تو مى‌خواهى من مثل مردها باشم.»

 ۷۱۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5885-89-2 

چاپ ۱۳۸۳: ۶۵۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۹۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پیامى به زن‌ها
پیامى به مردها
بخش اول: زن‌ها دوست دارند مردها چه چیزى
درباره‌ى آن‌ها بدانند؟
فصل (1): براى زن‌ها عشق بر هر چیز مقدم است
فصل (2): زن‌ها توان آفرینش دارند
فصل (3): ارتباط زن‌ها با زمان، ارتباطى مقدس است
فصل (4): زن‌ها نیاز دارند احساس امنیت کنند
فصل (5): زن‌ها دوست دارند احساس ارتباط و متصل بودن کنند
فصل (6): زن‌ها نیاز دارند احساس ارزشمند بودن کنند
فصل (7): هفت باور نادرست مردها درباره‌ى زن‌ها
بخش دوم: آنچه زن‌ها دوست دارند مردها درباره‌ى عشق، صمیمیت و ارتباط بدانند.
فصل (8): کارى نکنید که زن عاقل و سربه راه خود را به یک دیوانه‌ى زنجیرى بدل کنید؟!
فصل (9): چگونه در خارج از اتاق‌خواب نیز معشوق مطلوبى باشیم؟
فصل (10): رازهایى درباره‌ى روش‌ها و سبک‌هاى ارتباطى زن‌ها
فصل (11): ده عادت ارتباطى مردها که زن‌ها را عصبى مى‌کند
فصل (12): آنچه زن‌ها از شنیدن آن‌ها بیزارند و آنچه دوست دارند بشنوند
بخش سوم: آنچه زن‌ها دوست دارند مردها درباره‌ى روابط جنسى بدانند
فصل (13): رازهایى درباره‌ى خواسته‌هاى جنسى زن‌ها
فصل (14): هجده عامل سرد مزاجى جنسى زن‌ها
فصل (15): بیست عامل تحریک‌کننده‌ى جنسى زن‌ها
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها

برای دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها

نظرات کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند: عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌ها

Ahmad M
۱۳۹۹/۷/۴
این کتاب فوق العادهست من یک مرد هستم و با عشق زیاد با همسرم ازدواج کردم و بعد از پنج سال بین ما اختلاف شدید اتفاق افتاد و الان حدود یک سال است از هم جدا زندگی میکنیم و من با خواندن این کتاب تازه فهمیدم چقدر اشتباه میکردم و امروز دوباره با همسرم صحبت کردم و قراره دوباره زندگی مشترک را اغاز کنیم این کتاب زندگی منو نجات داد واقعا خیلی چیزارو نمیدونستم و خیلی چیزارا اشتباه انجام میدادم ابن کتاب انگار همسر منو توصیف میکرد. ممنونم از نویسنده و مترجم کتاب
کاربر a
۱۳۹۷/۴/۱۴
این کتا بسیار جذاب و جالب است و پس از اتمام ان حتی ما زنها احساس میکنین اکنون چیزهایی رامیدانیم که قبلا درباره‌ی خو نمیدانستیم این کتاب از نظر من تمامی تجربیاتی است که باربارا دی انجلیس در ان همه راثبت کرد و هر انچه خودش فهمیده طی سال‌های متمادی ان رادر اختیار مخاطبان قرار داده و خیلی ارزشمند است من فکر میکنم هر مرد و زنی کتاب‌های باربارا رابخوانند دیگر کمتر در زندگی دچار مشکل میشوند
روح اله محمدی
۱۳۹۹/۲/۳۰
کتابی بسیار جامع، راجع به ویژگی‌های روانشناسی خانم‌ها، اینکه متوجه میشم، ابراز محبت در خانم‌ها وآقایون تفاوت داره، برای خانم‌ها بزرگی و کوچکی کاری که براشون انجام میدیم از لحاظ امتیاز دهی، یکیه، ومرد به اشتباه تصور میکنه، با انجام یک کار یا خرید هدیه، مسئولیتش رو انجام داده، خیلی میتونه این کتاب برای بهبود روابط راهگشا باشه
مشاهد همه نظرات (۵۹)