دانلود کتاب راز ذهن موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز ذهن موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز ذهن موفق

خداوند جلّ جلاله در طبیعت انسان، نیرویی خارق العاده و بالقوه خلق کرده که چنانچه متمرکز شود و بخود القاء نماید، توان بالفعل ساختن آنرا خواهد یافت.

در این ارتباط با توکّل بدرگاه الهی و توجه و عنایات ائمه اطهار (س)، با آرامش خیال از دستیابی به نتیجه، اطمینان حاصل خواهد کرد و آیه شریفه «اَلا بِذِکِرِ اللّه تَطمَئِنُّ القُلوب» محقق گردد.

با توجه به اینکه بارها شنیده و حتی دیده اید:

فردی روی تخته ای پر از میخهای تیز می خوابد یا لامپ مهتابی را شکسته و کورت کورت می خورد، کاردی را در شکم خود فرو می کند و یا او را می بُرند و دو نیم می کنند، سپس بهم وصل می شود و آسیبی نمی بیند. اکنون شما را دعوت می کنیم بیائید و تجربه کنید:

آلام و گرفتاری های صعب العلاج خود و دیگران را مداوا کنید بدون پرداخت هزینه و صرف وقت طولانی و تحمل مشکلات جسمی و روحی فراوان

از آنها رها شوید و اثرات سوء دارو را از خود دور سازید.

با اراده، فکر را تقویت، روح را آزاد و بخود باور دهید (می خواهید) و هیچ مشکلی ندارید. با تلقین روان خود را پاک و از پارازیت ها و آسیب هایی که ممکن است به شما عارض شود، مصون مانید.

در این مجموعه با برخی از حوادث و اتفاقات آشنا می شوید و شما نیز راه کامیابی بر آنها را ، توسط متد ریکاور (Recover) می آموزید تا با وسیله ای درونی، خودکفا گردیده و بتوانید سلامتی و خرسندی را جانشین غم ها و رنج ها سازید. «این گوی و این میدان» با پایداری، عشق و اطمینان، موفقیت را نصیب خود کنید و به «راز ذهن موفق» پی ببرید.

همت بلنددار که مردان روزگار              از همت بلند بجائی رسیده اند

 ۱۰۶ صفحه، ۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۱: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز ذهن موفق

برای دانلود کتاب راز ذهن موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز ذهن موفق
محمدرضا رنجبر
۱۳۹۳/۱۱/۲
باسلام وسرزنده بودنتان. مطالب کتاب جالبه چندتا ازتمرینهاش انجام دادم جالب بود و تاثیرش را زیر پدستم احساس کردمممون ازکتاب و مطالب کتاب
امیر رضایی
۱۳۹۸/۴/۸
کتاب خوبیه خیلی جالب بود
حمید شیرافکن
۱۳۹۸/۳/۲۸
این کتاب واقعا بدرد اونایی میخوره ک درگیری ذهنی زیادی دارن، من چند بار خوندم این کتابو خیلی خوبه گ تمرینات کاملا مفیدی داره فک کنم با خودنش دیگه نیاز ب روانپزشک و مشاوره نباشه، االبت اگه تمریناتو با حوصله انجام بدین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)