دانلود کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی

کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی نوشته‌ی پیتر کلدر، با ارائه 5 تمرین قدیمی تبتی به شما کمک می‌کند تا زندگی سالم‌تر و پرثمرتری داشته باشید و با انجام مداوم این تمرینات روند جوان‌سازی شما آغاز خواهد شد.

موضوع کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی چیست؟

کتاب کلدر در اصل در دهه‌ی 1930 نوشته شد و در سال 1985 جان تازه‌ای یافت. تنها به صورت شفاهی به اوج محبوبیت خود رسید و به سرعت به صورت پرفروش‌ترین کتاب شماره‌ی یک درآمد. فصل آخر این کتاب که بیش از نیم قرن ناپدید شده بود، به‌ تازگی در کاغذهای شخصی نویسنده یافته شد و بعد جدید هیجان انگیزی را برای این اثر کلاسیک پرفروش و فراموش نشدنی به همراه آورد.

پیتر کلدر بعد از سال‌ها فعالیت در عرصه‌ی پزشکی، متوجه شد در کسانی که با بیماری‌های خطرناک دست و پنجه نرم می‌کنند،‌ سه ویژگی خاص شخصیتی وجود دارد، آن‌ها می‌توانند بیشتر از حد انتظار، زنده بمانند و زندگی کنند.

آن‌ها روحیه‌ای جنگجو، اشتیاقی برای یادگیری و قدرت تغییر و ابتکار معنوی دارند. همانطور که مهاتما گاندی گفته است: یک فرد سالم سه ویژگی عمده دارد: «عملکرد، عقل و خرد و عشق و ایمان».

به همین دلیل، خواندن کتاب راز قدیمی چشمه جوانی (Ancient Secret of the Fountain of Youth) به شما کمک می‌کند تا در زمان و انرژی، صرفه‌جویی کنید. این کتاب اطلاعات عملی و کاربردی بسیاری دارد که با استفاده‌ی مداوم از آن‌ها می‌توانید روند جوان شدن را شروع کنید. وقتی شروع به خواندن می‌کنید، تمامی تعلیمات آن را به کار بگیرید.

وقتی تمرین‌های، این کتاب را انجام می‌دهید، با خودتان مهربان باشید. سعی کنید به شیوه‌ی خودتان قدم بردارید. از موفقیت‌تان خوشحال شوید، حتی اگر پیشرفت‌تان آهسته باشد. به خاطر داشته باشید، جوان شدن یک روند است و فقط زمانی مؤثر واقع می‌شوند که از انجام آن‌ها لذت ببرید.

در پایان، هرگز فراموش نکنید که منبع این چشمه‌ی جوانی، خود شما می‌باشید. شما مسئول هستید و می‌توانید مکانیسم زندگی و مرگ‌تان را در بدن، فعال سازید. همه این موارد برای تقویت روحیه شما گفته می‌شود، نه این که خودتان را سرزنش کنید؛ قبل از این که متوجه زندگی شوید، منتظر رسیدن مرگ نباشید. هم اکنون زندگی را از سر گرفته و روند جوانی را به حرکت درآورید.

تمرینات تبتی چیست؟

تمرینات تبتی مجموعه‌ای از حرکات یوگا هستند که بدن را سرشار از انرژی، ماهیچه‌ها را قدرتمند و ذهن و روح را آرام و متعادل می‌کند. انجام این تمرینات بلافاصله بعد از خواب صبحگاهی توصیه می‌شود. حرکات این ورزش در ده دقیقه صورت می‌گیرد و منجر به شادابی و انرژی کل روز شما خواهد شد.

پیتر کلدر را بیشتر بشناسیم:

پیتر کلدر (Peter Kelder) با پدرخوانده و مادر خوانده‌اش درنیمه‌ی غربی ایالات متحده، زندگی می‌کرد و در زمان نوجوانی شروع به ماجراجویی می‌کند. این ماجراجویی، او را به مکان‌های دور و عجیب و غریب کشاند. او شخصیتی فرهیخته و موقر داشت و قادر بود به چندین زبان صحبت کند. در سرتاسر زندگی‌اش عاشق شعر، کتاب و کتابخانه‌اش بود.

آیا واقعاً این پنج تمرین قدیمی تبتی می‌توانند شما را سال‌ها جوان‌تر کنند؟ حالا اظهارات چند خواننده را می‌خوانید:

- قدرت ماهیچه‌هایم بهبود یافته است، شانه‌هایم صاف‌تر و ماهیچه‌های شکمم محکم‌تر شده‌اند. بعد از 6 ماه، موهای خاکستری پشت سرم به رنگ اولیه‌ی خود، یعنی قهوه‌ای تیره برگشته‌اند. حتی پسرم که در مدرسه‌ی پزشکی درس می‌خواند، انجام این تمرینات پنجگانه را شروع کرده است. (رابرت کوپ)

- ابتدا، شک داشتم. اما در طول سه ماه توانستم مشاهده کنم ماهیچه‌هایم در بدن شل و ول و جاقم ظاهر می‌شوند و وزنم از حدود 90 کیلوگرم به حدود 80 کیلوگرم رسید و ثابت ماند. همسرم لاغر بود و کمبود وزن داشت. او نیز توانست حدود 5 کیلوگرم وزن اضافه کند و احساس فوق‌العاده‌ای داشته باشد. (بی. اس. مل جکسون)

- بعد از یک هفته، متوجه تغییر چشمگیری در سلامت و ظاهرم شدم. هم اکنون 10 سال جوان‌تر به نظر می‌رسم و با وجود رژیم فیزیکی خیلی شدید، احساس درد و ناراحتی نمی‌کنم. این کتاب را به مشتریانم توصیه می‌کنم. این تمرینات ورزشی، آرتروز، مشکل مفاصل، دردهای مزمن، مشکلات وزن و همچنین مشکلات عاطفی احساسی را درمان می‌کنند. (جری لارکین)

- صبح‌ها در کلاس، نیمه خواب بودم. بعد از انجام این تمرینات، احساس شادابی می‌کردم. از زمانی که این تمرینات را انجام می‌دهم، در عملکرد خود، پیشرفت چشم‌گیری و مطمئن هستم که این 5 تمرین واقعاً مؤثر واقع می‌شوند. (مارک پرکینز)

جملات برگزیده‌ی کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی:

- هر انسانی آرزوی عمر طولانی دارد، اما هیچ انسانی نمی‌خواهد پیر شود. (جاناتان سویفت)
- انسانی که بنده‌ی خود باشد، آزاد نیست. (Lucius Ann&us Seneca)
- برای این که زندگی طولانی‌تری داشته باشید، باید غذایتان را کمتر کنید. (بنجامین فرانکلین)
- بدن ضعیف، ذهن را تضعیف می‌کند. (ژان ژاک روسو)

در بخشی از کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی می‌خوانیم:

کلنل بردفورد، برای آخرین بار، قبل از مسافرت به بخش‌های دیگر ایالات متحده و کشور خودش، انگلستان، باز هم به باشگاه هیمالیا آمد. او می‌خواست درباره‌ی مسائل مختلفی غیر از این شش تمرین صحبت کند، که به روند شادابی و جوانی کمک می‌کنند. وقتی او در مقابل گروه قرار گرفت، نسبت به قبل آگاه‌تر، هشیارتر و باشور و نشاط‌تر ظاهر شد. بلافاصله بعداز بازگشتن از هندوستان، به صورت تندیس کاملاً عالی و مطلوبی درآمده بود. اما از آن به بعد، به پیشرفتش ادامه داده و در حال حاضر نیز درحال کسب علوم مختلف جدید درباره‌ی سلامتی و نحوه‌ی زندگی است.

کلنل گفت: اول از همه، باید از خانم‌های حاضر در گروه‌مان عذرخواهی کنم، چون امشب، بیشتر درباره‌ی مردان صحبت می‌کنم. البته، پنج تمرینی که به شما یاد داده‌ام برای مردان و زنان به طور یکسان مفید است. اما چون خودم یک مرد هستم، مایلم درباره‌ی موضوع مهمی برای مردان صحبت کنم.

می‌خواهم درباره‌ی صدای مردان صحبت کنم. آیا می‌دانید که بعضی کارشناسان می‌توانند بگویند یک مرد چقدر نیروی جنسی دارد، آن هم فقط با گوش دادن به صدای او؟ همه‌ی ما صدای گوشخراش و زیر یک مرد را قبل از پیری شنیده‌ایم. متأسفانه، وقتی صدای مرد مسنی اینگونه می‌شود، علامت مطمئنی است که وخامت فیزیکی او در حالت پیشرفت است.

 ۱۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-606-2 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی

برای دانلود کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز قدیمی چشمه‌ی جوانی

نظرات کتاب راز قدیمی چشمه‌ی جوانی

hesam ZAREAa
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
بعد از انجام این حرکات تمام انرژی تو تمام بدن به حرکت در میاد و باز شدن جریان انرژی رو کاملا حس می‌کنید
خوندنش پیشنهاد میشه
انجام دادنش نیاز به اراده و پشتکار داره...
اگه مناسک پنج گانه تبتی رو سرچ کنید، ویدئو‌های زیادی میاد برای انجام این حرکات
masud gol
۱۳۹۹/۳/۱۵
سلام دوستان 6 حرکت آموزش داده میشود که در اثر تمرین این حرکات خود نویسنده نوشته بعد از اینکه این تمرینات را انجام داده تمام مشکلات جسمیش برطرف شده و حتی دوستانش او را به خاطر جوانتر شدنش نمی‌شناختن
Amir Karimi
۱۳۹۹/۴/۷
من این کتاب را خریدم و خواندم. اصلا معلوم نیست چی میگه. چرا اینقد زندگی رو با یه سری اطلاعات پیچیده سخت میکنه؟؟!! اصلا پیشنهاد به خرید نمیکنم.
مشاهد همه نظرات (۴)