دانلود کتاب راز کاهش اشتها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز کاهش اشتها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز کاهش اشتها

سینا شریف زاده در کتاب راز کاهش اشتها، به افراد چاق و کسانی که در مسیر رسیدن به تناسب اندام هستند آموزش خواهد داد که چطور مغز گرسنه خود را کنترل کنند.

کتاب راز کاهش اشتها تنها در 3 ماه بیش از 900 نسخه کاغذی‌اش به فروش رفت زیرا این اثر رازهایی را برملا می‌کند که هیچ متخصص کاهش وزنی دوست ندارد شما آن‌ها را بدانید. سینا شریف زاده قدم به قدم به شما نشان می‌دهد که اشتها چیست و چرا وجود دارد؟ چرا نمی‌توانید آن را کنترل کنید؟ به ذهن ارتباط دارد یا به چیزی که می‌خورید؟ آیا اشتها یک نعمت است یا یک احساس نفرین شده!؟ آیا می‌توان آن را کنترل کرد یا این یک افسانه است؟

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل از این اثر کاربردی استفاده کنید باید آن را بارها بخوانید. هر چه در کتاب راز کاهش اشتها می‌خوانید به شکل تمرین انجام دهید و برای اینکه اشتهای شما به خوبی کنترل شود این را بدانید که باید خیلی از باورها درباره خودتان و خوردن را دور بریزید. وقتی بتوانید اشتهایتان را تحت اختیارتان قرار بگیرید می‌توانید چربی‌های اضافه‌ی بدنتان را به راحتی کاهش دهید و زیباتر به نظر برسید.

وقتی در حال خوردن غذا هستید و غذا تمام می‌شود، اگر باز هم غذا بخواهید یعنی مغزتان گرسنه است. مغز گرسنه بیشتر می‌خواهد و شما را متقاعد می‌کند بیشتر بخورید. مغز گرسنه با غذا سیر نمی‌شود بلکه پر از باورها و صداهایی است که با شما صحبت می‌کند. کتاب راز کاهش اشتها به شما می‌گوید چگونه فکر کنید و غذا بخورید تا مغز گرسنه را سیر کنید.

با مطالعه‌ی این کتاب به یک گنج دست خواهید یافت. گنج بزرگ سلامتی. سلامتی بزرگ‌ترین نعمت خداست. شما با خواندن این اثر ارتعاشاتی که اشتها را تحریک می‌کند خواهید شناخت. تمرینات موثر برای کنترل خوردن هیجانی را یاد می‌گیرید. جلوگیری از احساس گناه هنگام خوردن را می‌آموزید. شناخت ابتدایی و درمان مغز گرسنه را پیدا می‌کنید.

اگر هر رژیم غذایی یا دارویی را برای لاغری امتحان کرده‌اید یا اگر پول زیادی بابت ورزش کردن خرج کرده‌اید با مطالعه کتاب راز کاهش اشتها وارد دنیای جدیدی از آموزش‌ها می‌شوید. کتاب راز کاهش اشتها را بارها خواهید خواند زیرا یک راهنمای بی‌نظیر است و به شما کمک خواهد کرد مغز گرسنه خود را سیر کنید.

سینا شریف زاده کارشناس ارشد فیزیولوژی و تغذیه ورزشی، محقق در زمینه‌ی روانشناسی سلامت است و تا به حال بیش از 20000 نفر در دوره‌های آموزشی کاهش وزنش شرکت کرده‌اند.

در بخشی از کتاب راز کاهش اشتها می‌خوانیم:

بیشتر انسان‌هایی که دچار اضافه وزن هستند می‌گویند خوردن آن‌ها غیرارادی است و به شکل اتوماتیک می‌خورند. مثلا وقتی استرس دارند ممکن است یک ظرف بستنی بخورند بدون اینکه درباره دلیلش فکر کنند و یا به این رفتار توجهی داشته باشند. غذا خوردن با این تصور که بدون اراده‌ی فرد اتفاق می‌افتد این باور غلط را به وجود می‌آورد که خوردن اتوماتیک است. اما خوردن، بدون اراده و اتوماتیک نیست. خوردن اتوماتیک این معنی را می‌دهد که ما توانایی کنترل خوردن را نداریم و در نتیجه باید ظرف غذا را می‌خوردیم. تا حالا سم خورده‌اید؟ الکل چطور؟

می دانید سم باعث مسمومیت و مرگ می‌شود و الکل ذره ذره انسان را می‌کُشد. آیا اگر خوردن اتوماتیک بود می‌توانستید جلوی خوردن سم را بگیرید؟ در زمان استرس اگر یک ظرف بستنی بخورید به این معنی است که قبلا آگاهانه بارها برای آرام کردن خودتان این کار را انجام داده‌اید. حالا دیگر لازم نیست انرژی زیادی برای فکر کردن به استرس‌ها بگذارید و بدون فکر کردن زیاد خوردن بستنی را انتخاب می‌کنید.

 ۱۳۲ صفحه، ۱۹۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-356-826-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۹۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آنچه برای شروع باید بدانید!
فصل دوم: کلید کاهش اشتها
فصل سوم: قفل کردن دروازه‌ی اشتها
فصل چهارم: تحرک و کاهش اشتها

راهنمای دانلود کتاب راز کاهش اشتها

برای دانلود کتاب راز کاهش اشتها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز کاهش اشتها

نظرات کتاب راز کاهش اشتها

Jungho -b
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
من این کتابو خوندم و فکر میکنم برای کسی که میخاد شروع کنه برای کاهش وزن کتاب مناسبیه چون کسایی که شروع به کاهش وزن میکنن فکر میکنن فقط از نظر جسمی و تغذیه و ورزش باید تلاش کنن در صورتی که مهم‌ترین اصل اول ذهن هست چون تا ذهن آماده نباشه کاهش وزنی صورت نمیگیره البته کتاب اشکالاتی داشت مثله اینکه خیلی کلی گویی شده بود و راهکار عملی نداشت و این یکی بزرگترین ضعف هاشه
نیکی مثنوی
۱۳۹۸/۸/۱۳
بهترین کتابی بود که تا حالا درباره کاهش وزن خوندم. سالهاست با چاقی درگیر هستم و کتابهای زیادی خوندم اما این کتاب خیلی خوب و مفید و ساده راهکارهایی برای کاهش وزن ارائه کرده. ممنونم از آقای شریف زاده و سایت کتابراه
مطهر قربانی
۱۳۹۸/۸/۱۴
فوق العاده عالی بود، دم نوبسنده کتاب گرم، چقدر زیبا و ساده مسائل رو بیان کرده و چقدر مثالهاش جالب بود، فوق العاده بود حتما مطالعه کنید عاشقش میشید
مشاهد همه نظرات (۱۳)