دانلود کتاب راز 2 (ماورای راز)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز 2 (ماورای راز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز 2 (ماورای راز)

کتاب راز 2 (ماورای راز) نوشتۀ باب پراکتور، با اقتباس کامل و مستقیم از گفتارهای مفید و اثرگذار فیلم ماورای راز تهیه شده است. بدون تردید دیدگاه‌های تازه و پیام‌های روشنگرانه این کتاب می‌تواند به عنوان ابزاری موثر در تمامی عرصه‌ها، شما را در راه دستیابی به اهداف ارزشمند زندگیتان یاری رساند.

استقبال گسترده جهانی از فیلم و کتاب راز و تاثیر عمیق راز در زندگی بسیاری از انسان‌های این سیاره زیبا و پر نعمت باعث دلگرمی پدید آورندگان آن گردید و مشتاقان راز از سراسر جهان خواهان مطالب بیشتری در این باره شدند تا بتوانند مفاهیم آن را بهتر درک کرده و بطور عملی تر در زندگی خود بکار گیرند.

به دنبال این نیاز باب پراکتور (Bob Proctor)، معلم بزرگ راز با همکاری عده‌ای دیگر از معلمان راز با اشتیاق فراوان اقدام به تهیه فیلم ماورای راز نمودند.

فیلم ماورای راز این کلید موفقیت و خوشبختی را از زوایای جدید و تامل برانگیزتری به نمایش در آورده است، بطوریکه آشنایان راز را در تداوم این اندیشه استوارتر می‌نماید.

ماورای راز این روش سرنوشت‌ساز را قابل درک‌تر می‌نماید و با مثال‌ها و طرح دیدگاه‌های متفاوت کارایی این ابزار پیشرفت را بهتر جلوه‌گر می‌سازد.

خوانندگان ایرانی نیز با درک شایسته و استقبال بسیار خوبی که از فیلم و کتاب راز داشته‌اند یقینا مشتاق و منتظر هستند تا مطالب بیشتری از راز بشنوند و کتاب راز ۲ (Secret 2) پاسخگوی این اشتیاق است.

کتابی که هم اکنون در اختیار دارید این راز بزرگ را به شکلی عمیق مورد توجه قرار داده و مطالب آن به گونه‌ای ساده و روشن برای کسانی هم که با راز آشنا نیستند دارای جذابیت است.

مطالب عنوان شده در کتاب راز 2 (ماورای راز) توسط کسانی مطرح می‌شود که خود به تجربه راز را بکار گرفته و به تاثیر و نتایج آن ایمان کامل دارند، لذا با خلوص نیت تلاش نموده‌اند تا این مفاهیم کلیدی را به دیگر همنوعان خود انتقال دهند.

لازم است با تعمق و آرامش به خود فرصت دهیم تا مطالب عنوان شده را به خوبی درک کرده و درباره آن به تفکر بپردازیم و در خواندن کتاب از شتاب و عجله پرهیز نماییم.

جملات برگزیده کتاب راز 2 (ماورای راز):

- زندگی پیدا کردن خودتان نیست، زندگی خلق کردن خودتان است.
- آنچه دنبالش هستم بیرون وجود من نیست بلکه درون وجود من است.
- فقط با گفتن اینکه می‌خواهم، آرزو می‌کنم، یا رویای من این است نمی‌شود مشکلی را حل کرد.
- به اشتباهات گذشته خودتان قدرت ندهید آن‌ها الان پشت سر شما قرار دارند به خودتان در همین الان نگاه کنید.
- اجازه ندهید چیزهایی که الان وجود دارند و اتفاق می‌افتند شما را تعریف کنند، آغوش‌تان را برای فرصت‌های ممکن زندگی باز کنید.

در بخشی از کتاب راز 2 (ماورای راز) می‌خوانیم:

تصویر جایی که آرزویش را دارید بردارید و آن را روی پرده تجسمتان بچسبانید. طوری که بتوانید بیشتر اوقات آن را ببینید و ضمیرتان آن را درک کند آنگاه شروع کنید به قدم برداشتن به سمت تحقق تجسم بصری خود.

این بزرگترین فرصت برای خلاق شدن است. با توجه به تجربه خود از ملاقات‌هایی که با انسان‌های موفق در حوضه‌های مختلف داشته‌ام یاد گرفتم که آن‌ها تصمیم می‌گیرند که چه چیز را می‌خواهند. آن‌ها یک تصویر را در ذهن خود می‌سازند و این تصویر را با افرادی که صاحب نظر هستند در میان می‌گذارند.

 ۸۸ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5343-09-0 

چاپ ۱۳۸۹: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز 2 (ماورای راز)

برای دانلود کتاب راز 2 (ماورای راز) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز 2 (ماورای راز)

نظرات کتاب راز 2 (ماورای راز)

دانیال قمرطالع
۱۳۹۸/۳/۱۱
انتقادی که به کتاب اول راز بود این بود که با فکر کردن به چیزی نمیشه دست پیدا کرد,تو این نسخه دقیقا اومده همان خواسته‌های منتقدان رو انجام داده,با اینکه کتاب انگیزشی خوبی هست ولی مغلوب شدن اونارو در برابرمنتقد‌ها دوست نداشتم و دوست داشتم همچنان از ذهن ناخودآگاه بگه.
مهدی کرمی
۱۳۹۷/۹/۱۶
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام عزیزان. این کتاب هم یکی دیگه از مکمل‌های کتاب راز هستش که خوندنش خالی از لطف نیست و خیلی اموزنده س. البته کسی که کتاب خون باشه همه‌ی کتابا واسه ش اموزنده س و جذاب. شب و روزتون بخیر و خوشی
Setareh Afshar
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بینظیر و فوقالعاده العاده است🥇🥇🥇♥️♥️♥️✔✔✔💐💐💐 بنده طبق همین قانون دارم پیش می‌رم و دونه دونه به خواسته هام دارم میرسم... اول با یاری خدا و بعد به کمک این قانون شگفت انگیز
مشاهد همه نظرات (۸۷)