دانلود کتاب راز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز

با خواندن کتاب راز، به تالیف راندا برن، با اسرار راز آشنا مى‌شویم، در مى‌یابیم که بر هر کارى توانا هستیم و هیچ مانعى نمى‌تواند ما را از آرزوهایمان محروم کند. کتاب راز ما را با خویشتن راستین و توانایمان آشنا مى‌کند. با کشف راز، شکوه انسانى خود را کشف خواهیم کرد.

بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب مى‌گوید هر چیز مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر مى‌کنى، آن فکر، فکرهاى مشابه خود را جذب مى‌کند. فکرها مغناطیس‌اند و امواجى تولید مى‌کنند. وقتى فکر مى‌کنى، در واقع، آن‌ها را به جهان مخابره مى‌کنى و آن‌ها در مسیر خود همه‌ى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مى‌کنند. هر آنچه ارسال مى‌شود، به مرکز باز مى‌گردد به تو.

تو یک برج مخابراتى انسانى هستى و با فکرهاى خود سیگنال‌هایى به عالم مى‌فرستى. اگر مى‌خواهى در زندگى خود چیزى را دگرگون کنى، با دگرگون کردن فکرهاى خود، سیگنال‌هاى ارسالى زندگیت را دگرگون کن. فکرهاى کنونى تو آفریننده‌ى زندگى آینده‌ى تو هستند. آنچه مدام فکر تو را مشغول مى‌کند و تو را وا مى‌دارد مدام به آن فکر کنى، روزى تبدیل به واقعیت زندگى تو مى‌شود. فکرهاى تو به واقعیت تبدیل مى‌شوند.

قانون جذب، قانون طبیعت است. قانون جذب درست مانند قانون جاذبه بى‌طرف و غیرشخصى است. قانون جذب، ظریف و بسیار دقیق است.

در کتاب راز از آموزه‌هاى ژرف بیست و چهار استاد بزرگ بهره برده‌ شده است. آموزه‌هاى آن‌ها را گرد آوردی شده و با شگفتى می‌توان دید که دیدگاه همه‌ى آن‌ها یکى‌ست. کتاب راز شامل حرف‌هاى استادان راز است و نیز حکایت‌هاى گوناگون از سراسر جهان درباره معجزه‌ى راز.

راندا برن درباره کتاب راز می‌گوید:

پرتویى از «راز بزرگ» بر دلم تابیده بود و درکى اجمالى از آن به دست آورده بودم راز زندگى. این پرتو از کتابى بر دلم تابیده بود که قدمتى یکصد ساله داشت. این کتاب توسط دخترم هایلى به دستم رسیده بود. سرنخ راز را به دست گرفتم و در گذرگاه تاریخ راه افتادم و به دنبال آن به گذشته‌هاى دور رفتم. باورم نمى‌شد این همه آدم از راز باخبر بوده باشند؛ با شگفتى از خود مى‌پرسیدم: «چرا این راز را همه مردم نمى‌دانند؟» اشتیاقى سوزان براى سهیم شدن این راز با همگان شعله‌ورم کرده بود. جستجویى را آغاز کردم براى یافتن کسانى که زنده بودند و از این راز باخبر.

آنها یکى یکى کشف مى‌شدند. من آهن‌ربا شدم: به محض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ و زنده‌ى دنیا یکى پس از دیگرى به سوى من کشیده مى‌شدند. فکر این‌که راز را در فیلمى به جهانیان عرضه کنم از خاطرم گذشت و دو ماه بعد تیم تولید تلویزیونى راز آماده‌ى کار بودند. لازم بود هرکدام از اعضاى تیم از ماهیت راز به طور کامل آگاه باشد، زیرا بدون این آگاهى، کوشش ما براى انتقال راز بى‌نتیجه می‌ماند.

حتى یک استاد را هم نداشتیم که از حضورش در فیلم مطمئن باشیم. با وجود این، به راز اطمینان کامل داشتیم. ما هر چیز و یا هر کسى را که نیاز داشتیم به سوى خود جذب مى‌کردیم. هشت ماه بعد فیلم راز پخش شد. فیلم به تدریج در سراسر دنیا پخش مى‌شد و حکایت معجزه‌هاى گوناگون سیل‌وار جارى مى‌شد: هزاران گزارش به ما رسید حاکى از آن که عده‌اى بسیار راز را به کار بسته بودند و به ثروت هنگفت و سلامت و شادمانى رسیده بودند. چک‌هاى برگشتى بسیارى به طور غیرمنتظره وصول شده بود.

من راز را ساختم تا مایه‌ى شادمانى و سعادت میلیاردها نفر در سراسر جهان شود. گروه سازنده‌ى فیلم راز هر روز از سراسر جهان میلیون‌ها نامه‌ى رضایت و قدردانى دریافت مى‌کنند. آن‌ها از ملیت‌هاى گوناگون و داراى کیش‌ها و آیین‌هاى گوناگون‌اند. آرى، با دانستن این راز، دیگر هیچ کارى غیرممکن نیست. مهم نیست کجا هستى و در چه وضعیتى هستى، راز مى‌تواند تو را به همه‌ى خواسته‌هایت برساند.

 ۲۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-60-5219-99-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
راز کشف می‌شود
راز به زبان ساده
شیوه‌ی به‌کار بستن راز
روندهای توانایی
راز مال و ثروت
راز رابطه با دیگران
راز سلامتی
راز جهان
راز وجود تو
راز زندگی

راهنمای دانلود کتاب راز

برای دانلود کتاب راز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز

نظرات کتاب راز

روح اله محمدی
۱۳۹۹/۳/۱۹
باعث تاسف کتابهای شبه علمی در کشور ما طرفدار داره، قانون به چیزی اطلاق میشه که نتایج ثابت بده و تکرار پذیر باشه، راجع به جذب این تعریف صادق نیست. یک سوال:تصور کنید نیمی از مردم شهر بخواهند هوا بارانی باشد و نیمی دیگر بخواهند هوا آفتابی باشد، به قول جذبی‌ها، کائنات به کدام ترتیب اثر میدهد؟منظور از و کائنات چیست؟کره زمین؟کهکشان راه شیری؟کل جهان هستی؟بعد از ذهنم به کجای عالم باید فرکانس بفرستیم؟برای اثبات جذب می‌گویند من به فلانی فکر کردم با من تماس گرفت!سوال:آیا نبودند تعداد زیادی که فکر کردیم و تماس نگرفتن؟یا میگدیند وقتی در فکر جذب فلان مدل خودرو بودم، در خیابان تعداد زیادی از این خودرو را می‌بینم!دوستان این مربوط به سیستم ras مغز است و ارتباطی به جذب ندارد، ذهن ما در معرض میلیاردها اطلاعات است و فقط اطلاعاتی وارد ذهن میشود که از سیتم فیلترینگ یاrasعبور کند، بنابراین وقتی به موضوعی فکر میکنیم سیستم rasمغز روی آن فوکوس میکند و ما فقط موضوعات مرتبط رو میبینیم این ربطی به جذب ندارد
Arash ka.269
۱۳۹۶/۱۰/۲۹
فوق العاده.... بی‌نظیره.... زندگی ادم رو زیر و رو میکنه
ادم پی میبره این دنیا هیچ چیزی نیست که نشه بدستش اورد
دید ادم متفاوت میشه
وقتی در موردش با دوستان و خانواده‌ام حرف زدم
باورنکردنی بود. خیلی از اونا ناخوداگاه ازش استفاده کرده بودند و نمیدونستند چیه... حالا که پی بردند بعضیا خوشحال شدند
بعضی هم گفتند کاش چیزای بیشتری خواسته بودیم و میخواند بعد از این زندگیشون رو تغییر بدند
احمد Es
۱۴۰۰/۱/۵
هیچ بدی در این کتاب نیست که بخوام ازش بد بگم شرایط زندگی هر جور که باشه خود ما هستیم که تصمیم میگیریم چطور باهاش برخورد کنیم من راز رو تو زندگیم تجربه کردم هم از نوع منفی یعنی افکارم منفی بود واتفاقاتی منفی برام رخ داد و هم از نوع مثبت الان میدونم که خود من بودم که باعث این اتفاق ات شدم... آینده را مثبت ببینید افکار منفی دوستان منفی اخبار منفی و.. را از ذهن خودمون حذف کنیم تا زندگی شادی داشته باشیم
مشاهد همه نظرات (۱۷۰)