دانلود کتاب راز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز

کتاب راز نوشته‌ی راندا برن، شما را با مهم‌ترین اسرار جهان آشنا مى‌‌کند و به شما یاری می‌رساند تا بتوانید به هر چه می‌خواهید دست پیدا کنید. با کمک این اثر ارزشمند و پرفروش در می‌یابید که هیچ مانعى نمى‌تواند شما را از آرزوهایتان دور نماید و فقط کافی است که آن را بخواهید.

راز (The secret) کتابی است که بی‌شک با خواندنش، زندگی‌تان به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد؛ به شرطی که مراحل گفته شده در حین و بعد از خواندن آن را رعایت کنید. این کتاب، موجب تحولی نوین در عرصۀ موفقیت فردی و پیشرفت‌های شخصی بوده و به خاطر مطالب تازه‌ای که کشف آن موجب دگرگون شدن زندگی فرد می‌شود، مورد توجه خیل مخاطبان واقع شده است.

ممکن است در ابتدا آنچه در این کتاب می‌خوانید برایتان غیرقابل‌باور باشد، اما به‌زودی درخواهید یافت که معجزه‌ای به زندگی‌تان راه‌یافته و شما را به‌سوی زندگی ایده‌آل و آرمانی‌تان فرامی‌خواند.

برای این‌که بتوانید از آثار خواندن یک کتاب خوب، به طور مؤثر بهره‌مند شوید نیاز است که حتماً بیش از یک‌بار آن را بخوانید، از نکات اصلی آن نوشته بردارید، مراحل آن را با حفظ ترتیب طی کنید و به مطالب بیان شده در کتاب پایبند باشید تا بتوانید نتیجۀ فوق‌العادۀ آن را در زندگی ببینید و تحولی که به دنبال آن هست دریابید.

کتاب حاضر پرفروش‌ترین کتاب سال 2006 محسوب می‌شود و تاکنون به 50 زبان ترجمه شده و بیش از 30 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. زندگی میلیون‌ها نفر به‌واسطۀ مطالعۀ این کتاب به طرز شگفت‌آوری تغییر یافت، بیماری‌ها بهبود پیدا کرد و کسب‌وکارها رونق گرفت.

اگر آرزو یا هدفی در ذهن دارید، پیشنهاد می‌شود هرچه زودتر شروع به مطالعۀ این کتاب کنید تا بتوانید به خواسته‌هایتان، جامۀ عمل بپوشانید. کتاب «راز» به حدی مهم است که به تأثیرگذارترین کتاب زندگی‌تان تبدیل خواهد شد.

در این کتاب از آموزه‌هاى ژرف بیست و چهار استاد بزرگ بهره‌مند خواهید شد و با مطالعه‌ی آموزه‌هاى این شخصیت‌های بزرگ متوجه می‌شوید که آن‌ها تا حدود زیادی نظر و عقیده‌ی یکسانی نسبت به زندگی دارند. در حقیقت می‌توان گفت این کتاب شامل حرف‌هاى استادان است و حکایت‌هاى گوناگونی را که به معجزۀ راز می‌پردازد، برایتان گردآوری کرده است.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

راندا برن، نویسنده و تهیه کننده‌ای بسیار موفق محسوب می‌شود و در سال‌های اخیر وقت خود را صرف معرفی قانون جذب کرده و فیلم‌های زیادی درباره‌ی آن ساخته و در این راه نیز بسیار موفق بوده است. پیش از وی، نویسندگان بسیاری درباره‌ی قانون جذب صحبت کردند، اما راندا برن توانست به بهترین شکل ممکن به شرح آن بپردازد.

او در سال 2004 به دلیل فوت پدرش به افسردگی دچار شد، اما پس از مدتی با کمک دخترش بیماری‌اش را درمان کرد و شروع به خواندن کتاب‌های روانشناسی درباره‌ی مثبت‌اندیشی و قانون‌های جذب کرد. او زندگی خود را صرف تبلیغ این فرهنگ کرد و پس از کتاب پرفروش راز، شروع به نگارش و چاپ کتاب‌های جذاب‌تری مثل معجزه، قهرمان، قدرت و ... نمود که هر کدام از آن‌ها به گونه‌ای جامع‌تر و باارزش‌تر نسبت به دیگری هستند.

جملات برگزیده کتاب راز:

- هر فکری که در ذهن می‌پرورانید، نیرویی واقعی و حقیقی است.
- باید از افکارتان آگاه باشید و آنها را به‌دقت انتخاب کنید و از آن‌ها لذت ببرید، چرا که شما شاهکار زندگی خود هستید.
- شما می‌توانید از هیچ شروع کنید، چرا که از این هیچ و هیچ راه، راهی مقابل شما ساخته خواهد شد.
-بسیاری از مردم احساس می‌کنند که در شرایط فعلی زندگی‌شان گیر کرده‌اند. شرایط زندگی‌تان هر طور که باشد، تنها حقیقت فعلی زندگی شماست و این حقیقت فعلی در نتیجۀ استفاده از راز، شروع به تغییر خواهد کرد.
- هر آنچه هستیم، نتیجۀ افکاری است که در سر می‌پرورانده‌ایم.
- این‌که هر انسان، قادر به تغییر خویش باشد و بتواند تقدیر خود را رقم بزند، نتیجۀ داشتن ذهنی آگاه به قدرت افکار درست است.

در بخشی از کتاب راز می‌خوانیم:

روزی که از جیمز ری و سخنانش دربارۀ تجربۀ نیرومندش از قدردانی فیلم‌برداری می‌کردیم را هرگز فراموش نمی‌کنم. هیچ روزی نیست که از تخت بیرون بیایم پیش از آن که احساس و درک حس قدردانی به خاطر روز جدیدی که وارد آن شده‌ام و تمام چیزهایی که در زندگی‌ام به خاطر داشتنشان قدردان هستم بعد درحالی‌که از روی تخت بلند می‌شوم و حین حس کردن زمین با پاهایم عبارت «متشکرم» را از صمیم قلب بیان می‌کنم. با هر قدمی که به سمت دستشویی برمی‌دارم می‌گویم که «متشکرم». بیان کردن این عبارت و حس کردنش را حین دوش گرفتن و آماده شدن نیز ادامه می‌دهم. در نهایت وقتی برای شروع روزم آماده می‌شوم، صدها بار عبارت «متشکرم» را تکرار کرده‌ام.

حین انجام این عمل، روزم و هر آنچه قرار است در آن رخ دهد را نیرومندانه خلق می‌کنم. من فرکانس روزم را تنظیم می‌کنم و به‌جای آنکه به غلت زدن روی تختم ادامه دهم تا زندگی کنترل مرا از دست بگیرد، با خواست قبلی، آنچه از زندگی می‌خواهم را اعلام می‌کنم و کنترل آن را به دست می‌گیرم. این قدرتمندترین و بهترین راه برای شروع روزتان است. شما خالق زندگی‌تان هستید، پس روزتان را نیز به همین قصد، آن‌طور که می‌خواهید خلق کنید.

قدردانی یکی از بخش‌های اساسی آموزشی برای تمامی شخصیت‌های برجسته در طول تاریخ بوده است. کتاب «دانش ثروتمند شدن» نوشتۀ والاس واتلز در سال 1910 زندگی من را تغییر داد، طولانی‌ترین فصل این کتاب به مبحث قدردانی اختصاص داده شده بود. هر مربی را که در مستند راز مشاهده کردید، قدردانی را بخشی از برنامۀ روزانه‌اش قرار داده است. بیشتر آن‌ها روزشان را با افکار و احساسات مربوط به قدردانی و سپاسگزاری آغاز می‌کنند.

 ۱۷۶ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-641280-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
پیشگفتار
افشای راز
راز به زبان ساده
چگونه از راز استفاده کنیم؟
فرایند خلاق
راز ثروت
راز روابط
راز سلامتی
راز جهان
راز شما
راز زندگی

راهنمای دانلود کتاب راز

برای دانلود کتاب راز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز

نظرات کتاب راز

مهوش مولودی
۱۴۰۰/۲/۲۱
کتابی بسیار عالی. من ندانسته تا حالا چندین بار خواسته‌هایی از خدا داشتم حتی یه بار آرزوم درلحظه برآورده شده و همیشه بهش فکر میکردم که چطور شد فوری دعایم اجابت شد وحالا میفهمم من ان مورد رو با تمام سلول‌های وجودم خواهان بودمو و پیامشو به کائنات ارسال کردم و در لحظه جواب گرفتم و خیلی برام جالبه حتی بعد ده سال بهش فکر میکردم تاالان که فهمیدم
Parisa Qiyaspor
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
من عاشق کتاب‌های راندا برن هستم این کتاب واقعا عالی بود من بعد از این کتاب قدرت هم خوندم واقعا
هرچی بگم از خوبی این کتاب کم گفتم
این کتاب تونست احساست و عقاید منو عوض کنه و افکار منفی و ازم دور کنه
edris edrisi
۱۳۹۹/۹/۲۲
کتاب بسیار خوبی و عالی‌ای بود
نکته مهم کتاب همون جمله معروفه میگه تنها محدودیت در جهان هستی، محدودیت در دایره افکار توست ک خودت ایجادش میکنی
مشاهد همه نظرات (۴۲)