دانلود کتاب راننده تاکسی

  • از: علی رزمجو
  • ناشر: انتشارات پرسمان
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راننده تاکسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راننده تاکسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راننده تاکسی

کتاب راننده تاکسی نوشته‌ی علی رزمجو، داستانی کوتاه پیرامون اتفاقی است که برای یک راننده در تهران می‌افتد و شخصیت‌های داستان به شکلی غیرمستقیم همدیگر را کمک می‌کنند.

در بخشی از کتاب راننده تاکسی می‌خوانیم:

رفتم که ازش تشکر کنم و بابت جوونمردیش صورتشو ببوسم. با کمال تعجب دیدم همون جوون هست که امروز بر حسب اتفاق اومده بوده یه چک برای صاحب کارخونه‌ش پاس کنه. اون سر صحنه می‌رسه و درسا رو می‌رسونه بیمارستان. درسا رو بعد از دو روز از بیمارستان مرخص کردن و بردیمش خونه. بعد از چند روز من از اون جوان دعوت کردم و آوردمش خونه. اسمش بنیامین بود و خیلی برام عجیب بود که از کوچیکی با یه عده خلافکار بزرگ شده بود ولی رنگ و بوی اون‌ها رو نگرفته بود. چند ماه گذشت و یه شب دیدم در خونه رو زدن، من رفتم و باز کردم. دیدم بنیامین با چند نفر که بسیار لباس‌های شیک پوشیده بودن اومدن داخل.

دم درو که نگاه کردم دو تا ماشین ماکسیما و مگان هم دیدم. ازشون پذیرایی کردیم و بعد یک ساعت رفتن خیلی برام عجیب بود ولی فرداش تلفنم زنگ خورد و وقتی برداشتم یه نفر که خودشو مهندس سربلند معرفی کرد باهام قرار گذاشت، ولی چیزی نگفت و بالاخره رفتم دیدمش. ساعت 3 عصر با لباس منظم وارد دفترش تو خیابون جردن شدم و اون پیشنهاد کار توی کارخونه و راننده شخصی شدن رو بهم داد. بعد هم حقوق خیلی خوبی به صورت هفته‌ای بهم پیشنهاد داد. چند لحظه خوب فکر کردم و قبول کردم. خواستم از دفترش برم بیرون که بنیامینو دیدم. لباس بسیار مرتب و منظمی پوشیده بود و بوی ادکلنش از دور احساس می‌شد. کیف مشکی تو دستاش بود و داشت با موبایلش صحبت می‌کرد.

 ۶۰ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-242-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راننده تاکسی

برای دانلود کتاب راننده تاکسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راننده تاکسی

نظرات کتاب راننده تاکسی

مرضیه آ ذری
۱۳۹۸/۱/۸
سلام. ممنون رمان دلنشینی بود. امیدوارم قدرت قلمتون هرروز بیشتربشه.
آرمین رزمجو
۱۳۹۷/۸/۳۰
ممنون از تمام کسانی که این داستان رو مطالعه کردند
Erfan Habibi
۱۳۹۷/۹/۲۹
کتاب فوقالعاده ایه
مشاهد همه نظرات (۳)