دانلود کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل نوشتۀ استیون جی. ماتیسن، یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین آثار موجود در زمینه‌ی آموزش واژگان هست که مورد تایید و تاکید صاحب نظران آموزش زبان قرار گرفته و از منابع عمده‌ی تقویت زبان است.

تافل (TOFEL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از 4400 کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا و دیگر بخش‌های جهان، مورد نیاز است. همچنین، خارجیانی که دارای مشاغل حرفه‌ای می‌باشند، برای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای‌شان در آمریکا و کانادا، مرتباً به یک رتبه‌ی تافل نیاز دارند. نمره‌ی کسب شده در این آزمون، جهت پذیرش در این دانشگاه‌ها به مدت دو سال دارای اعتبار است.

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل (Essential Words For The Tofel) از منابع مهم آزمون‌های تافل، آیلتس، کارشناسی ارشد، دکترا، تولیمو، ا‌ی‌پی‌تی و‌ ام‌اس آ رتی است.

تافل که برگرفته از سر واژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه هست، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه‌ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه‌ ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و مؤسسه از بیش از یکصد و سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل، اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و از آن پس، ده‌ها میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

واژگان تافل، جان مایه‌ی تافل بوده و به طور منطقی، پراهمیت‌ترین نقش زیربنایی را در مهارت‌های چهارگانه آزمون تافل شامل «مهارت خواندن» (Reading Comprehension)، «مهارت شنیداری» (Listening Comprehension)، «مهارت گفتاری» (speaking Comprehension)، و «مهارت نوشتاری» (Writing Comprehension) دارا هستند.

در طی سالیان گذشته، بسیاری از کتاب‌های منتشر شده در زمینه تافل، دچار اشکالات و خطاهای متعدد در مثال‌های هر واژه بوده‌اند. اما استیون جی. ماتیسن (Steven J. Matthiesen) در این کتاب، سعی کرده که از صحیح‌ترین و بکرترین مثال‌ها برای ۴۵۰ واژه مربوطه استفاده کند.

 ۲۵۶ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7435-67-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل

برای دانلود کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل

نظرات کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل

Reza .r
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
کتاب فوق‌العاده کامل و جذابی. همچنین صفحات و ویرایش این کتاب باعث میشه هنگام مطالعه خسته نشیم و با لذت به یادگیری ادامه بدیم، همچنین از نظر منابع برای تافل جز کاملترین منابع برای لغات هستش.
saeed gholami
۱۳۹۸/۵/۲۸
بسیار عالیه مزایا: فونتیک هر واژه - دوتا مثل برای هر واژه - معنی روان برای هر واژه - part of speech هر واژه - تصویر جالب برای هر واژه معایب: واقعا هیچی
زهرا سلطانی
۱۳۹۷/۵/۵
کتابی جذاب با صفحات رنگی که فهم مطلب را اسان می‌نماید و برای تقویت زبان عمومی بسیار مفید است
مشاهد همه نظرات (۱۷)