دانلود کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران

  • از: مونا قربی
  • ناشر: نشر رستان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران

کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران نوشته‌ی مونا قربی، علاوه بر ثبت و ضبط داده‌های جامع کارکنان و انواع مستندات پرسنلی، به آموزش عملیات صدور حکم، آشنایی با سازمان و تشکیلات، اطلاعات پایه کارگزینی و ... می‌پردازد.

پیاده سازی یک راهکار سرمایه‌ی انسانی فرایند محور که بتواند فرایندهای مدیریت سرمایه‌ی انسانی را به طور موثر پوشش دهد، علاوه بر رضایت مدیران ارشد، می‌تواند در کاهش هزینه‌های امور جاری منابع انسانی سازمان‌ها و افزایش سرعت انجام کارهای واحدهای مختلف منابع انسانی بسیار موثر باشد؛ بدین ترتیب کارکنان واحد منابع انسانی می‌توانند به جای صرف وقت و انرژی خود جهت انجام امور وقت‌‌گیر مانند محاسبات و تهیه‌ی گزارش‌ها، تلاش و کوشش خود را معطوف به برنامه‌ریزی و افزایش بهره‌وری منابع انسانی سازمان کرده و از طرف دیگر با توجه به امکانات و تسهیلاتی که از طریق این راهکار در اختیار کارکنان قرار می‌گیرد، رضایت هرچه بیشتر پرسنل سازمان نیز فراهم شود. راهکار سرمایه انسانی همکاران سیستم با داشتن ماژول‌های کارگزینی، مدیریت تردد، جبران خدمات، آموزش، مدیریت مسیر شغلی و ارزیابی عملکرد، مدیریت بهینه‌ی سرمایه انسانی را در سازمان‌ها امکان‌پذیر می‌نماید.

از دیگر امکانات این نرم‌افزار صادر کردن اشکال مختلف احکام کارگزینی فردی و گروهی و همچنین صدور احکام اصلاحی مطابق با نیازهای نظام‌های جبران خدمات است که با هدف رفع نیازهای سازمان‌های متوسط و بزرگ در بخش کارگزینی طراحی شده‌اند. این امکانات برای مدیران و کارشناسان این حوزه حائز اهمیت است؛ زیرا آن‌ها را قادر می‌سازد تا علاوه بر کاهش هزینه، حذف دوباره‌ کاری‌ها و بالا بردن سرعت و عملکرد در پردازش اطلاعات، مدیریت احکام پرسنلی را به صورتی کامل و بهتر به انجام برسانند.

 ۱۰۷ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8178-08-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: تنظیمات عمومی و استانداردها
فصل دوم: آشنایی با سازمان و تشکیلات
فصل سوم: اطلاعات پایه کارگزینی
فصل چهارم: عملیات صدور حکم
فصل پنجم: گزارش‌ها
فصل ششم: کاوشگر در کارگزینی

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران

برای دانلود کتاب راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کاربری نرم افزار کارگزینی راهکاران