دانلود کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی

  • از: آیدین حبیبی
  • ناشر: فرهنگ رسانه پویا
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی

قصد آیدین حبیبی از نوشتن کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی، معرفی ساده زیستی و اهمیت آن است. تعریف این نوع از زندگی در فرهنگ ما نامشخص است و حتی تصویر منفی از آن در ذهن شکل‌ گرفته که با ماهیت آن بسیار متفاوت است.

در کتاب راهنمای کوتاه ساده‌زیستی سعی شده با مثال و تمرین‌هایی از تجربۀ عملی نویسنده، دلایلی را برای تشویق به این نوع از زندگی بیاوریم. آیدین حبیبی می‌خواهد دیگران را هم به این روش تشویق کند چون معتقد است ساده زیستن مهارتی برای زندگی باکیفیت و همین دلیل برای یادگیری‌اش کافی است. پس اگر نگاه تو نیز همانند نویسنده به کیفیت زندگی است، این کتاب برای شما مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب راهنمای کوتاه ساده‌زیستی می‌خوانیم:

در مسیر این روش از زندگی علاوه بر وسایل، فکرها و باورهای اضافی هم حذف می‌شود. آن‌هایی که گمان می‌کنی برای زندگی لازم است ولی در واقعیت این‌طور نیست. چیزهایی که فکر می‌کنی روزی لازمت می‌شود، ولی در آخر به‌جز آشفتگی ذهن نتیجه‌ای ندارد.

 ۳۵ صفحه، ۳۶۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
شروع ساده‌زیستی در من
ساده‌زیستی چیست و چه نیست؟
ساده‌زیستی برای چه؟
تناسب کمیت با کیفیت
منابع محسوس و نامحسوس
در چه بخش‌هایی می‌توان ساده‌زیست؟
مسئولیت در قبال خود و دیگران
هدیه
نیاز چیست، خواسته کدام است؟
سطوح نیاز
مصرف‌گرایی؛ مانعی برای ساده‌زیستی
از کجا شروع کنم؟
تمرین ۱: کم کردن تدریجی وسایل
تمرین ۲: انتخاب هدیه
تمرین ۳: قانون ۴۸ ساعته خرید

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی

برای دانلود کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کوتاه ساده زیستی

نظرات کتاب راهنمای کوتاه ساده زیستی

Morteza Ebadi
۱۳۹۶/۱۲/۸
دیدگاه و هدف کلی کتاب خوب بود ولی من انتظار کتاب کاربردی تر و همچنین پیشنهاد راه حل‌های بیشتر و موضوعات مورد بحث بیشتری رو داشتم چون این معقوله واقعا جای بحث بسیار دارد با توجه به قیمت پرداختی اصلا رضایت ندارم
negin Siami
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
کتاب خیلی خوبی بود ممنون از شما. نکته هدیه دادن و یا هدیه گرفتن نکات خیلی بود که شاید خیلی از ما تو زندگیمون بهش توجه نمیکنیم.
Morteza Ebadi
۱۳۹۷/۴/۱۴
دیدگاه کلی کتاب عالی، ولی خلاصه شده بود و این مقوله نیاز به تمرین و راهکارهای بیشتری داشت، با توجه به حجم قیمت مناسب نبود
مشاهد همه نظرات (۴)