دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها

  • از: محمد صادقی سیار
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها

کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی است برای خانوم‌ها که توسط محمد صادقی سیار نوشته شده است. در این کتاب یکسری راهکارهای کلیدی و مؤثر برای شناخت بهتر مردان ارائه گردید تا بانوان با مطالعۀ آن، در جهت قدم نهادن در دنیای درونی مرد زندگی‌خود به کامیابی در زندگی زناشویی برسید.

بی‌شک ازدواج مهمترین رخداد در زندگی هر انسانی می‌باشد و لازمه داشتن یک رابطه موفق در زندگی زناشویی شناخت از یکدیگر است تا در سایه این شناخت، خوشبختی و سعادت را قرین زندگی زناشویی خود کنیم.

محمد صادقی در کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان، به نکات کلیدی و مهمی اشاره می‌کند. روابط زناشویی مانند یک باغ است. اگر می‌خواهید آن را آراسته و سبز نگه دارید باید به طور مرتب به آن آب دهید. توجه خاصی به آن نشان دهید و در هر فصلی با توجه به آب و هوا به باغ رسیدگی کنید. باید بذرهای جدید بکارید و علف‌های هرز را بکنید.

در این کتاب سعی بر آن شده راهکارهای کلیدی و مؤثری از دنیای مردان ارائه گردد باشد که با بهره‌گیری از این مطالب در جهت قدم نهادن در دنیا درونی مرد زندگی‌تان و کامیابی در زندگی زناشویی بکوشید.

فهرست مطالب

مقدمه
راهکارهای عملی برای ورود به قلب آقایان
کتابنامه

 ۱۳۶ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94433-2-1 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها

برای دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهکارهای علمی برای ورود به قلب آقایان کتابی برای خانم‌ها
Brightness A
۱۳۹۶/۹/۳۰
خیلی کلیشه ای و پیش پا افتاده. پیشنهاد نمیکنم به هیچ وجه.
زینب دارایی
۱۳۹۷/۸/۹
کتاب مفید و ارزشمندیه
طاهره علمی
۱۳۹۷/۷/۱۰
کتاب خیلی خوبیه من تمام اینارو با شوهرم تجربه کردم اگه خوب بودم خوبی دیدم اگه بد شدم نتیجه ای جز بحث و ناراحتی نبود. زندگی زناشویی جای اثبات کردن خود نیست .اگه خوب باشیم اول اینکه اعتماد بنفسمونو نشون میده وبعد خودمون به آرامش میرسیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)