دانلود کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز

  • از: سامان وحدت
  • ۷۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز

سامان وحدت در کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز قصد دارد تا به صورت کلی در بیست مقاله به معرفی و چیستی استارتاپ بپردازد و نکات کلیدی برای موفقیت و جلوگیری از شکست کسب‌و‌کارهای نوپا را بررسی کند.

استارتاپ یا Startup، اصطلاحی که اخیرا خیلی‌ها استفاده می‌کنند و شاید هر روز در مورد آن مطالبی بشنویم و ببینیم و یا این‌ که با استارتاپ‌های جدید آشنا شویم و بخواهیم از آن‌ها استفاده کنیم.

در مورد استارتاپ تعاریف متعددی وجود دارد که همه‌ی آن‌ها به یک سلسله ویژگی‌هایی اشاره دارند که به بیزینس‌ها و فعالیت‌ها، خاصیت استارتاپ بودن را می‌دهند.

تعریفی که نیل بلومنتال مدیر واربی ‌پارکر از کارهای استارتاپی دارد به این شکل است که: کمپانی جدید که راه‌حل‌های خلاقانه و جدیدی در رویارویی با مسائل دارد اما هیچ ضمانتی برای موفقیت ایده و شرکت وجود ندارد.
در فرهنگ‌های عمومی دیگر هم از استارتاپ به این شکل یاد شده که: استارتاپ یک کسب‌و‌کار جدید است، کسب‌و‌کاری که حول فناوری و تکنولوژی ایجاد شده و یا این که شرکتی که از ایده‌های اولیه شروع می‌‌کند و به موفقیت و رشد بالایی دست می‌یابد.

در بخشی از کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز می‌خوانیم:

مدت‌ها است که کمبود مهارت‌ها موجب شده شرکت‌ها بر سر استعدادهای درخشان با یکدیگر رقابت کنند. اما روند رو به رشد کمبود مهارت‌ها و تمایل نیروی کار به جست‌وجوی فرصت‌های جدید، رقابت تنگاتنگی را میان کارکنان ایجاد کرده است. ۷۶ درصد کارکنان تمام‌ وقت، یا به دنبال فرصت‌های جدید هستند یا اگر فرصت جدیدی بر سر راهشان قرار گیرد، از آن استقبال می‌کنند. با این تفاسیر، سازمان‌ها از محیط کار به عنوان ابزاری برای جذب و حفظ کارکنان استفاده خواهند کرد. عوامل دیگری نیز وجود دارند که دورنمای محیط کار در سال ۲۰۱۷ را تحت‌ تاثیر قرار خواهند داد.

 ۷۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
تعریف استارتاپ و مفهوم استارتاپ در ایران
تحولات مهم استارتاپ‌ها در سال ۲۰۱۷
تحولات محیط کار در استارتاپ‌های سال ۲۰۱۷
عواقب دست کم گرفتن منابع انسانی برای استارتاپ‌ها
استارتاپ‌ها چهره جدیدی از کسب‌و‌کار
نقش استارتاپ‌ها به عنوان سربازان جنگ اقتصادی
دلیل اصلی شکست خوردن استارتاپ‌های امروزی
آیا زمان آن رسیده است که استارتاپ خود را شروع کنید؟
ایده‌هایی برای کاهش مخارج استارتاپ‌ها
کارآفرینی اجتماعی را بهتر بشناسیم
راه‌هایی برای مقابله با افسردگی مدیران استارتاپ‌ها
عوامل شکست کارآفرینان موفق
ده منبع مهم برای جذب سرمایه در استارتاپ‌ها
چند روش ساده برای راه‌اندازی استارتاپ موفق
شتاب دهنده‌های رشد استارتاپ‌های ایرانی
نکات مهمی برای راه‌اندازی یک استارتاپ موفق
چگونه رهبر کارآفرینی واقعی را شناسایی و استخدام کنیم؟
۹ عامل که باعث انصراف کارآفرینان از کسب‌و‌کار می‌شود
ضرورت توجه به برگزاری استارتاپ‌ها

راهنمای دانلود کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز

برای دانلود کتاب راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه‌اندازی استارتاپ از سیر تا پیاز
علی اسماعیلی
۱۳۹۷/۵/۱۴
با سلام و‌تشکر از نویسنده محترم که تجربیاتش را با نوشتن این کتاب به اشتراک گذاشته است، شخصا با دیدن عنوان این کتاب انتظار داشتم در کنار توضیحات موجود، دستورالعمل و موارد قانونی و‌راهکار‌های اداری راه اندازی را نیز در کنار دیگر مطالب می‌خواندم. با اینحال کتاب خوبی بود.
رضا رضوانی
۱۳۹۷/۳/۴
کتابهای علمی و سرمایه اندوزی بهتر از رمان و داستان است
مونا پورحسینی
۱۳۹۷/۱/۱۹
یکسری مطالب و نکات کاربردی داره اما نه به اون اندازه که در عنوان کتاب ذکر شده.. خداییش از سیر تا پیاز راه اندازی استارت آپ نیست!
من از این 152 صفحه، حدود 20نکته از توش دراوردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹)