دانلود کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

  • از: محمد شقاقی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

راه دانشگاه: مجموعه تست‌های طبقه بندی شده درس عربی(کلیه‌ی رشته‌ها) همراه با قواعد و نکات کلیدی

کتاب حاضر دارای پنج بخش است: بخش اول: حاوی قواعد و نکات مهم و کلیدی ترجمه و تعریب است. دانش آموزان و دانشجویان عزیز توجه دارند که حاصل تمام تلاش‌ها در سنوات مختلف آن است که با توجه به آموخته‌هایمان بتوانیم متنی را درست و دقیق ترجمه نماییم در غیر این صورت به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم. لذا این بخش به پاسخ گویی سؤالات مربوطه کمک شایانی می‌نماید. و در ادمه ی همین بخش سؤالات چهارگزینه‌ای ترجمه و تعریب آورده شده است.

بخش دوم: در این بخش نخست قواعد و نکات مربوط به مبحث اسم به طور کامل توضیح داده شده، سپس تست‌های مربوطه ارائه گردیده است. در بخش سوم نیز ابتدا قواعد و نکات مربوط به فعل و مباحث مربوطه به شکل موجز و مفید آورده شده و سپس تست‌های مربوطه ارائه گردیده است. بخش چهارم حاوی مباحث نحوی (اعراب و نقش کلمات در جمله) است. دانش آموزان و دانشجویان گرامی با مطالعه دقیق مطالب این بخش با توجه به آموخته‌های قبلی در دوران دبیرستان به راحتی می‌توانند سؤالات مربوطه را در انتهای بخش چهارم پاسخ دهند. بخش پنجم: در ابتدای این بخش قواعد و نکات کلیدی مربوط به تجزیه و ترکیب کلمات و درک مطلب، همراه با چندین نمونه کاربردی جهت آشنایی و تسلط بیشتر فراگیران عزیز آورده شده است. و با پاسخگویی روان و سریع به سؤالات این بخش می‌توانید اندوخته‌های علمی چند ساله‌تان را به خوبی محک بزنید.

 ۲۷۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7333-31-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: نکات و قواعد کلیدی ترجمه و تعریب
سؤالات مربوط به ترجمه و تعریب
بخش دوم: مبحث اسم
سؤالات مربوط به مبحث اسم
بخش سوم: مبحث فعل
سؤالات مربوط به مبحث فعل
بخش چهارم: مبحث نحو
سؤالات مربوط به مبحث نحو
بخش پنجم:نکات و قواعد مربوط به درک مطلب و تحلیل صرفی
سؤالات درک مطلب و تجزیه و ترکیب
پاسخنامه

راهنمای دانلود کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

برای دانلود کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

نظرات کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

sahar saki
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
کتاب خوبی است ولی می‌تواند در پایان هر درس همراه با تستهای تشریحی باشد که این کار باعث میشود دانش آموزان به تسلط کافی در درس مورد نظر برسند
مشاهد همه نظرات (۱)