دانلود کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

  • از: محمد شقاقی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

راه دانشگاه: مجموعه تست‌های طبقه بندی شده درس عربی(کلیه‌ی رشته‌ها) همراه با قواعد و نکات کلیدی

کتاب حاضر دارای پنج بخش است: بخش اول: حاوی قواعد و نکات مهم و کلیدی ترجمه و تعریب  است. دانش آموزان و دانشجویان عزیز توجه دارند که حاصل تمام تلاش‌ها در سنوات مختلف آن است که با توجه به آموخته‌هایمان بتوانیم متنی را درست و دقیق ترجمه نماییم در غیر این صورت به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم. لذا این بخش به پاسخ گویی سؤالات مربوطه کمک شایانی می‌نماید. و در ادمه ی همین بخش سؤالات چهارگزینه‌ای ترجمه و تعریب آورده شده است.

بخش دوم: در این بخش نخست قواعد و نکات مربوط به مبحث اسم به طور کامل توضیح داده شده، سپس تست‌های مربوطه ارائه گردیده است. در بخش سوم نیز ابتدا قواعد و نکات مربوط به فعل و مباحث مربوطه به شکل موجز و مفید آورده شده و سپس تست‌های مربوطه ارائه گردیده است. بخش چهارم حاوی مباحث نحوی (اعراب و نقش کلمات در جمله) است. دانش آموزان و دانشجویان گرامی با مطالعه دقیق مطالب این بخش با توجه به آموخته‌های قبلی در دوران دبیرستان به راحتی می‌توانند سؤالات مربوطه را در انتهای بخش چهارم پاسخ دهند. بخش پنجم: در ابتدای این بخش قواعد و نکات کلیدی مربوط به تجزیه و ترکیب کلمات و درک مطلب، همراه با چندین نمونه کاربردی جهت آشنایی و تسلط بیشتر فراگیران عزیز آورده شده است. و با پاسخگویی روان و سریع به سؤالات این بخش می‌توانید اندوخته‌های علمی چند ساله‌تان را به خوبی محک بزنید.

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: نکات و قواعد کلیدی ترجمه و تعریب
سؤالات مربوط به ترجمه و تعریب
بخش دوم: مبحث اسم
سؤالات مربوط به مبحث اسم
بخش سوم: مبحث فعل
سؤالات مربوط به مبحث فعل
بخش چهارم: مبحث نحو
سؤالات مربوط به مبحث نحو
بخش پنجم:نکات و قواعد مربوط به درک مطلب و تحلیل صرفی
سؤالات درک مطلب و تجزیه و ترکیب
پاسخنامه

 ۲۷۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7333-31-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی

برای دانلود کتاب راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه دانشگاه: مجموعه تست های طبقه بندی شده درس عربی