دانلود کتاب راه مهتاب


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راه مهتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه مهتاب

راه رستگاری را در کتاب راه مهتاب، همراه با مهدی خدامیان آرانی، بیابید. پیروی کردن از سیره و سبک زندگی حضرت فاطمه (علیها السلام) ما را یاری می‌کند تا راه درست را بپیماییم.

الگوبردارى از زندگى حضرت فاطمه (علیها السلام) بهترین راه براى رسیدن به خانواده آرمانى است، هر چقدر تلاش کنیم که با زندگى آن حضرت آشناتر شویم به رستگارى نزدیک‌تر شده‌ایم.

از زمان‌هاى دور آرزو داشتم تا کتابى درباره سبک زندگى حضرت فاطمه (علیها السلام) بنویسم تا نسل جوان امروز بتواند راه زندگى و سعادت را بهتر بیابد.

اکنون خدا را سپاس مى‌گویم که توفیقم داد و در کتاب راه مهتاب به پنجاه گزارش از زندگى آن حضرت پرداختم، البتّه در اینجا از خطبه فدکیّه (سخنرانى آن حضرت در مسجد) سخن نگفتم زیرا در کتابى به نام «اشک مهتاب»، آن خطبه را شرح داده‌ام، همچنین در کتاب «دعاى مادرم» به شرح دعاهاى آن حضرت پرداخته‌ام.

اکنون کتاب راه مهتاب خود را به حضرت فاطمه (علیها السلام) تقدیم مى‌کنم، باشد که راه و روش او، چراغ زندگى ما باشد و ما بتوانیم راه رستگارى را به خوبى بپیماییم.

 ۱۰۱ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب راه مهتاب

برای دانلود کتاب راه مهتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه مهتاب

نظرات کتاب راه مهتاب

شیرین ترین رویای زندگی
۱۳۹۸/۱/۲۰
سلام. راستش باخواندن این کتاب یسری سوال‌های بذهنم رسید که منو گیج میکرد. یکی اینکه چطور ممکنه یک زن و دوتا بچه یک روز روزه بگیرند و گرسنگی بخورند و بازم بتوانن ادامه بدهنداونم تا سه 😳؟!!!!! واینکه چرا پیامبر به دخترشون گفتن درخواست مادی از همسرت نکن؟یعنی در آن زمان اقایون حس تامین کنندگی و نداشتن؟ واینکه کاش لالایی دختر پیامبر و بطور کامل مینوشتین و یک لالایی فارسی از لالایی فاطمه س میزاشتید. ممنون
مریم احمدیان
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
واقعا عالی بود. کتاب راه مهتاب؛ ممنون ازنویسنده بزرگوارکه جامع وعالی نوشته بودن خیلیییی آموزنده وتاثیرگذارهس بیاناتشون تشکرمیکنم ازشون 🙏🙏🙏🙏🙏
زهرا زهرایم ۱۲
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
بالاخره یکی پیدا شد به زبان راحت و خودمونی کتاب دینی و مذهبی نوشت،، خدا قبول کنه از این نویسنده اجرشون با سید الشهدا
مشاهد همه نظرات (۱۴)