دانلود کتاب رزق مقسوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رزق مقسوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رزق مقسوم

در کتاب شرح آیه نور، ص4 آمده است:

گاهی خدا متنبّه می‌کند مؤمنی را که:‌ من قسم خورده‌ام به ذات خودم که هرکس امیدی به جایی داشته باشد او را مأیوس کنم. و بیشتر پاپِی مؤمنین می‌شود چراکه آنهارا می‌خواهدآدم کند و تربیت کند و نخواسته که مؤمنین امیدی به‌غیر او داشته‌ باشند و توجه به‌غیر او نمایند.

روزی که متن این کتاب را بدست آوردیم، وضعیت کاری چندان مساعد نبود. خیال می‌کردی هرجور شده باید تا غروب، مداوم کار کرد اما همه‌اش برای یکی دو تومان. ناکامی دوستان در ازدواج و نبود شغل مناسب برای آن‌ها نیز به تنگی و یکنواختی این موقعیت کمک می‌کرد.

آن روز توی یک گیر و دارِ درماندگی عجیب و غریب، ناگهان توسط یکی از نزدیکان ، از بدست آمدن یادداشت‌های چند مجلس سخنرانی با خبر شدیم.

این خبر، البتّه آغاز آشنایی ما با بزرگمردی مهربان و پاکیزه نبود، بلکه قبلاً بارها به کمک گفتار معجزه‌آسای او و سایر بزرگان، از پرتگاه‌های بسیاری نجات یافته و به همة ناامیدی‌ها پشت پا زده بودیم.

اینک امیدواریم افراد دیگری که درگیر مسألة رزق و روزی هستند نیز از کلام پر هیجان مردی که می‌دانست چه می‌گوید و تا به‌حال سخنی بی‌سند و مَدرک از او و اَمثال او در یادها نمانده است، استفادة کافی ببرند و جوابی برای سؤالاتی که در ادامه مطرح می‌شود بیابند، ان‌شاءالله.

 ۶۴ صفحه، ۱۲۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9786006065021 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۶۸۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1- درمانده ی ناچارِ بی‌چاره ی امیدوار!

2- دعا کنیم، تنبلی‌ نکنیم‌!

3- آمدنم‌ بهر چه‌ بود؟!

4- خاتمه‌: آدم‌ شدن‌ چه‌ مشکل‌!

راهنمای دانلود کتاب رزق مقسوم

برای دانلود کتاب رزق مقسوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رزق مقسوم

نظرات کتاب رزق مقسوم

مسعود وحید
۱۳۹۴/۴/۲۳
من نسخه نمونه را خواندم و به این نتیجه رسیدم که یا این کتاب از نسخ بسیار قدیمی کپی شده یا وتقعا طرز تفکر نویسنده آن بسیار قدیمی و مستعمل است.
ایدئولوژی‌ای که به نظر قرار است یاد داده شود واقعا چندین سال است در هیچ دکان عطاری یافت نمی‌شود. نویسنده در جابی از متن گفته برای کسب روزی از جا برخیز به آب
درب خانه برو اندکی بپاش و بنشین روزی خودش می‌آید! در حالی که علی (ع) ظهر در گرمای عراق و عربستان و با زبان روزه به حفر چاه مبپرداخت و بزرگترین نخلستان آن زمان را به دست خود آباد کرد. در حالی که ملت سایر کشورها در تاش برای بهبود زندگی و کم کردن دغدغه‌های بشر امروز برای ایجاد فرصت تفکر برای تعالی بشر هستند نویسنده به این عقیده است که خداوند مقدر کرده است که فردی اط یزد تا اصفهان با قاطر در 10 روز بیاید و اگر حالا که ماشین هست و 2 ساعته می‌آید باعث بی‌کاری افراد و گناه و معصیتشان می‌شود.
واقعا چنین طرز تفکر مصمومی باید از دسترس خارج شود. تفکر ضد اسلامی و ضد شیعی که معلوم نیست با چه هدفی نشر داده شده است.
عبدالله استاد
۱۳۹۵/۳/۱۰
توهمات نویسنده واقعا خنده داره. مطالب رزق و روزی همگی از روی شکم سیری بیان شده. اگه مثل بقیه مردم بدبخت قبل از طلوع آفتاب میزد بیرون تا پاسی از شب بخاطر فقط چندرغاز تومن، هیچ وقت بخودش اجازه نمیداد اینطوری افاضه فیض کنن
Sama S
۱۳۹۸/۶/۲۲
از آیات و روایات استفاده کرده کتاب خوبیه دوست دارم تا آخر بخونم آدم با خوندش آرامش میگیره پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش خصوصا کسانی که فکر میکنن وضعیت مالی خوبی ندارن و نمیتونن به سطح مرفهین جامعه برسند
مشاهد همه نظرات (۱۱)