دانلود کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی)

کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی) نوشته‌ی حمید اسکندری نسب و علی اصغر اسکندری نسب، با کمک موضوعاتی مانند اهمیت هوش هیجانی، ابعاد کمال‌گرایی، شیوه‌ی افزایش هوش هیجانی و... به شما می‌آموزد که چگونه در مسیر موفقیت و رشد تحصیلی قرار بگیرید.

کمال‌گرایی یکی از خصوصیات شخصیتی انسان‌هاست که هم می‌تواند سازنده و مفید باشد و هم اثرات منفی بر روی افراد بگذارد. همانطور که می‌دانیم همه ما احتیاج داریم که توانایی‌های بالقوه خود را بشناسیم و جهت شکوفایی آن‌ها تلاش و کوشش نماییم.

رسیدن به کمال و یافتن استعدادها و توانایی‌های نهفته و بالقوه افراد ارزش بسیار زیادی دارد و در این شرایط کمال‌گرایی امری مثبت و پسندیده است. ولی آنچه که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته جنبه افراطی یا منفی آن است که آسیب‌های جدی هم پیش رو دارد. کمال‌گرایی یعنی فرد اضطراب و ترس بالایی نسبت به اینکه نتواند مطابق انتظارات خود زندگی کند و همیشه می‌خواهد بهترین باشد، رنج می‌برد.

در دنیای امروزی با پیشرفت علم روانشناسی جوامع رو به تغییر و دگرگونی هستند و در طی این تغییرات نظام آموزشی مستثنی از این تغییر نبوده است. آموزش و پرورش به دلیل ارتباط مستقیمی که با تغییرات و تحولات خانوادگی، اجتماعی و اقتصادی دارد و حتی عامل عمده ایجاد و رشد اعتلای جامعه و افراد آن می‌باشد ارتقاء و دگرگونی آن ضروری است.

هوش هیجانی می‌تواند بسیار بااهمیت و یا حتی مهم‌تر از هوش شناختی باشد و بسیاری از دانش‌آموزانی که به دلیل نداشتن مهارت‌های هیجانی - اجتماعی، در معرض خطر شکست تحصیلی هستند نیاز به یادگیری مهارت‌های هوش هیجانی دارند. این کتاب به بررسی هوش هیجانی و کمال‌گرایی و ارتباطی که با یکدیگر دارند می‌پردازد.

در بخشی از کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی) می‌خوانیم:

یکی از بزرگترین چالش‌های قرن بیستم برقراری روابط است. با توسعه روز افزون بزرگراه‌ها برای سرعت بالا، گسترش فن‌آوری و افزایش رقابت‌های جهانی، مردم، در حین تقویت زمینه فردی، با وظیفه حفظ روابط حرفه‌ای خود نیز روبه‌رویند، تفاوت بین حرفه‌ای و زمینه فردی مسیری است که می‌پیمایند. اگر توازن داشته باشید، هر دو را به نحو مطلوب انجام خواهید داد و اگر نتوانید یکی از آن دو یا حتی هر دو را حفظ کنید، شکست خواهید خورد.

 ۱۰۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-266016-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: تعاریف و کلیات
فصل 2: هوش هیجانی و کمال‌گرایی
فصل 3: خود ارزیابی در هوش هیجانی و کمال‌گرایی
فصل 4: بررسی روابط بین هوش هیجانی و کمال‌گرایی با پیشرفت تحصیلی
منابع

راهنمای دانلود کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی)

برای دانلود کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی (هوش هیجانی و کمال گرایی)
موفقیت تحصیلی، هوش هیجانی، تعریف نظری هوش هیجانی، کتاب هوش هیجانی، تعریف نظری و عملیاتی هوش هیجانی، انواع هوش هیجانی، تعریف عملیاتی هوش، نظریه های هوش هیجانی، تعریف نظری کمال گرایی، تعریف عملیاتی کمال گرایی، تعریف نظری و عملیاتی کمال گرایی، هوش هیجانی و کمالگرایی، رابطه هوش هیجانی و کمالگرایی، رابطه بین هوش هیجانی و کمالگرایی، مقاله هوش هیجانی و کمالگرایی، هوش اجتماعی، هوش اجتماعی چیست، هوش اجتماعی pdf، اهمیت هوش هیجانی، اهمیت هوش هیجانی در زندگی، هوش هیجانی گلمن، هوش هیجانی و ارتباطات، هوش هیجانی در ارتباطات، هوش هیجانی و خانواده، هوش هیجانی در خانواده، هوش هیجانی و سلامت، هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی، رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی، هوش هیجانی پیشرفت تحصیلی، رابطه بین هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی، بررسی رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی، کمال گرایی، کمال گرایی چیست، وسواس کمال گرایی، انواع کمال گرایی، ابعاد کمال گرایی، کمال گرایی خودمدار، کمال گرایی دیگر مدار، نظریه های کمال گرایی، نظریه های مربوط به کمال گرایی، دانلود pdf کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی هوش هیجانی و کمال گرایی، دانلود کتاب رشد تحصیلی فراتر از رشد کنونی هوش هیجانی و کمال گرایی pdf