دانلود جنوب مرز، غرب خورشید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی جنوب مرز، غرب خورشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی جنوب مرز، غرب خورشید

دنیای موراکامی، دنیای سادگی‌های پیچیده است. جنوب مرز، غرب خورشید روایتی است از دنیای پر پیچ و خم دو تک‌فرزند و تولد عشقی پرشور که حتی اگر ستاره‌اش به خاموشی گراییده، اما نورش همچنان از فراسوی زمان می‌درخشد. مکاشفه ای در جنوب مرز و سفری به غرب خورشید. سرزمینی بکر و دوردست در افقی روشن. . .

به جز بازتابی که هر روز از آنسوی آینه به من می‌نگرد، هاروکی موراکامی اولین تک‌فرزندی است که او را در زمین ملاقات کرده‌ام و بی‌دلیل نیست که توانسته اینچنین استادانه راه منتهی به غرب خورشید را توصیف کند. شرح سرگشتگی­ ها و انزوا و تنهایی نوع بشر را یک تک‌فرزند بهتر درک می‌کند تا دیگری. اما بر خلاف او معتقدم در این سرزمین نهفته در غروب، افقی روشن هست؛ افقی درخشان از طلوعی همیشگی. سرزمینی در مرز نیآفرینش، شاید این عین آفرینش باشد. . .

آری، در آنسوی آینۀ آسمان راهی هست؛ راهی به سوی سرزمین غروب، غروبی که مأوای همۀ طلوع‌های کهکشان است. اما آنجا مکانی نیست که رهروان بسیاری به سویش روان باشند. برای چنین سفری باید کوله‌باری داشت آکنده از تنهایی و هیچ. . .خلائی که در سرچشمه سیراب می‌شود. آنچنان که حافظ می‌گوید: "جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است . . ."

 ۳۳۳ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

قبل از خواندن کتاب بخوانید
سفری به غرب خورشید
فصل اول - پانزدهم
توضیحات

راهنمای دانلود جنوب مرز، غرب خورشید

برای دانلود جنوب مرز، غرب خورشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  جنوب مرز، غرب خورشید

نظرات جنوب مرز، غرب خورشید

مجید معدنی
۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نوشته‌های هاروکی موراکامی برای کسانی که درونگرا هستند خیلی جذاب و گیراست. برای من بعنوان یک خواننده حرفه‌ای اوج جذابیت کتاب در قدرت ایجاد حس همذات پنداری با قهرمان داستانه، کاری که موراکامی در خیلی از نوشته هاش به خوبی از پسش براومده. توصیه می‌کنم کتاب رو بخونید و امیدوارم مثل من از ترجمه‌ی خوبش لذت ببرید
سارا نصر
۱۳۹۵/۷/۹
نوشته‌های موراکامی همیشه مورد علاقه من بوده. داستان این کتاب البته به قوت کتابهای دیگه موراکامی مثل 1q84 و یا کافکا در کرانه و... نیست ولی باز هم سبک نگارش و روند داستان مثل همیشه عالیه. خوندنش رو توصیه میکنم به دوستان. خوندن همه کتابهای این نویسنده رو توصیه میکنم.
babak Aryan
۱۳۹۵/۲/۱۷
من که از این پیش نویس متوجه نشدم موراکامی از چه نوع فراز و فرود‌هایی در زندگی و عشق حرف می‌زنه...! ؟ مگر اینکه عشق ژاپنی‌ها هم داره از فرهنگی ژاپنی فاصله می‌گیره و به زندگی ماشینی آن‌ها نزدیک تر میشه. بله منظورم همون عشق رباتیک هست.
مشاهد همه نظرات (۴۱)