دانلود رمان همه‌ی همسران اجنه‌ی شیخ محمود


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان همه‌ی همسران اجنه‌ی شیخ محمود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان همه‌ی همسران اجنه‌ی شیخ محمود

لطیف هلمت یا لطیف محمود برزنجی، فرزند شیخ‌محمود برزنجی (صوفی نامدار منطقه‌ی کفری کرکوک) در سال 1947 میلادی در شهر کفری از توابع کرکوک به دنیا آمد. لطیف اولین فرزند یک خانواده‌ی مذهبی بود و پدرش از دراویش طریقت و اهل عرفان و ادب. کودکیِ هلمت توام بود با جلسات ذکر و کتاب‌خوانی در خانه پدری.

بخش هایی از متن کتاب:

از وقتی که شروع به نوشتن این رمان کرده‌ام، سعی‌ام بر این بوده کسی را قانع کنم قهرمان حوادث این رمان شود، ولی تاکنون تلاشم بی‌ثمر بوده. دیشب به طور اتفاقی دختر اجنّه‌ای به اتاقم آمد. به گمانم می‌خواست جلوی آینه‌ی اتاقم آرایش کند و با موهای مرتب نزد شیخ‌محمود کفری برود؛ چونکه دهان به دهان از خانواده‌ی شیخ‌محمود کفری شنیده‌ام، شیخ محمد پدر شیخ‌محمود چند دخترِ اجنّه را به عقد خود درآورده و فرزند و نوه و نتیجه‌های زیادی از آن‌ها دارد. به همین دلیل بعضی از دختران اجنّه، مخصوصاً همین دختری که حرفش را می‌زنم، دوست داشتند به عقد شیخ‌محمود درآیند.

او حتی خیلی شیک پوش و جذاب بوده و همیشه مشغول خرید عطر و آینه و روسری‌های گوناگون بوده است. همسرش، خاتون سعدیه، همیشه از او ناراضی بوده اما هرگز کسی گلایه‌ای از او نشنیده. مدام با هم دعوای لفظی داشته‌اند و حتی خاتون سعدیه نقل کرده: «شیخ با دختر اجنّه‌ها چشم چرانی می‌کند. من با چشم خودم دیده‌ام که با دختر اجنّه‌ای زیباروی، همدیگر را می‌بوسند. دیگر برایم ثابت شده که شیخ واقعاً دعای جذبه را بلد است و با آن می‌تواند هر دختر زیبایی را که می‌بیند اسیر خود کند....

 ۱۱۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7642-86-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان همه‌ی همسران اجنه‌ی شیخ محمود

برای دانلود رمان همه‌ی همسران اجنه‌ی شیخ محمود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان همه‌ی همسران اجنه‌ی شیخ محمود
sahar usefi
۱۳۹۶/۱۰/۵
من با اینکه طرفدار پرو پاقرص رئالیسم جادو هم ولی زیاد ازش خوشم نیومد ، نا منسجم بود.
مجموعه ای از قصه های مامان بزرگا بود
zohre azaddost
۱۳۹۶/۶/۱۷
هنوز نخوندمش ولی به نظر باحال میاد🙄🙄🙄🙄
حسین حسینی
۱۳۹۸/۸/۲۷
قصه های نا مفهوم و پایانی نداشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)