دانلود کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس

کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس اثر کتی کی و کلیر شیپمن، به شکلی الهام‌بخش، ریزبین و متقاعد کننده نشان می‌دهد که زنان، اگر روی غرایزشان کار کنند، جرات داشته باشند و درست عمل کنند، می‌توانند شاهد دگرگونی زندگی‌شان بر پایه اعتماد به نفس باشند.

قابلیتی وجود دارد که برخی افراد را از دیگران متمایز می‌کند؛ به راحتی قابل تشخیص است، ولی توصیف آن چندان آسان نیست. با آن می‌توان جهان را تسخیر کرد و بدون آن نمی‌توان حتی از ابتدایی‌ترین پتانسیل‌ها پا را فراتر نهاد. این قابلیت، «اعتماد به نفس» است!

کتی کِی (Katty Kay) و کلیر شیپ‌مَن (Claire Shipman)، روزنامه‌نگاران موفق، در کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس (The Confidence Code) به دنبال یافتن ژن اعتماد به نفس و پرده برداشتن از تحقیقات جالب و جدید درباره ریشه‌یابی آن در مغز، به مرزهای علم عصب‌شناسی سفر کردند. آنها پای صحبت‌های بهترین روانشناسان جهان نشستند که توضیح می‌دادند ما چگونه می‌توانیم با اقدام و عمل و مواجهه با خطر، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم و اینکه این اقدامات چگونه مسیر ما را تغییر می‌دهند. آنها با رهبران زن در عرصه سیاست، ورزش، ارتش و هنر مصاحبه کردند تا دریابند که چگونه به این عنصر کلیدی دست یافته‌اند. آنها آزمودند که چگونه کمبود اعتماد به نفس می‌تواند بر رهبری، موفقیت و پیشرفت ما تاثیر بگذارد.

آنها در نهایت به این مسئله می‌پردازند که اعتماد به نفس تا حدی تحت تاثیر ژنتیک بوده و یک مسئله ثابت روانشناسی نیست. این خبر خوبی است. شما با افکار مثبت یا تلقین به خود (یا فرزندانتان) درمورد اینکه عالی هستید، نمی‌توانید به اعتماد به نفس دست یابید. شما هم چنین با صاف نشستن و وانمود به داشتن اعتماد به نفس هم نمی‌توانید اعتماد به نفس کافی پیدا کنید. برای این منظور باید کار دیگری انجام دهید: کمتر به خوشحال کردن مردم و کمال‌گرایی بپردازید و بیشتر عمل کنید و پذیرای ریسک و شکست سریع باشید.

همچنین کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس، پرفروش ترین کتاب لیست نیویورک تایمز و آمازون در زمینه‌های خودیاری و زنان است.

کتی کی مجری بخش واشنگتن شبکه خبری جهانی بی‌بی‌سی در آمریکا است. وی که مهمان دائمی نشست مطبوعاتی ان‌بی‌سی و برنامه مورنینگ جو از شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی است، با همسر و چهار فرزندش در واشنگتن دی‌سی زندگی می‌کند.

کلیر شیپمن خبرنگار شبکه خبری ای‌بی‌سی و گود مورنینگ امریکا در زمینه‌های سیاست، امور بین‌الملل و امور زنان است. وی با همسر و دو فرزند و سگ جدیدش در واشنگتن دی‌سی زندگی می‌کند.

کی و شیپ‌من هوشمندانه نقشی حیاتی را که اعتماد به نفس در توانایی زنان برای موفقیت بازی می‌کند، آشکار کرده‌اند. آنان توصیه‌هایی عملی و رویای آینده‌ای پرامیدتر را در اختیار زنان قرار دادند.

 ۳۲۱ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96843-2-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
خوب بودن، کافی نیست!
کمتر فکر کنید، بیشتر عمل کنید
مستعد اعتماد به نفس
«ضعیفه‌های زشت و کودن» و دیگر عوامل کاهنده اعتماد به نفس زنان
پرورش نوین
شکست سریع و دیگر عادت‌های افزایش‌دهنده اعتماد به نفس
حالا آن را به دیگران انتقال دهید
علم و هنر
قدردانی
یادداشت‌ها
درباره نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس

برای دانلود کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رمز اعتماد‌ به‌ نفس

نظرات کتاب رمز اعتماد‌ به‌ نفس

مینا امینی
۱۳۹۸/۱/۱۵
ستاره‌ها مال کتابراهه😍❤ بخاطر کار قشنگی که داره توی این ایام انجام میده🌸 مرسی، هزارتا مرسی 💞
پریوش ح
۱۳۹۸/۱/۱۵
خیلی خیلی کار زیبایی کردید، رایگان در اختیار قرار دادن کتابای خوب هم باعث تشویق مردم به کتابخوانیه هم باعث ذوق و شوق در افرادی که کتابخون هستن💫💫💫💫💫من بیش از یکساله که با کتابراه اشنا شدم پارسال هم این طرح زیبا رو داشتین مرسی که این فکر رو ادامه دادین😍🌹🍃
zamani ali
۱۳۹۸/۱/۱۵
واقعا ایول دارید ,اینجوری مردم رو علاقه مند به کتاب خوندن میکنید❤❤❤❤
مشاهد همه نظرات (۷۱)