دانلود کتاب رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی

  • از: جعفر ربیعی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی

دنیای اسارت فریاد خاموشی است که هنوز به گوش تاریخ نا آشناست. با اینکه سینه‌هایی که در قفس تنگ بازداشتگاه‌های عراق تپیدند، متلاطم‌تر از آن‌اند که زورق واژه‌ها بر ساحل ناپیدایشان پهلو بگیرند، ولی زبان این سینه‌های پرتلاطم فانوس روشنی است که مزامیر آن دنیای پنهان را نشان می‌دهد.

کتاب حاضر ـ رمل‌های تشنه ـ پنجره‌ای است کوچک و گشوده به درون یکی از این سینه‌ها، پنجره‌ای که یک آتشفشان بغض و مظلومیت را قاب گرفته است.

حوادثی که در این کتاب آمده شرح کوتاهی است از نحوۀ اسارت و زندگی 29 ماهۀ من در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق. در این یادداشت نظر شما خوانندهٔ عزیز را به نکاتی جلب می‌کنم که تذکر آن ضروری است:

هدف از نگارش این مطالب، آشنایی اجمالی شما با وضعیت اسرای ایرانی و حماسه‌آفرینی‌های این عزیزان در بازداشتگاه‌های رژیم عراق است.

حوادث یادشده محدود به یک اردوگاه است و مسلماً زندان‌های دیگر وقایع بسیاری را به خود دیده‌اند که ان‌شاءالله با آزادی اسرا از زبان ایشان بازگو خواهد شد.

 ۱۱۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-533-0 

چاپ ۱۳۹۱: ۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی

برای دانلود کتاب رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رمل های تشنه: خاطرات اسیر آزاد شده ایرانی
خدایار قلیزاده
۱۳۹۶/۸/۱۱
خوب است
مهدی رنج کش
۱۳۹۶/۱/۲۸
کتابی زیبا ودرد آور از رنج‌های اسرای ایرانی
امیر حسینی
۱۳۹۵/۸/۲۵
کتاب جالبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)