دانلود کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری)

دین عالم گیر اسلام - برای سعادت راستین پیروانش - جامعترین و کاملترین برنامه ها را دارد که بدانها احکام اطلاق می شود. احکام اسلام عمدتا از ثقلین شریف قرآن و عترت - که پیامبر جاویدمان آنان را جان جهان می داند و می فرماید: « این دو هرگز از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر قیامت » - استخراج شده است و بنابراین نیکو دانستن و درست عمل نمودن به این احکام یقینا به عاقبت بخیری دنیا و عقبای همگان منتج خواهد شد.

روزآموز احکام بی مانند و مثل ترین کتاب کاربردی احکام است که طراحی و تولید آن بر اساس روش روزآموز آن را از هرچه کتاب و نرم افزار در این زمینه متفاوت، متمایز و برجسته تر ساخته است.

در این کتابچه ابتکاری تمامی احکام کاربردی به همان ترتیب و فهرست «رساله ها و توضیح المسائل ها» موضوع بندی و به صورت 364 سوال و جواب جذاب و جالب طوری آموزش داده می شوند که به حافظه بلند مدت و دائمی رفته و سالیان سال - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نخواهند شد.

این روزآموز مسائل و احکام کلی و کاربردی را پوشش می دهد و بنابراین بدیهی است که تمامی مراجع عظام تقلید بر این احکام و مسائل اشتراک نظر داشته باشند.

 ۱۱۲ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-10-1 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری)

برای دانلود کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری)

نظرات کتاب روزآموز احکام (آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری)

بهروز مشهدى پور
۱۳۹۹/۶/۳۰
کتاب فوق العاده ایست.
عباس امیری امیری
۱۳۹۹/۳/۱۲
عالی و بسیار کاربردی
زهرا شیرزاد
۱۳۹۷/۲/۶
همه‌ی کسانی که در راه ترویج دین اسلام قدم برمی دارندقابل ستایش هستند.
مشاهد همه نظرات (۸)