دانلود کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی

کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی به قلم فریدون فریدونی، با روشی مناسب، به شما کمک می‌کند تا حدود 2000 کلمه و اصطلاح عمومی و روزمره‌ی انگلیسی زبانان را به صورت دائم به حافظه‌ی خود بسپارید.

این کتاب کاملا متفاوت، 1825 کلمه و عبارت سطح متوسط زبان انگلیسی را - که در گفتار، و خاصه نوشتار انگلیسی زبانان - از تکرار و بسامد بالایی برخوردار‌اند - بر اساس طرح و روش آموزشی ابتکاری - انحصاری خودش (روزآموز)، آموزشی تضمینی و بدون فراموشی می‌دهد.

کلیه کنکوری‌ها در همه رشته‌ها و گروه‌های آموزشی، و داوطلبان آزمون‌های استخدامی سراسری، بزرگترین مخاطبان این روزآموز ابداعی‌اند. چون مطالب این کتاب بر مبنای محتوای آن آزمون‌ها تالیف شده است.

قریب به 2000 کلمه و اصطلاح متوسط، برای داوطلبان کنکورهای سراسری، تافل و دیگر آزمون‌های اعزام به خارج و پیش‌نیاز تحصیلات تکمیلی، آزمون‌های استخدامی بخش‌های دولتی و خصوصی، و چنان حائز ضرورت و اهمیت‌اند که بدون دانستن آن‌ها، قبولی در آزمون‌های فوق‌الذکر امکان‌پذیر نخواهد بود، شیوه ارائه این کلمات در این کتاب به صورت الفبایی، تلفظ استاندارد آنان - بر اساس نشانه‌های آوایی بین المللی - روبرویشان قرار گرفته، و آموزش نشانه‌های آوایی آن‌ها - با ذکر مثال برای هر یک - در ابتدای کتاب ارائه شده است.

در کادر سوال هر صفحه پنج کلمه و تلفظ آن‌ها، و در بخش جواب، معانی فارسی‌شان به ترتیب نوشته شده است. همانند دیگر کتاب‌های مبتنی بر روزآموز، تفاوت تاثیرگذار این ابزار ابداعی آن است که تضمین می‌کند - در صورت تبعیت از دستورالعمل بسیار آسانش - این 1825 کلمه حیاتی انگلیسی را به حافظه دائم و ضمیر ناخودآگاه شما می‌سپارد.

 ۳۷۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-24-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی

برای دانلود کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز لغات و اصطلاحات متوسط زبان انگلیسی
فریدون ف
۱۳۹۹/۴/۲۷
من اسفاده خوبی کردم، روش خوبی هسش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)