دانلود کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب

  • از: تارا حبیب زاده
  • ناشر: نشر عطران
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب

کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب نوشته‌ی تارا حبیب زاده به طراحی سیستم‌های ضدعفونی کردن نظیر تعداد کالیفرم‌های موجود در فاضلاب، مشخصات فیزیکی فاضلاب، نحوه تماس و زمان تماس کلرین‌ها با فاضلاب می‌پردازد.

در بخشی از کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب می‌خوانیم:

به موازات استفاده از کلر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، همواره تلاش‌هایی به منظور دستیابی به روش‌های تئوری که مقادیر اپتیمم کلر را برای شرایط مختلف و انواع مختلف جریان‌ها به دست دهد، ادامه داشته است. در این راستا، محققان با مطالعه فرایند تصفیه فاضلاب و شناخت پدیده‌های موثر در این فرایند، مدل‌های مختلفی جهت پیش‌بینی و تخمین غلظت کلر در جریان، ارائه کرده‌اند. در این تحقیق، مدل سازی مصرف کلر در فاضلاب تصفیه شده از منظری دیگر مورد بررسی قرار گرفته، که جزئیات آن در ادامه مورد بحث قرار می‌گیرد.

بررسی فرآیند تصفیه

در فرآیند ضدعفونی فاضلاب با استفاده از ماده کلر، کلر وارد جریان فاضلاب می‌شود و در حین جریان با فاضلاب با مواد و ترکیبات موجود، واکنش می‌دهد که این واکنش‌ها منجر به ضدعفونی جریان می‌شود. بنابر این مسئله مورد بررسی شامل پدیده‌های زیر می‌باشد:
الف) پدیده حرکت سیال که با استفاده از قانون بقای اندازه حرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ب) واکنش شیمیائی، که از طریق قانون بقای جرم بررسی می‌شود.

 ۱۰۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6201-09-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب

برای دانلود کتاب روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روش‌های نوین گندزدایی فاضلاب