دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4

کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4 یکی از پرفروش‌ترین و جذاب‌ترین آثار دنیا است که به معرفی خارق‌العاده‌ترین رکورد‌های ثبت شده در جهان می‌پردازد. در این جلد با رکوردهایی نظیر بیشترین افتخارات المپیک،‌ بهترین اسباب‌بازی‌ها، بزرگ‌ترین ایستگاه فضایی و... آشنا می‌شوید.

مجموعه کتاب‌های رکوردهای جهانی گینس (Guinness world records) هر ساله چاپ می‌شود و از عجیب‌ترین ربات‌ها، بلندترین چرخ و فلک بدون پره ،قوی‌ترین چسب طبیعی و... سخن می‌گوید. این مجموعه شامل تصاویری حیرت‌‌انگیز از سراسر جهان است که پیش از این هرگز دیده نشده‌اند.

اکنون نسخه سال 2020 این مجموعه که با هزاران نمونه از تازه‌ترین رکوردها برای دهه جدید تهیه شده، در دستان شماست. شما در یک مجموعه 11 فصلی مهیج با خیره کننده‌ترین، تاثیرگذاترین و توجه برانگیزترین دستاوردهای دنیا آشنا می‌شوید و این فرصت در اختیارتان قرار می‌گیرد تا رکوردهایتان را به ثبت برسانید.

کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4 مناسب چه کسانی است:

مطالعه این کتاب برای تمام کودکان و نوجوانانی که علاقمند هستند با عجیب‌ترین رکوردهای دنیا در زمینه‌های مختلف آشنا شوند، جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4 می‌خوانیم:

در 16 سپتامبر 2017 کوین نیکس (آمریکا) یک آلونک باغ را با سرعت 129.831 کیلومتر بر ساعت در ساوت یورکشایر، انگلستان راند. کوین، فولکس واگن پاسات خود را به این خودروی قانونی جاده تبدیل کرد که کاملا تایید شده است. بعد به همراه دخترش سوفی با آن از لندز‌اند تا جان اوگروتس رفت تا برای یک بیمارستان محلی ویژه‌ی بیماران سرطانی که مادرش در آن بستری بود، پول جمع کند.

 ۸۳ صفحه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8365-70-9 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

روز GWR
پر بیننده‌ترین ویدئو‌های GWR
قاره جنوبگان
توندرا و یخی
رکوردهای سایز
دست‌آوردهای عجیب
ورزش‌های فراگیر
حل سریع مکعب روبیک
جامعه
عکس فوری: ثروتمند‌ترین انسان
روزهای مدرسه
کسب و کارهای بزرگ
لیست ثروتمندترین افراد
زندگی شهری
کنجکاوی
چیزهای بزرگ
بازی‌های کامپیوتری

راهنمای دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4

برای دانلود کتاب رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رکوردهای جهانی گینس 2020 - جلد 4