دانلود کتاب رین‌بو (Rainbow)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رین‌بو (Rainbow) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رین‌بو (Rainbow)

کتاب رین‌بو (Rainbow) تألیف لیلا هلاکوپور، مرتضی بختیاروند و زهرا دیناروند، انتخابی مناسب برای آن دسته از دانش‌آموزانی است که به دنبال مجموعه‌ای کامل و بی‌نقص از نکات کلیدی و امتحانی درس زبان انگلیسی پایه یازدهم هستند.

مؤلفین در این کتاب، ابتدای هر درس واژگان جدید را همراه با تصاویر آموزش می‌دهند. ایشان در گام بعدی واژگان جدید را به همراه کلمات مترادف، چند مثال کاربردی و نقش دستوری آن‌ها ارائه داده‌اند و در قسمت پایینی هر صفحه معانی فارسی واژگان نوشته شده است. آن‌ها به شرح مختصر و مفیدی از کلیت مبحث، در قالب درس‌نامه‌های کاربردی می‌پردازند و بدین‌گونه تمامی نکات گرامری را برای دانش‌آموز مطرح کرده و ابهامات ذهنی او را برطرف می‌کنند.

سپس زمان آن فرا می‌رسد تا با ارائه‌ی فهرستی از سؤالات و تمرین‌های کاربردی سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموز سنجیده شود تا بدین‌گونه با نقاط ضعف و قوت خود بیش از پیش آشنا شود. این امکان در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته که در بخشی جداگانه به شرحی از پاسخ هر سؤال، دسترسی داشته باشند.

در بخش پایانی کتاب فهرستی جامع از چند دوره آزمون میان‌ سال و پایان‌ سال قرار دارد که به آشنایی دانش‌آموزان با سؤالات امتحانی و همچنین درک عمیق آن‌ها از آزمون‌ها کمک شایانی می‌کند. برای آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان این پایه با افعال بی‌قاعده، لیست کامل آن نیز در انتهای کتاب پیوست شده است.

با مطالعه‌ی این کتاب، بانکی کامل از درس‌نامه‌های کاربردی، سؤالات امتحانی و پاسخ‌ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این کتاب برای مطالعه‌ی بهتر هر درس را به چند قسمت تقسیم کرده است که عبارتند از: ارائه‌ی واژگان در قالب فرهنگ لغت تصویری، ارائه‌ی گرامر کامل درس با مثال، معادل فارسی واژگان و کلمات جدید، ارائه‌ی بانک سؤالات امتحانی و آزمون درس، ارائه‌ی واژگان به صورت الفبایی به همراه مترادف‌ها و نقش دستوری و مثال‌های کاربردی، بخش واژگان، فعالیت‌های گفتاری، بخش درک مطلب و خواندن، بخش تلفظ، بخش نکات دستوری، بخش نوشتاری و تمرین‌های نوشتن، آزمون‌های خودارزیابی.

در بخشی از کتاب رین‌بو (Rainbow) می‌خوانیم:

شما میتوانید یک متن را با روش "skimming" بخوانید تا موضوع آن را دریافته و موضوع اصلی یا پیام نویسنده را درک کنید. هنگامی که شما از روش "skimming " استفاده می‌کنید. می‌توانید پیش‌بینی کنید و حدس بزنید که متن درباره‌ی چیست. روش "skimming " قبل از اینکه متن را به طور کامل و با دقت بخوانید. به شما کمک می‌کند که آن را بهتر کنید. برای روش "skimming " در یک متن، مراحل زیر را انجام دهید.

1. عنوان متن را بخوانید.
2. به تصویرها نگاه کنید.
3. اولین و آخرین خطوط هر پاراگراف را بخوانید.
4. سریع بخوانید. هر کلمه را نخوانید. جزییات مهم نیستند.
5. موضوع اصلی متن را پیدا کنید و بنویسید.

برای مشخص کردن موضوع یک متن، از خودتان بپرسید "متن درباره‌ی چیست؟"
برای مشخص کردن موضوع اصلی یک متن، بپرسید "مهم‌ترین مطالبی که نویسنده درباره‌ی موضوع می‌گوید، چیست؟" موضوع اصلی متن عمدتاً جمله یا جملاتی است که با کلی‌گویی بیان می‌شوند و سایر جمله‌هایی که در ادامه‌ی آن می‌‌آیند، بیش‌تر به جزییاتی می‌پردازند که آن موضوع اصلی را بیش از پیش آشکار و روشن‌تر می‌کنند.

 ۱۲۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8833-49-9 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

Lesson 1
Lesson 2
Lesson 3
Final Exams
Irregular verbs

راهنمای دانلود کتاب رین‌بو (Rainbow)

برای دانلود کتاب رین‌بو (Rainbow) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رین‌بو (Rainbow)

نظرات کتاب رین‌بو (Rainbow)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
مشاهد همه نظرات (۱)