دانلود کتاب زمینی نو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زمینی نو

کتاب زمینی نو اثر اکهارت تله وضعیت آگاهیتان را عوض خواهد کرد. این کتاب، کسانی را بیدار می‌کند که مستعدِ بیداری‌اند. بسیاری از افراد در آستانه‌ی بیداری قرار گرفته‌اند. تا سال ۲۰۰۹ تنها در آمریکای شمالی، نزدیک به پنج میلیون نسخه از کتاب زمینی نو به فروش رفته است. اگر معنای بیداری را نمی‌دانید، به خواندن این کتاب ادامه بدهید.

هدف عمده‌ی کتاب زمینی نو (A New Earth) افزودن بر اطلاعات تو و یا تزریقِ باورهای تازه به ذهنِ تو نیست. این کتاب حتی نمی‌خواهد تو را نسبت به امری متقاعد کند. این کتاب می‌خواهد موجبِ تحولی در آگاهیِ تو شود، می‌خواهد بیدارت کند. بنابراین، این کتاب، کتابی نیست که بتوانی آن را از سرِ تَفَنّن و وقت‌گذرانی بخوانی. این کتاب، کتابی نیست که بتوانی فاصله‌ی خود را با آن حفظ کنی و ذهنِ خود را با یک سِری کلمات و مفاهیم سرگرم کنی. این کتاب، درباره‌ی توست. هر یک نفری که بیدار می‌شود، امکانِ بیداریِ آگاهیِ جمعی را قوّت می‌بخشد. هر یک نفری که بیدار می‌شود، امکانِ بیداریِ دیگران را آسان‌تر می‌کند. فقط با بیداری‌ست که معنای حقیقیِ بیداری را درک می‌کنی. تلنگری کافی‌ست تا روندِ بیداریِ تو آغاز شود. اگر روند بیداریِ تو آغاز شود، دیگر نمی‌توانی به عقب برگردی.

برای بعضی‌ها، کتاب زمینی نو نوشتۀ اکهارت تله (Eckhart Tolle) صرفاً تلنگری‌ست. بعضی‌ها نیز روندِ بیداری‌شان آغاز شده، اما خود نمی‌دانند. این کتاب، به آن‌ها کمک می‌کند تا بیداریِ خود را دریابند. خاستگاهِ بیداریِ بعضی آدم‌ها رنج و مصیبت است؛ بعضی‌ها هم توفیقِ آن را می‌یابند که در زندگیِ خود با استادی حقیقی آشنا شوند. بعضی‌ها با شنیدنِ یک جمله بیدار می‌شوند و بعضی‌ها هم با خواندنِ یک کتابِ خوب مثلِ نیروی حالT اگر روندِ بیداریِ تو آغاز شده است، این کتاب به بیداریِ تو سرعت و ژرفا می‌بخشد.

بخش مهم بیداری تو، شناختن خود خفته‌ی خویش است. شناختنِ همان نَفْسی که فکر می‌کند، حرف می‌زند، عمل می‌کند؛ شناختنِ افکار و باورهای شرطی‌شده؛ شناختنِ همه‌ی آن چیزهایی که خوابِ تو را تداوم می‌بخشند. کتاب زمینی نو، مهم‌ترین ویژگی‌های نَفْس را می‌نمایاند و درباره‌ی بازی‌های آن در حیاتِ فردی و جمعی سخن می‌گوید.

«آسمانی نو»، آگاهی تزکیه‌شده و استحاله‌یافته‌ی بشری‌ست، و «زمینی نو» تجلی و انعکاسِ این آگاهی در دنیای مشهودِ بیرونی‌ست. به دلیلِ ارتباطی تنگاتنگ که میانِ زندگی بشری و آگاهی بشری از یک سو و زندگیِ سیاره‌ی زمین برقرار است، وقتی شیوه‌ی کهنه‌ی آگاهی زایل می‌شود، ظاهر سیاره‌ی ما نیز دستخوشِ دگرگونی‌هایی عظیم خواهد شد. وقتی باطنِ آدم‌ها دگرگون می‌شود، چهره‌ی زمین هم دگرگون می‌شود.

 ۳۲۰ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8689-09-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۸۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

شکوفاییِ آگاهیِ انسان
اوضاع کنونیِ عالَم
هسته‌ی نَفس یا کانون ایگو
نقش بازی کردن
کالبد دردمند
رهایی
آگاهی از حقیقت خویش
راز خوشبختی
کشفِ گستره‌ی لایتناهی باطن
هدف درونی تو
زمینی نو

راهنمای دانلود کتاب زمینی نو

برای دانلود کتاب زمینی نو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زمینی نو
محمد احسان امیری
۱۳۹۷/۵/۲۶
تفکرات اکهارت تول بسیار عالیست ولی چیزی که منو اذیت میکنه اضافات مترجم مسیحا برزگر است که در نقش نویسنده ظاهر شده. بهتر بود متن خام رو بجای اضافات بهتر ترجمه میکرد از نظر کلمه‌های فارسی بیشتر در متن و هرآنچه که میخاست در شرح کتاب می‌آورد.
ziba sharifi
۱۳۹۷/۱۲/۴
کتابه عالی و بینظیریه قدرت حال فوق العاده بود از همین نویسنده و ترجمه خانم رمضانی اما متاسفانه ترجمه این کتاب از آقای برزگر سلیقه‌ای بود و در اواخر کتاب دیگه نتونستم ادامه بدم و نسخه دیگر از ترجمه رو بیشتر...
shekoofe shamshiri
۱۳۹۷/۹/۱۶
یه چیز دیگه ترجمه خانم غزاله رمضانی در کتاب قدرت حال خیلی خیلی ترجمه‌ی بی‌نقص تریه، درسته که آقای مسیحا برزگر مترجم فوق العاده‌ای هستن اما دراین کتاب جانب امانت داری و رعایت نکردن و نظرات خودشون رو وارد متن کتاب کردن، که اصلا درست نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۰)