دانلود کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

در کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید، دکتر وین دایر شما را برای داشتن زندگی آرام‌تر و روحانی‌تر راهنمایی می‌کند و به شما نشان خواهد داد، چگونه می‌توانید خواسته‌های درونی خود را به ظهور برسانید و به عمیق‌ترین مقصود خود برسید.

باید طبق افکارتان عمل کنید. نمی‌توانید طور دیگری رفتار کنید و منشاء تمام رفتارها یک فکر است. پس اگر ذهنتان روی چیزی متمرکز است که دوست ندارید باید برای شما گسترش یابد. این را بدانید که همه‌ی مشکلاتی که در زندگیتان دارید، و آن را تجربه می‌کنید، در افکارتان است.

کتاب‌های وین دایر (wayne dyer) شامل موضوعات اخلاق، هدف، معرفت، خود شکوفایی، روابط و بسیاری دیگر است. هر یک از کتاب‌های وین دایر شما را به مراحل آگاهی و خودآگاهی بالاتری خواهد برد و حکمت و بصیرت، گرما و شوخ طبعی که مخصوص به خود اوست را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

در بخشی از کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید (Creating Your Life With Your Thoughts) می‌خوانید:

به روابطی که در حال حاضر دارید فکر کنید. همه‌ی ارتباطاتی که با افراد دارید، شوهرتان، زنتان، فرزندانتان، پدر، مادر و پدربزرگتان، افرادی که با آن‌ها کار می‌کنید و چشمانتان را برای لحظه‌ای ببندید و این را بدانید که آن‌ها اینجا نیستند. شما اینجا تنها هستید. چه چیزی باعث تشکیل روابطی می‌شود که شما با همه‌ی افرادی که در زندگی‌تان هستند دارید، تنها فکرتان. همین، تنها افکارتان است. چه چیزی باعث بوجود آمدن اتفاقاتی شده است که تا به حال برای شما افتاده است، افکار، افکار مبهم. نمی‌توانید آن‌ها را نگه دارید، نمی‌توانید آن را بگیرید، نمی‌توانید آن را ببویید، نمی‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. شما در مورد زنتان فکر می‌کنید، یا درمورد فرزندتان، یا شوهرتان فکر می‌کنید و وقتی انسانی را می‌بینید می‌دانید که تمام این چیزهایی که می‌بینید تنها افکار است. همه‌ی افرادی که تجربه می‌کنید را از طریق ذهنتان تجربه می‌کنید نه از طریق جسمتان، نه از طریق صدایتان، بلکه از طریق ذهنتان. آن‌ها اینجا نیستند اما آن‌ها را احساس می‌کنید درست است؟ آن‌ها اینجا نیستند اما با آن‌ها رابطه دارید درست است؟ معلومه که دارید اما آن‌ها اینجا نیستند. شما آن‌ها را ندارید، جسم آن‌ها اینجا نیست... همه‌ی چیزهایی که در زندگی تجربه می‌کنید افکار است، افکار.

 ۵۸ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

زندگیتان را با افکارتان خلق کنید
مقدمه
افکار همه چیز است
مواظبت از افکار
افکار شیمی بدن
افکار و احساسات
قدرت افکار
پیشامدها شما را به ظهور می‌رساند
تمرکز افکار
به حقیقت پیوستن افکار
رویا
افکار و انتظارات
انتخاب افکار
باید طبق افکارتان عمل کنید
افکار انرژی تمام نشدنی است
ذهنتان بدن شما را برنامه ریزی می‌کند
افکار و قدرت جسمانی
نعمتی که در این اتفاق است چیست؟
تصویر ذهنیتان
شما افکارتان هستید
طبق تصویری که دارید عمل می‌کنید
شما خالق فکر هستید
پردازش افکار
همه چیز تفکراتتان بوده است
شما موجودی چند بعدی هستید

راهنمای دانلود کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

برای دانلود کتاب زندگیتان را با افکارتان خلق کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگیتان را با افکارتان خلق کنید
محمدرضا اسلامی
۱۳۹۹/۴/۳
من با این کتاب خیلی ارتباط گرفتم عالی بود
آزاده مولایی
۱۳۹۸/۲/۲۱
کتاب خوبیه، وین دایر بینظیره
بیرانوند بیرانوند
۱۳۹۸/۲/۱۰
در یک کلام
کم نظیر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)