دانلود کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری

  • از: مجید عاطفی
  • ناشر: دانش نگاران برنا
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری

کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری، از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

ماری کوری (Marie Curie) دانشمند فیزیک و شیمی، فرانسوی - لهستانی‌الاصل بود. ماری یکی از پیشگامان تحقیقات در زمینه‌ی رادیواکتیویته محسوب می‌شود. همین‌طور او، نخستین بانوی برنده‌ی جایزه‌ی نوبل و همچنین نخستین فرد و تنها زن دنیا با دو جایزه‌ی نوبل بود. خانواده‌ی کوری، در کل 5 جایزه‌ی نوبل را به نام خود ثبت کردند. اما برخلاف همیشه این بار قصد داریم از جنبه‌ای دیگر به ماری کوری نگاه بیندازیم. زندگی او! بررسی حقیقت‌هایی در مورد یکی از باهوش‌ترین نابغه‌های جهان. زندگی او چگونه بود؟ برخورد او با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهید خواند.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، همچنین به علاقه‌مندان و خاصه دانش‌آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کنند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کنند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگند و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر با کیفیت بالا و شکل‌های کاملا رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌توان شاهد بود. مطمئناً مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصاً دانش‌آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

 ۳۲ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری

برای دانلود کتاب زندگینامه تصویری ماری کوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگینامه تصویری ماری کوری
ش شهبازی
۱۳۹۸/۲/۳
با نادیده گرفتن چندین غلط املایی و چاپی که در متن داستان وجود دارد، اثر مختصر و مفیدی است که برای تمام بچه ها و نوجوانها توصیه میشود. اگر کیفیت تصاویر بهتر بود، قطعا جاذبه بیشتری ایجاد میکرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)