دانلود کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس

کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس به قلم رابین شارما، دومین قسمت از مجموعه زندگی خارق‌العاده، راهنمایی کلی برای نشان دادن توانایی‌های بزرگی است که در وجودتان قرار دارد و به شما می‌آموزد تا زندگی را از بالاترین سطح ببینید.

این حقیقت که شما کتاب زندگی خارق‌العاده 2 (Megaliving!: 30Days to a Perfect Life The Ultimate Action Plan for Total Mastery of Your Mind, Body&CharacterPaperback) را می‌خوانید نشان می‌دهد که به دنبال بهترین بودن از نظر روحی، حرفه ای، مالی و فردی هستید. این همان قسمتی است که شما را به انسان تبدیل کرده است.

همه شما قدرت موفقیت در کارها را دارید که کلید آن یادگیری فلسفه‌ها، روش‌ها و تکنیک‌هایی است که به شما اجازه درک عمیقی از وجود شما می‌دهد، اما این کتاب بیشتر از راهنمای رشد فردی است و شامل دانایی سال‌هایی است که به شما اجازه پیشرفت مهارت‌های رهبری، بالا بردن روابط اجتماعی با همه افراد، درک عمیق‌تری از هویت انسان و شخصیت فردی را می‌دهد.

شیوه‌های تجدید فردی به عنوان شیوه‌هایی آسان و راه حل‌های شرطی‌سازی ذهن است که تمرکز، خلاقیت و حافظه را بهبود می‌بخشد.

رابین شارما (Robin Sharma) متفکری با ایده‌هایی ناب است که به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را در جهت مثبت تغییر دهید. وی مدیر موسسه‌ی آموزشی رهبری و مدیریت بیزینس به نام شارما لیدرشیپ اینترنشنال است. رابین شارما یکی از موفق‌ترین راهبران جهان است که ایده‌هایش را در زمینه‌های شخصی و تجاری به افراد منتقل می‌کند.

در بخشی از کتاب زندگی خارق‌العاده 2 می‌خوانیم:

164- مرتاضان چینی که هزاران سال است اساس فلسفه زندگی را بازگو کرده‌اند، می‌گویند: «روح سرکش را با تواضع و راستی آرام کنید.» تکرار این دو خصیصه از شما شخصیتی استثنایی و قدرتمند می‌سازد که مورد احترام همه است.

165- شیوه‌ای ارزشمند برای مقابله با افکار منفی و بازدارنده که می‌تواند شما را از رسیدن به زندگی بهتر و موفقیت دور کند، شیوۀ توقف ذهن است. وقتی افکار منفی وارد ذهن خود آگاه شما می‌شود، باید از آن آگاه شوید و سعی در تبدیل آن به افکار مثبتی داشته باشید، وقتی افکار منفی وارد ذهن می‌شود، باید به خودتان یادآوری کنید که من قوی هستم و افکار منفی را از خودم دور می‌کنم. با تمرین این شیوه افکار منفی که مانع پیشرفت شماست، دور می‌شود.

166- در روز زمانی را فارغ از مشغله‌ها و خانواده به تمرکز روی فعالیت‌های خودتان اختصاص دهید. یک ساعت از روز به تماشای کودکانی بنشینید که در پارک مشغول بازی هستند. لذت‌های کوچک در زندگیتان تعادل ایجاد می‌کند و برایتان شادی، آرامش، خلاقیت و انرژی می‌آورد.

 ۲۱۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9870-23-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس

برای دانلود کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس

نظرات کتاب زندگی خارق‌العاده 2: دویست راز برای تسلط بر نفس

Samira Zamani
۱۳۹۹/۶/۲۴
این کتاب سه جلده تو جلد اول درمورد چگونگی پیش بردن اصول مهارت شخصی و ساختن یک زندگی رؤیایی صحبت میکنه
در جلد دوم دوم یعنی همین کتاب، ۲۰۰ راز زندگی ایده‌آل معرفی شده و در قسمت سوم یک برنامهٔ سی روزه ارائه شده
رو‌ش‌ها و تکنیک ‌های ارائه‌ شده در این کتاب به آدم قدرت درک عمیق‌ تری از وجود رو میده و
ولی فقط خوندن کافی نیست باید این راهکارها رو به شکل عادت درآورد.
ترجمه خوبی داره و خیلی ملموسه. راهکارهای ارائه شده عملی هستن
amir tavassoli
۱۳۹۹/۹/۲۰
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همراهان همیشگی کتابراه
از وقتی که با این اپلیکیشن کتابراه آشنا شدم و نزدیک به ۵۰ کتابی که مطالعه کردم واقعا تاثیر چشمگیری تو سبک زندگی و دیدگاه من گذاشته است. یکی از این کتاب‌ها هم زندگی خارق العاده هست که ۳ جلد هست و بدون اغراق جزو بهترین کتاب‌هایی هست که تابحال مطالعه کردم. برای همه دوستان پیشنهاد ویژه میشه. مطالعه کنید تاثیرشو خواهید دید🌷
F M.B M.B
۱۳۹۹/۹/۵
دو تا جلد دیگر هم دارد... بسیار مفید است...
مشاهد همه نظرات (۶)