دانلود کتاب زندگی عزیز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگی عزیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگی عزیز

کتاب «زندگی عزیز» آخرین اثر آلیس مونرو، برنده جایزه ادبی نوبل 2013، زمینه ساز و آغازگر شیوه‌ای نوین در اجرای پروژه‌های ترجمه ادبی در کشور است. این کتاب توسط خانم صنوبر رضاخانی ویراستاری شده است.

آلیس مونرو یکی از بزرگ‌ترین داستان کوتاه‌نویسان معاصر است، این بانوی نویسنده 82 ساله کانادایی با داستان‌های کوتاهش که تصویری موشکافانه از زندگی روزمره شخصیت‌هایش ارائه می‌کند، شهرت دارد. او بیشتر به زندگی آدم‌های شهرهای کوچک و محل وقوع داستان‌هایش می‌پردازد. شخصیت‌های زن در داستان‌های مونرو زنانی با روحیه و تفکر پیچیده هستند.

از متن کتاب:

با خود فکر می‌کردم اتفاقی که برای من افتاده، حال چه در کتاب‌ها و چه در زندگی روزمره، چیز نادری نیست. حتماً باید یک راه چاره‌ی امتحان‌شده برایش وجود داشته باشد. مثل همین گونه راه رفتن. اما باید توقف کرد، حتی در شهری به این کوچکی هم مجبوری برای ماشین‌ها و پشت چراغ قرمز بایستی. همچنین آدم‌های دست و پا چلفتی‌ای هم هستند که این طرف و آن طرف می‌چرخند و به یکباره می‌ایستند و دوباره راه می‌افتند. گله‌های بچه مدرسه‌ای هم فراوان بودند، از همان‌هایی که زمانی در کلاس‌هایم باید به آن‌ها نظم و ترتیب یاد می‌دادم. چرا این همه آدم. این همه جیغ و زوزه‌های احمقانه برای چه بود. همه‌شان اضافی هستند. وجودشان هیچ ضرورتی ندارد. این‌ها همه توهین به انسانیت است.

فروشگاه‌ها و تابلوهای‌شان همان قدر توهین‌آمیز هستند که سروصدای ماشین‌ها و ترمز و استارتشان توهین‌آمیز است. همه چیز گویی اعلام می‌کند که زندگی این است. انگار که ما خیلی مشتاقش هستیم، مشتاق این زندگی.

و سرانجام که دیگر فروشگاه‌ها تمام شدند، تعدادی کلبه‌ی متروکه‌ی در شرف تخریب با پنجره‌های تخته شده نمایان شد. کلبه‌هایی که قبل از مهمانخانه‌ها، اقامت گاهی برای تعطیلات ساده‌ی مردم بودند. من هم شبی را با کسی در یکی از این کلبه‌ها گذرانده بودم...

 ۳۳۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94306-3-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
سخن مترجم
رسیدن به ژاپن
آماندسن
تَرک ماوِرلی
گودال شن
مأمن
غرور
کُری
قطار
رو به دریاچه
دالی
چشم
شب
صداها
زندگی عزیز

راهنمای دانلود کتاب زندگی عزیز

برای دانلود کتاب زندگی عزیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگی عزیز
زهره ترکمن
۱۳۹۶/۷/۱۳
خیلی خوب
Ali Alavi
۱۳۹۶/۲/۵
حوصلم رو سر برد!!!!
گل بخت جون
۱۳۹۶/۱/۱
عااالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)