دانلود کتاب زهر عشق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زهر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زهر عشق

کتاب زهر عشق به قلم مریم جان‌زاده خطیر، داستان زندگی منصور را به تصویر می‌کشد که میان مسئولیت و عشق سردرگم است و نمی‌داند چه باید بکند. منصور باید از دختری مراقبت می‌کند که حافظه‌‌اش را از دست داده است اما به مرور زمان منصور به این دختر علاقه‌مند می‌شود.

مریم جان زاده خطیر در رمان خواندنی زهر عشق ماجرای عشقی پرشور را روایت می‌کند که در شرایطی حساس میان دو جوان شکل می‌گیرد. داستان با صیغه‌ی محرمیت خواندن میان دلناز و منصور آغاز می‌شود و منصور به مدت دو سال مسئولیت نگه‌داری از این دختر را بر عهده می‌گیرد. دلناز حافظه‌ی خود را از دست داده است و حتی نام حقیقی خود را نمی‌داند. با گذر روزها میان این دو احساس و علاقه‌ای به وجود می‌آید اما... .

در بخشی از کتاب زهر عشق می‌خوانیم:

به تقویم نگاهی انداخت. فقط سیزده روز دیگر مانده بود. منصور این روزها دیر وقت به خانه می‌آمد. بی‌بی هم به جمکران رفته بود. عادتش بود، ماهی یک بار به زیارت می‌رفت. روی تختش نیم‌خیز شد و دنبال گوشیش گشت و آن روی تختش پیدا کرد. خاموش بود. به یاد آورد، شارژ گوشیش را شب قبل به منصور داده بود. با این فکر زیر لب خود را شماتت کرد و به سمت اتاق منصور به راه افتاد. هیچ‌گاه دوست نداشت بی‌اجازه وارد اتاق کسی شود اما مجبور بود.

خدا خدا می‌کرد در اتاقش قفل نباشد. پشت در اتاق ایستاد و دستگیره را چرخاند. خوشبختانه در اتاق باز شد. با احتیاط داخل شد و مسقیم به سمت کشوهایی لباسش رفت. عادت داشت همه چیز را آن جا بگذارد! کشوی اول را بازکرد اما نبود. کشوی دوم را بازکرد، با دیدن لباس‌های زیرش لب زیرینش را به دندان گرفت و لعنتی نثار خودش کرد و فوراً کشو را بست. خواست برگرد که جعبه مربع شکلی کنار بالشت منصور توجه‌اش را جلب کرد. بی‌اختیار به آن سو قدم برداشت. جعبه قرمز رنگ را برداشت و آن را بازکرد. برق یک جفت حلقه ازدواج چشمانش را سوزاند و اشک در آن نشاند. احساس بار اضافی بودن همه وجودش را پرکرده بود و فقط به یک چیز فکر می‌کرد. باید با خانم مروت تماس می‌گرفت. چه فرقی داشت، سیزده روز زودتر به بهزیستی می‌رفت!

 ۱۰۸ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-604148-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زهر عشق

برای دانلود کتاب زهر عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زهر عشق

نظرات کتاب زهر عشق

نوشین دیندارمهر
۱۳۹۹/۱۱/۸
موضوع کتاب خوب بود ولی کمی غیر واقعی. نویسنده محترم می‌توانست کمی احساسات رو قابل هضم تر شرح دهد. مثلا قبول کردن بهزاد به این راحتی و یا گریه کردن گاه و بی گاه شخصیت‌های مرد قصه با هر شکست کمی به نظر من اغراق آمیز بود.
امیر افکار
۱۳۹۹/۸/۱۷
داستان کلیشه‌ای و پر از غلط املایی؛ اسامی شخصیت‌ها رو جابه جا نوشته شده بود و خلاصه پرازغلط بود
خلاصه اندازه پولی که دادم می‌ارزید اما وقتی که گذاشتم نه👎
mary R
۱۳۹۹/۸/۱۶
خیلی رویایی و بچه گانه و غیر واقعی بود
مشاهد همه نظرات (۷)