دانلود کتاب زیبای وحشی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زیبای وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زیبای وحشی

کتاب زیبای وحشی نوشته‌ی افسانه رازانی، داستان زندگی دختری را روایت می‌کند که وقتی به دنیا آمد، پدرش 85 سال و مادرش 35 سال سن داشتند و زندگی از همان آغاز برای او سخت و غیر قابل تحمل بود، چرا که پدرش را در همان سنین کودکی از دست داد و با مادرش به‌ تنهایی زندگی می‌کرد.

رمان دو جلدی بلند زیبای وحشی، سومین رمان بلند افسانه رازانی است که همچون دو کتاب دیگر خود داستانی بلند مملو از: احساس، عطوفت، مهربانی، غربت، قدرت، منفعت و... با نگاهی روانشناسانه به درون انسان نوشته که از نگاه کارشناسان می‌توان به عنوان بهترین داستان سال 94 از آن نام برد.

از این نویسنده بروجردی تاکنون رمان بلند (رویای خانه پدری) که اولین رمان این نویسنده است در سال 1390 به چاپ رسیده است و دومین کتاب ایشان با عنوان (زهر شیرین) در سال 1391 به چاپ رسیده است. افسانه رازانی متولد 1336 بروجرد است که توانسته است در طول 5 سال 6 رمان بلند را به نگارش در آورد. که تاکنون سه رمان آن چاپ و سه رمان دیگر ایشان منتظر چاپ می‌باشد.

در بخشی از کتاب زیبای وحشی می‌خوانیم:

والدینم در روستایی به‌ دنیا آمدن که تحت سلطه ارباب ده بوده وقتی ارباب به تهران مهاجرت می‌کند آن‌ها هم جزء خدم و حشمی بودن که با آن‌ها وادار به کوچ اجباری می‌شوند و در منزل سپه‌سالار که بزرگ قوم بوده زندگی و کار می‌کنند. یکی از افتخاراتشان این بود که پدر مثل یک سنت دیرینه در منزل سپه‌سالار خدمت کرده‌اند.

مادرم که به‌ جز چهار گوشه این خانه اربابی را نمی‌شناخته احتمالاً کسی هم به خواستگاریش نیامده به ناچار عاشق مردانگی و معرفت پدرم می‌شود و در همان خانه سپه‌سالار عقد و زندگی مشترکش را شروع می‌کند بعد از شش‌ سال بیوه و طبق همان سنت دیرینه به ادامه کار و خدمتش می‌پردازد ثمره این ازدواج ناهماهنگ و ناعادلانه دختری می‌شود که من باشم و اسمم را پروانه گذاشتن حالا همان دختر از جامعه اطراف خسته و فرار کرده. نمدی پهن و کنار رودخانه‌ای نشسته تا با نوشتن خاطراتش سکوت زندگیش را بشکند و گاهی با تماشای جریان رود و این منظره زیبا مرور عمر بر باد رفته‌اش را ببیند و امید و راست تا شاید همین مردم پاک روستایی بتوانند مرحمی بر روی قلب زخم خورده‌اش بمالند و تکه ایمانی را با صداقتشان در آن بکارند چون باور دارند آدم صادق هنوز هم در این دنیای خاکی وجود دارد و می‌خواهد خودش را در دادگاه وجدانش محاکمه کند تا به راز و دلیل این محکومیتش پی ببرد.

از زمانی که خودم را به یاد می‌آورم موهایم ار ته تراشیده و لباس‌های کهنه پسرهای سپه‌سالار‌ را می‌پوشیدم. البته استفاده از لباس‌های آن‌ها دو حالت داشت یا برای گردگیری و پاک کردن زمین بود و یا من می‌پوشیدم برایم بزرگ بود چند دور می‌چرخاندم و کمربندی محکم به آن می‌بستم تا اندازه شود.

 ۱۰۷۲ صفحه، ۸۷۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-257-7 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۹۹۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زیبای وحشی

برای دانلود کتاب زیبای وحشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زیبای وحشی
آزاده بیرانوند
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
با معذرت از نویسنده
خیلی نپخته و دیالوگهای طولانی و کلیشه‌ای و طولانی و غیر واقعی و اغراق آمیز
بابت پولی ک دادم متاسفم
نویسنده باید کارهای سطحیشو ک هنوز مهارتی توش دیده نمیشه ب رایگان پخش کنه بعد ک و بیشتر...
Zahra Najafpour
۱۳۹۸/۴/۲۱
از لحاظ کیفیت: حیف وقتی که براش گذاشتم وپولی که براش پرداخت کردم موضوعاتی کاملا اغراق آمیز وبدور از دنیای واقعی وفقط برای خوشایند خواننده داشت بیخودی مسئله رو کش دار کرده بود. از لحاظ کمیت: کتاب اصلا بیشتر...
fariba hoseini
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
آدمو افسرده میکنه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)