دانلود کتاب سخت‌ترین راه موفقیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سخت‌ترین راه موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سخت‌ترین راه موفقیت

کتاب سخت‌ترین راه موفقیت اثر محمد کیانمهر و محمد غلامی نژاد ثانی آبادی، راهنمای عملی برای خلق هر آرزویی است. این کتاب قصد دارد شما را وادار کند تا دوباره به موفقیت فکر کنید و به شما کمک کند تا از مشکلات عبور کنید.

در کتاب سخت‌ترین راه موفقیت به گونه‌ای کاملا کاربردی 8 اصل که تمام افراد فوق موفق دنیا شامل ثروتمندان، دانشمندان، برندگان جایزه نوبل، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، ورزشکاران، هنرپیشه و سینماگران و بسیاری از افراد برجسته دیگر از آن‌ها به عنوان اصول و رموز موفقیت خود اشاره کرده‌اند، نام آورده شده و این امکان برای خواننده محترم کتاب فراهم است تا با پیروی از دستورات این محتوا، آرزوی خود را فراهم آورد. با این کتاب موفقیت را ساده بدست آورید!

آن‌چه پیش روی شما قرار دارد، فقط یک کتاب نیست، بلکه یک کارگاه عملی است که می‌تواند احساس رضایت و خشنودی را برای شما به ارمغان آورد. در حقیقت، با خرید کتاب سخت‌ترین راه موفقیت، مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های مورد تایید و استفاده افراد موفق را خواهید داشت که شما برای موفق شدن نیازمند به دانستن آن‌ها هستید.

در پایان این کتاب، شما دیگر مانند گذشته‌ی خود، زندگی نخواهید کرد، بلکه یک زندگی زیبا خواهید داشت که باعث می‌شود دیگران از دیدن شما متعجب شوند. با انجام دستورات این کتاب، پول، ثروت و سلامتی میوه‌های دائمی زندگی شما باشند.

در بخشی از کتاب سخت‌ترین راه موفقیت می‌خوانیم:

تا جایی که امکان دارد، تحقیق کنید. یافتن و شناختن میل درونی شما مسئله مهمی است که نیازمند تحقیق بسیار است. اگر آنچه که گمان می‌کنید، اشتیاق واقعی شما باشد، خودش را به نوعی اثبات خواهد کرد. به هر حال هرچقدر می‌توانید در این‌باره تحقیق کنید. موضوعات مشابه اشتیاق خود را جستجو کنید و آن‌ها را بخوانید. با افرادی که در حوزه مشابه اشتیاق شما فعال هستند آشنا شوید و از کمک آن‌ها استفاده کنید. از آن‌ها درباره حرفه خود بپرسید، چه مهارت یا دانشی را باید بیاموزید؟ چگونه می‌توانید آن کار را شروع کنید؟ آن‌ها چه پیشنهاداتی برای شما دارند؟ اغلب مردم علاقمند هستند تا شما را نصیحت کنند.

 ۷۰ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-6827-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۱۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دیباچه
پیشگفتار
فصل اول: سخت کار کنید و سختکوش باشید
فصل دوم: اصلاح توانمندی‌های فردی و حرفه‌ای
فصل سوم: تمرکز کردن
فصل چهارم: اشتیاق (به انجام کار بدون چشم داشت مالی)
فصل پنجم: خودتان را هل بدهید.
فصل ششم: خدمت کردن به دیگران
فصل هفتم: برای حل مشکل ایده بدهید
فصل هشتم: استقامت ورزیدن
(پیوست یک): تکنیک‌های خودبرانگیختگی
(پیوست دو): شناسایی و ساختاربندی مشکل

راهنمای دانلود کتاب سخت‌ترین راه موفقیت

برای دانلود کتاب سخت‌ترین راه موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سخت‌ترین راه موفقیت

نظرات کتاب سخت‌ترین راه موفقیت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.