دانلود کتاب سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران

  • از: نرگس علی مردانی
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران

این کتاب مجموعه اشعار جبران خلیل جبران و زندگی نامه و نامه های عاشقانه وی به یکی از علاقمندانش را شامل می شود.

آثار جبران خلیل جبران نویسنده مسیحی عرب زبان اینک پس از حدود یکصد سال از تاریخ انتشار آنها همچنان در رده بهترین آثار در زمینه عرفان و عشق حقیقی جهان می درخشد. نوشته های جبران گرچه به زبان عربی و انگلیسی نوشته شده اند و در ترجمه پویایی و بلاغت خود را  تا حدودی از دست داده اند اما هنوز مفهوم ناب آنها انسان را به وجد می آورد.

جبران تحت تاًثیر مادرش که فرزند کشیشی مسیحی مارونی بود گرایش شدید مذهبی یافت و از این رو عرفانش و عشقش رنگ و بوی مذهبی به خود گرفته است. او حتی وقتی عشق به دوستانش را به رشته تحریر در می آورد آن را شعبه ای از عشق واقعی به خداوند می انگارد که ارزشی افزون به آثارش می بخشد. از ویژگی‌های مهم نثر و شعر جبران به جز مذهبی بودن، عمیق و در عین حال سادگی و بی پیرایگی آن‌هاست. از طرفی نثر و شعر او از عمق وجدان پاک بشری می جوشد و بر دل مخاطب می نشیند.

در بخش اول این کتاب مختصری از زندگینامه جبران و در بخش دوم آن سروده های عارفانه و عاشقانه او که از چند کتاب مختلف جمع آوری گردیده آورده شده است. بخش سوم به نکته ها و پندهای عرفانی و حکیمانه او اختصاص دارد. و در انتها مجموعه «نامه های عاشقانه یک پیامبر» که نامه های رد و بدل شده بین جبران و خانم ماری هسکل از نزدیکترین دوستان او که دارای مضامین عمیق عاشقانه و عارفانه است آورده شده است.

 ۲۹۹ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-91829-1-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
زندگینامه
سروده های عارفانه و عاشقانه
نکته ها و پندها
نامه های عاشقانه جبران خلیل جبران

راهنمای دانلود کتاب سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران

برای دانلود کتاب سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سروده های عارفانه و عاشقانه جبران خلیل جبران
مریم رضوانی
۱۳۹۶/۳/۲۵
کتابی زیبا وپرمفهوم نویسنده‌ای عالی
Hamid Zaree
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
به تاریخ نامه‌ها دقت کنید. کم کم فاصله نامه‌ها که زیاد میشه یعنی امیدش به معشوق هم کم میشه. ولی این حرکت‌های عاشقانه از عرب‌ها دور نیست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)