دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت کندوها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سرگذشت کندوها

کتاب صوتی سرگذشت کندوها اثر جلال آل احمد سرگذشت چند کندوی عسل را روایت می‌کند. زنبورهایی که با تمام نیرو کار می‌کنند تا انبارهای شهرشان را از عسل پر کنند؛ اما آخر هر پاییز که می‌شود بلا می‌آید و تمام زحمت یک ساله‌شان را می‌برد. بلا همان کمندعلی‌بک، صاحب کندو‌هاست.

داستان از سه بخش تشکیل شده، بخش نخست درباره صاحب کندوها، بخش دوم درباره زنبورها، کار، دشواری‌هایشان و کوچ‌شان، بخش سوم در مورد صاحب زنبورهاست که با رفتن زنبورها خانه خراب شده است.

در بخشی از کتاب صوتی سرگذشت کندوها می‌‌شنویم:

«راستش من از دیروز تا حالا ازین خونه و ازین زندگی بیزاریم گرفته... بایس خونه زندگی‌مون رو جایی ببریم که نه بلا بتونه سراغش بیاد و نه مورچه بتونه توش رخنه کنه. همین. من همه‌ی فکرامو کردم. چاره‌ای نداریم غیر از اینکه کوچ کنیم و بریم. تا وقتی ما توی این سولدونی‌ها دست روی دست بذاریم و بشینیم، هم بلا هست، هم گشنگی، هم نکبت مورچه‌ها. تو این سولدونی‌ها ما چوب هنرمون رو می‌خوریم. چاره‌ی کارمون اینه که راه بیفتیم و هنرمون رو ببریم جایی که نه دست بلا بهش برسه و نه دست مورچه.»

فهرست مطالب

۱۰۴ دقیقه
سرگذشت کندوها
 ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها

برای دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سرگذشت کندوها
رامين اكرمي
۱۳۹۷/۳/۱۳
خوانش بسیار سریع، بد و کیفیت پایین
Reza yoosef doost
۱۳۹۷/۶/۱۵
کتابی است که به شدت با نگاه سطحی و چپ زده ی یک نویسنده در زمان خودش نوشته شده است. تصوری که از جلال به عنوان یک نویسنده ی چپ می رود بیش ازین است که داستان را به این سطح تقلیل دهد.
عباس اکبری
۱۳۹۸/۶/۲۱
من اصلا به اسم گوینده ش دقت نکردم ولی از این به بعد میره توی لیست سیاهم، چون گویندگی ایشون پر از اشتباه و خیلی ضعیف بود.لهجه هایی که برای شخصیت های مختلف به کار برده بود ثبات نداشت و برای بقیه هم استفاده میکرد.
موزیک متن هم افتضاح بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)