دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت کندوها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ تومان
ویژه امروز: ۳۰۰۰ تومان (۴۰%)
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی سرگذشت کندوها

کتاب صوتی سرگذشت کندوها اثر جلال آل احمد سرگذشت چند کندوی عسل را روایت می‌کند. زنبورهایی که با تمام نیرو کار می‌کنند تا انبارهای شهرشان را از عسل پر کنند؛ اما آخر هر پاییز که می‌شود بلا می‌آید و تمام زحمت یک ساله‌شان را می‌برد. بلا همان کمندعلی‌بک، صاحب کندو‌هاست.

داستان از سه بخش تشکیل شده، بخش نخست درباره صاحب کندوها، بخش دوم درباره زنبورها، کار، دشواری‌هایشان و کوچ‌شان، بخش سوم در مورد صاحب زنبورهاست که با رفتن زنبورها خانه خراب شده است.

در بخشی از کتاب صوتی سرگذشت کندوها می‌‌شنویم:

«راستش من از دیروز تا حالا ازین خونه و ازین زندگی بیزاریم گرفته... بایس خونه زندگی‌مون رو جایی ببریم که نه بلا بتونه سراغش بیاد و نه مورچه بتونه توش رخنه کنه. همین. من همه‌ی فکرامو کردم. چاره‌ای نداریم غیر از اینکه کوچ کنیم و بریم. تا وقتی ما توی این سولدونی‌ها دست روی دست بذاریم و بشینیم، هم بلا هست، هم گشنگی، هم نکبت مورچه‌ها. تو این سولدونی‌ها ما چوب هنرمون رو می‌خوریم. چاره‌ی کارمون اینه که راه بیفتیم و هنرمون رو ببریم جایی که نه دست بلا بهش برسه و نه دست مورچه.»

فهرست مطالب

۱۰۴ دقیقه
سرگذشت کندوها

راهنمای دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها

برای دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها
سمیه زنجیری
۱۳۹۷/۳/۱۸
بسیار عالی
عادل قاسمی
۱۳۹۷/۳/۳۱
بسیار عالیست!
Raminhoo AK
۱۳۹۷/۳/۱۳
خوانش بسیار سریع، بد و کیفیت پایین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)