دانلود کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون

  • از: عقیل ملکی فر
  • ناشر: انتشارات آینده پژوه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون

طولانی‌ترین راه‌ها نیز یک روز با گامی کوچک آغاز می‌شوند! کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون نوشته‌ی عقیل ملکی فر، به شما کمک می‌کند تا با شناخت و کشف قهرمان درون خود به سوی موفقیت گام بردارید و تغییر بزرگی در زندگیتان ایجاد کنید.

درباره‌ی کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون:

همانطور که در مدرسه دیده و یاد گرفته‌اید، سرآمد شدن مسئله‌ای ذاتی نیست؛ همه می‌توانند با کسب علم و تلاش مستمر سرآمد شوند. بدان معنا که قهرمانان از زمانی که متولد می‌شوند قهرمان نیستند بلکه با تمرین و تلاش به آن دست یافته‌اند.

به راستی که در ذات همه‌ی آدم‌ها قهرمانی نهفته است که باید با تلاش و رعایت شرایط ویژه به آن دست پیدا کنیم. طبق گفته‌ی نیچه "در درون هر فرد عادی یک قهرمان وجود دارد که منتظر کشف شدن است."

این کتاب در واقع، به این منظور نوشته شده که به تعالی‌جویان کمک کند تا راحت‌تر از عهده‌ کشف و پرورش قهرمان درونشان برآیند. هیچ‌کس نمی‌تواند در مدتی کوتاه هم قهرمان درونش را کشف کند و هم آن را به ‌طور شایسته پرورش دهد و برای این کار به مدت زمان مشخصی نیاز داریم.

صرف نظر از اینکه قهرمان را چگونه ببینیم و چگونه تعریف کنیم، تردید نداریم که او فردی معمولی و همانند دیگران نیست؛ قطعاً با دیگران تفاوت‌هایی دارد. بدون شک یک قهرمان، چیزهایی دارد که افراد عادی آن‌ها را ندارند. در یک تعریف ابتدایی قهرمان کسی است که به دیگران کمک می‌کند تا زندگیشان را نجات دهد و خودش را برای چیزهای بزرگتر فدا می‌کند؛ این چیزها می‌تواند خانواده، دیگران، جامعه و فراتر از این‌ها خداوند متعال باشد.

حال که قهرمان را به اختصار شناختیم، این پرسش کلیدی پیش می‌آید که اگر قهرمانان ساختنی هستند، چگونه ساخته می‌شوند؟ به عقیده‌ نویسنده‌ای به ‌نام براوی اشتن، "قهرمانان با مسیرهایی که انتخاب می‌کنند، ساخته می‌شوند". اما سفر قهرمانی چیست؟ از کجا آغاز و به کجا ختم می‌شود؟ و از چه منزلگاه‌هایی می‌گذرد؟ پاسخگویی به این پرسش‌های کلیدی، بخش بزرگی از مباحث این کتاب را تشکیل می‌دهند.

سفر قهرمانی، جذاب، چالشی و سرشار از هیجان و بسیار طولانی است. با این وجود، آنکه قهرمان درونش را کشف کرده و به ارزش و اهمیت "زندگی قهرمانانه" پی برده باشد، لاجرم سفر خود را آغاز خواهد کرد.

کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون برای چه کسانی مناسب است؟

آیا می‌خواهید با کشف قهرمان درون خود زندگی متفاوت از دیگران داشته باشید؟ این کتاب به شما یاد می‌دهد که برای رسیدن به این هدف چه مسیری را باید طی کنید و به چه ابزاری احتیاج دارید.

در بخشی از کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون می‌خوانیم:

زندگی سراسر انتخاب است. ما انتخاب‌ها را می‌سازیم و انتخاب‌ها نیز ما را می‌سازند. پاره‌ای از انتخاب‌های ما کاملاً طبیعی و عادی به نظر می‌رسند؛ اما قهرمان شدن یک انتخاب طبیعی و عادی نیست! زیرا این انتخاب دشمنان زیادی دارد، و با موانع بسیاری مواجه است. بزرگترین دشمن این انتخاب، عدم آگاهی نسبت به قهرمان درون، و چرایی و چگونگی کشف و پرورش آن است. دومین دشمن آن، ترس از قهرمان شدن و زندگی قهرمانانه است. ترس از قهرمان شدن، ترس رایج از موفقیت است. مردم از موفقیت‌های بزرگی در این سطح واهمه دارند! شاید این‌ها خودشان را لایق جایگاه‌های بزرگی نمی‌بینند.

اما بدترین و در عین حال رایج‌ترین مانع بر سر راه سفر قهرمانی، تنبلی و راحت ‌طلبی است. فردی که هدفی چون قهرمان شدن دارد، باید کنج راحت خود را وانهاده، و به استقبال درد و چالش برود. فرد از طریق درگیرشدن با چالش‌ها و رنج‌هاست که گنج قهرمان را به چنگ می‌آورد.

مانع بعدی نگاه‌ها و نگرش‌های افراد ضعیف و معمولی به قهرمان شدن، سفر قهرمانی، و الزامات آن است. اغلب این‌گونه افراد، از یک سو به وضع موجودشان عادت کرده‌اند، و از سوی دیگر قهرمان شدن و سفر قهرمانی را یک توهم یا نوعی خیال‌پردازی کودکانه می‌بینند. کسی که از ضعیف یا معمولی بودن احساس تهوع نداشته باشد، چگونه می‌تواند تحولی از این دست را پذیرا باشد؟! این نگرش و باور که معمولی بودن و معمولی زیستن هم یک انتخاب و نوعی زندگیست که عموم مردم آن را برگزیده‌اند، سبب می‌شود که افراد معمولی به آنچه که هستند و نیز از وضعیت خود به اندازه‌ کافی رضایت داشته باشند.

 ۷۵ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7265-82-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل 1. قهرمان شدن یک انتخاب است
فصل 2. قهرمان کیست و قهرمان شدن چیست؟
فصل 3. الزامات و مسیر قهرمان شدن
فصل 4. چگونه قهرمان درونمان بیدار میشود؟
فصل 5. در سفر قهرمانی چه روی میدهد/
فصل 6. سفر قهرمانی چکونه انجام میشود؟
فصل 7. سرانجام چه؟

راهنمای دانلود کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون

برای دانلود کتاب سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سفر قهرمانی: سفری برای کشف و پرورش قهرمان درون