دانلود کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

  • از: رضا مهدوی
  • ناشر: انتشارات هرمان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

رضا مهدوی در کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)، در قالب داستان حقایق و اسراری که در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان وجود دارد را با بیانی دلنشین و ساده شرح می‌دهد.

درباره‌ی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی):

همانطور که می‌دانیم رجب، شعبان و رمضان جزو ماه‌های پرخیر و برکت خدا هستند و بر تشنگان حقیقت لازم است تا از این اوقات نورانی بهره‌ی کافی را ببرند؛ زیرا این سه ماه نقش بسیار ویژه‌ای در تربیت و قرب تشنگان دارند.

بنابر گفته بزرگان اهل معرفت عارفی می‌تواند در بندگی به موفقیت برسد که با مجاهدت و تلاش در این سه ماه نورانی، حقیقت خود را در برابر مغفرت و رحمت الهی قرار دهد. در این کتاب نویسنده سعی می‌کند تا گوشه‌ای از حقایق و اسراری که در این ماه‌ها وجود دارد را به لطف و عنایت خداوند متعال به رشته‌ی تحریر درآورد تا عارفان و افرادی که به دنبال ارتقای حالات روحانی و معنوی خود هستند بتوانند از این روزهای نورانی استفاده نمایند.

کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به عارفان و حتی افراد معمولی که خواستار بهره‌وری از برکات ماه‌های نورانی رجب، شعبان و رمضان هستند، بسیار توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) می‌خوانیم:

آقا مهدی به دلیل آنکه دو سال و نیم از شروع بحثمان می‌گذشت، تصمیم گرفتند خلاصه‌ای از مطالب گذشته را قبل از شروع مباحث اصلی توضیح بدهند تا آماده جلسات جدید گردم.

مباحثی که تاکنون مورد بررسی قرار دادیم رو می‌تونیم به دو بخش تقسیم کنیم؛ بخش اول: بحث‌های نظری تزکیه؛ بخش دوم: بحث‌های عملی تزکیه.

در بخش اول هدف خلقت، خودسازی، ایمان حقیقی، احیای دل و... رو مورد بررسی قرار دادیم تا سالک تصوری دقیق از خودسازی و بندگی و گناه شناسی بدست بیاره و از اوهامی که دچارشون شده دور بشه. متاسفانه دیده شده که عده‌ای خودسازی رو به صورتی کاملا خشک و بدون توجه به اینکه مقدمه اصلی معرفت و کماله به جامعه جوان که تشنه معارفن عرضه می‌کنن و خود به خود یک نوع دوری و زدگی از اخلاق در تشنگان خدا ایجاد می‌کنن و این دسته از افراد به جای شناخت گناهان و ترکشون، دنبال ذکر و... میفتن و هرچی به این در و اون در میزنن تا رشد کنن به نتیجه نمیرسن و هر روز افسرده‌تر از قبل میشن!

 ۱۴۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6902-06-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
جلسه چهل و یکم: طبیب روحانی
جلسه چهل و دوم: خلاصه گذشته
جلسه چهل و سوم: مراقبات ماه رجب 1
جلسه چهل و چهارم: مراقبات ماه رجب 2
جلسه چهل و پنجم: اعتکاف
جلسه چهل و ششم: مراقبات ماه شعبان
جلسه چهل و هفتم: مراقبات ماه رمضان 1
جلسه چهل و هشتم: مراقبات ماه رمضان 2
جلسه چهل و نهم: مراقبات ماه رمضان 3
جلسه پنجاهم: مراقبات ماه رمضان 4
منابع

راهنمای دانلود کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

برای دانلود کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

نظرات کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.