دانلود کتاب صوتی سوار


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سوار

روبرت صافاریان در کتاب صوتی سوار می‌خواهد به شما بگوید که اگر بگذارید احساسات منفی و کدورت بر شما حاکم شود، شما را به مقصدی نامعلوم می‌برد.

در قسمتی از کتاب صوتی سوار می‌شنویم:

وقتی جانور از جنگل‌ها می‌گذشت، دست می‌انداخت و از درخت‌ها میوه‌های آبدار می‌چید، تمامی خوراک او این بود. در روزهای نخست دائم و سرگیجه‌آور اسب، اسب که نه، جانور دلش بهم می‌خورد چه رسد به اینکه بتواند بخوابد. حتی یک لحظه موهای او را رها نمی‌کرد، اما به تدریج آموخت که اگر با تمام بدن خود را روی پشت جانور بیاندازد، می‌تواند دست‌هایش را رها کند و حتی گاهی چرت بزند.

اولین بار که این کار را کرد از موهای مرطوب جانور و لرزش عضلات آن زیر پوستش چندشش شد. اما فقط یکی دوبار نخست این‌طور بود و بعد به آن عادت کرد و هر روز زمانی دراز می‌خوابید. ولی برای قضای حاجت هیچ راه مناسبی پیدا نکرد. چند روز خود را نگاه داشت و هیچ‌گونه کاری نکرد، اما اواسط روز دوم دید دیگر نمی‌تواند مقاومت کند...

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
سوار

راهنمای دانلود کتاب صوتی سوار

برای دانلود کتاب صوتی سوار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سوار
Miss Rafiee
۱۳۹۷/۱۰/۹
همین که میگه سه دو یک... قلب من میریزه😑
ghazale rafeie
۱۳۹۷/۸/۱۲
عالی بود صدا و شکوه خواندن بسیار گیرا و جذاب بود و داستان قشنگ دل کندن فرد سوار بر مرکب مرگ را نشان میداد.... بسیار بسیار ممنونم‌... موفق باشید و سربلند
Mohammad Gholizadeh
۱۳۹۸/۷/۱۴
بنظر من سوار کسی بود که مرده بود و در راهی بود که فقط خودش مهم بود جالبی مرگ همینجاست فقط خودت هستی که داری میری و هیچ کس و هیچ چیز برایت مهم نیست؛ اسب هم میتواند مرگ یا چیزی باشد که سوار در تنهایی در سرش ساخته.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۰)