دانلود کتاب سکوت صحرا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سکوت صحرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سکوت صحرا

کتاب سکوت صحرا داستانی احساسی و پرکشش به قلم نسرین رشمانی است که سرگذشت پر فراز و نشیب دختری را به تصویر می‌کشد.

صحرا دختری یتیم است که برای کار و زندگی وارد کارگاه شخصی به نام داوود می‌شود؛ کارگاهی که علاوه بر او چندین دختر بی‌خانمان در آن روزگار می‌گذرانند. به مرور زمان صحرا با همسر داوود و دیگر دخترانی که در کارگاه هستند، صمیمی می‌شود و هر کدام از شخصیت‌های کتاب از گذشته و رازهای تلخشان پرده‌برداری می‌کنند.

در بخشی از کتاب سکوت صحرا می‌خوانیم:

مرد سالخورده گفت:

- بی‌تعارف می‌گم. آقا داوود این‌جا مغازه‌ی ظروف یکبار مصرف داره با این‌که توی بازار سابقه‌ی زیادی نداره ولی این‌جا همه حاضرن سر ایشون قسم بخورن. اگه بخوای، می‌تونی توی کارگاه ایشون مشغول به کار شی.

- کارگاه، کارگاه ایشون! کارگاهشون کجاست؟ من فکر کردم که باید توی مغازه‌شون کار کنم.

آقا داوود جواب داد:

- خیالت راحت باشه اون‌جا خیلی بهتر از این‌جاس. کارگرهایی که اون‌جا کار می‌کنن، همه خانوم هستن. از چمدونت معلومه که توی این شهر غریبی. اون‌جا خوابگاه هم داریم. تقریباً می‌شه گفت همه‌ی خانوم‌هایی که اون‌جا کار می‌کنن، کارگاه یه‌جورایی خونه‌شونه، حالا شما هم اگه که دوست دارین، من حرفی ندارم که شما را استخدام کنم.

از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم. باورم نمی‌شد که هم صاحب کار شدم هم جای خواب. با خوشحالی جواب دادم: «لطف کنین آدرس را بهم بدین تا به اون‌جا برم.»

آقا داوود نگاهی به من کرد و سریع سرش را پایین انداخت و گفت: «نه دخترم اون‌جا دور از شهره، باید کمی صبر کنی تا خودم برسونمت.»

- ولی‌، آخه.

مرد سالخورده که متوجه شک و تردید من شده بود، لبخند ملیحی بر لبانش نقش بست.

- خیالت راحت باشه دخترم. آقا داوود مرد قابل اعتمادیه؛ تو هم جای دختر منی، از ظاهرت متوجه شدم که خانم متشخص و مقیدی هستی و خوب می‌دونم واسه‌ی تو اونم توی بازار، کار نیست و یا به سختی گیر میاد. ولی برو خیالت از جانب آقا داوود راحت باشه.

بر روی سکویی کنار آب سرد کن نشستم و آدم‌هایی را که از آن‌جا تردد داشتند، نظاره کردم. من از دیدن خانواده‌هایی که با لبخند بر لب، خرید می‌کردند لذت می‌بردم.

 ۲۸۰ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-832564-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سکوت صحرا

برای دانلود کتاب سکوت صحرا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سکوت صحرا

نظرات کتاب سکوت صحرا

منیر تیموری
۱۴۰۰/۲/۴
خسته نباشید خدمت استاد عزیز عالییییییییییی بود وخیلی غم انگیز ولی پایان عالی من که لذت بردم واقعا امیدوارم توی زنگیتون هم مانند کتابتون بدرخشین
مشاهد همه نظرات (۱)