دانلود کتاب سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته)

کتاب سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته) نوشته‌ی علی طوفان زاده مژدهی و ابراهیم علایی، برای داوطلبان آزمون‌های ورودی رشته مهندسی کامپیوتر در مقاطع ارشد و دکتری در نظر گرفته شده و می‌توانید به عنوان منبع دروس سیستم عامل پیشرفته و سیستم‌های توزیع شده از آن استفاده کنید.

سیستم عامل پیشرفته یکی از دروس مهم در رشته مهندسی کامپیوتر و آزمون‌های ورودی دوره‌های تحصیلات تکمیلی دکتری رشته مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار می‌باشد. همچنین این درس یکی از دروس کلیدی و بسیار مهم در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

این کتاب شامل هفت فصل اول از کتاب سیستم‌های توزیع شده، اثر آقای تننبام می‌باشد. در کتاب حاضر ابتدا خلاصه درس مطابق با کتاب مرجع و سپس تمرین‌‌های آن به همراه پاسخ تشریحی ارائه می‌شود. همچنین سوالات تستی آزمون‌های ورودی فراگیر ارشد پیام نور، سوالات تالیفی و سوالات تشریحی مربوط آزمون‌های پایان دوره درس سیستم عامل این دانشگاه به همراه پاسخ تشریحی آن‌ها ارائه داده شده است. در پیوست این اثر نیز سوالات آزمون ورودی دکتری مهندسی کامپیوتر - نرم‌افزار پاسخ تشریحی وجود دارد.

 ۴۶۶ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-93011-3-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۵۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: معرفی
فصل دوم: معماری
فصل سوم: فرآیندها
فصل چهارم: ارتباطات
فصل پنجم: نام‌گذاری
فصل ششم: همگام سازی
فصل هفتم: تکرار و تکثیر

راهنمای دانلود کتاب سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته)

برای دانلود کتاب سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سیستم‌های توزیع شده (سیستم عامل پیشرفته)