دانلود کتاب شادی در سختی‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شادی در سختی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شادی در سختی‌ها

کتاب شادی در سختی‌ها به قلم اندرو متیوس، الگو‌های رفتاری را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و سپس چگونگی تبدیل آن‌ها به جنبه‌های مثبت را شرح می‌دهد.

آیا به این موضوع دقت کرده‌اید که وقتی خودتان حس خوبی درباره‌ی خود دارید، دیگران هم بهتر از همیشه به نظر می‌رسند؟ به این خاطر است که جهان بازتابی از خود شماست؛ وقتی خودتان را دوست بدارید همه را دوست خواهید داشت و هنگامی که از خود بیزار باشید از همه بیزار می‌شوید. منشأ تمام افکار و حرکات شما به چگونگی دیدگاهتان به خودتان بستگی دارد. تجربیات، موقعیت‌ها، شکست‌ها، افکاری که درباره‌ی خود دارید و واکنش‌های دیگران نسبت به شما همه تصاویری هستند که از خویش در ذهن دارید.

شما زمانی که از بلا و مصیبت اجتناب می‌کنید هرگز رشد نخواهید کرد. اندرو متیوس (Andrew Matthews) در کتاب شادی در سختی‌ها (Happinese in hard times) به شاد بودن در اوقات سخت می‌پردازد تا:

- وقتی اخراج می‌شوید، ثابت قدم بمانید.
- وقتی برشکسته شده‌اید، جان سالم به در ببرید.
- بیشتر مثل افراد شاد فکر کنید و مانند آنان باشید.
- پیش از ملاقات فرد ایده‌آل زندگیتان هم شاد باشید.
- خودتان را دوست داشته باشید قبل از اینکه وزن اضافی‌تان را کم کنید.

این کتاب می‌کوشد تا تفاوت بین شادی و لذت را بررسی کند و به شما نشان دهد که انسان‌های شاد علاوه بر اینکه از لحظات حال خود لذت می‌برند، موفقیت‌های بیشتری نیز در آینده کسب خواهند کرد و به دنبال این موضوع روش‌های شاد زیستن را نیز معرفی می‌کند.

در بخشی از کتاب شادی در سختی‌ها می‌خوانیم:

ما در زندگی وقتی بیشتر یاد می‌گیریم که سرمان به سنگ می‌خورد. چرا؟ چون که تغییر نکردن راحت‌تر است. ما تا زمانی که دیگر خیلی دردناک شود به انجام دادن آنچه داریم انجامش می‌دهیم ادامه می‌دهیم. مثلاً سلامتی‌مان را در نظر بگیریم. ما کی رژیم غذایی‌مان را عوض می‌کنیم و ورزش را شروع می‌کنیم؟ زمانی که بدن ما در حال از هم پاشیدن است. وقتی که دکتر می‌گوید: «اگر روش زندگی‌ات را عوض نکنی، خودت را خواهی کشت!» ناگهان ما انگیزه پیدا می‌کنیم.

در روابط؛ چه زمانی معمولاً به همدیگر می‌گوییم که تا چه اندازه برایمان اهمیت دارند؟ وقتی که ازدواج ما در حال فروپاشی است، خانواده دارد از هم می‌پاشد. در مدرسه عاقبت چه موقع ما پایمان را جمع می‌کنیم و مطالعه می‌کنیم؟ زمانی که در شرف رفوزه شدن هستیم. در تجارت؛ چه زمانی ما ایده‌های جدید را امتحان می‌کنیم و تصمیم‌های سخت می‌گیریم؟ زمانی که نمی‌توانیم قبض هایمان را بپردازیم.

در نهایت، کی ما دربارهی خدمات به مشتری مطلب می‌آموزیم؟ وقتی که مشتری‌ها ترکمان کرده‌اند. ما بزرگ‌ترین درس‌هایمان را زمانی فرا می‌گیریم که اوضاع و شرایط دشوار شده‌اند. شما مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی‌تان را کی گرفته‌اید؟

وقتی که به زانو درآمده‌اید - بعد از مصیبت‌ها، بعد از پشت به خاک خوردن‌ها، وقتی که سرتان به سنگ خورده است. این زمانی است که به خودمان می‌گوییم: «از برشکسته شدن حالم به هم می‌خورد، من از متوسط‌ الحال بودن خسته شده‌ام. می‌روم تا کاری انجام دهم، » ما موفقیت را جشن می‌گیریم - اما چیز زیادی از آن یاد می‌گیریم. شکست‌ها آزارمان می‌دهند. و در همین زمان است که می‌آموزیم. در نگاهی به گذشته، درمی‌یابیم که معمولاً «مصیبت‌ها» نقاط عطف بوده‌اند.

 ۳۳۶ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6895-75-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۷۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول / پذیرش
فصل دوم / غلبه بر بحران‌ها
فصل سوم / افکار
فصل چهارم / خودتان را دوست بدارید
فصل پنجم / روابط
فصل ششم / پول
فصل هفتم / ثروت
فصل هشتم / پیشروی
فصل نهم / شکر گزاری
فصل دهم / رها کنید!
فصل یازدهم / کمک بخواهید
فصل دوازدهم / اهمیت شاد بودن

راهنمای دانلود کتاب شادی در سختی‌ها

برای دانلود کتاب شادی در سختی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شادی در سختی‌ها
محمد پازکیان
۱۳۹۸/۷/۱۸
مبتدیا حتما بخونن
سما قلعه
۱۳۹۹/۵/۲
کتاب عالیه توصیه میکنم مطالعه فرمایید
fereshteh Mir
۱۳۹۹/۱/۲۰
عالی مث بقیه آثارش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)