دانلود کتاب شاه کلید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شاه کلید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شاه کلید

کتاب شاه کلید، اثر چارلز اف. هانل، استعدادهاى پنهان شما را آشکار مى‌کند، انرژی‌ها و نیروهاى حیاتى نهفته و دست نخورده (به کار نبرده) شما را بیدار مى‌کند. شاه کلید شما را مجهز مى‌سازد که با ترس‌ها، افسردگی‌ها، محدودیت‌ها، بیماری‌هاى روان‌تنى و عدم آرامش و... مبارزه کنید و آن‌ها را از خود دور سازید. 

هر کسى که درباره زندگى فکر مى‌کند، نمى‌خواهد آن را به عنوان یک گیاه تجربه کند. ما مى‌خواهیم به رشد و بالندگى برسیم و به لحاظ ذهنى در تمام مدت زندگى متکامل شویم. این تنها در صورتى امکان‌پذیر است که کیفیت زندگى خود را به همراه ایده‌آل‌ها و اعمال و رفتار و شرایطى که نتایج آن افکار هستند تغییر دهیم. از این رو در سرتاسر تاریخ، بشریت مشتاقانه به دنبال حقیقت بوده است. انسان‌ها همه‌جا را به دنبال آن گشته‌اند و در این رهگذر ادبیاتى از آن خود ایجاد کرده‌اند. همه خواهان آن بوده‌اند که به شاه کلید دست پیدا کنند. 

شاه کلید راهى براى دستیابى به هوش و فراست عالم هستى و جذب کردن همه چیزهایى است که خواننده مى‌خواهد و امیدوار است آن را به دست آورد. در این کتاب شاه کلید در اختیار دنیا قرار مى‌گیرد. 

کتاب شاه کلید (The Master Key System) به شما نوید مى‌دهد که خداوند گنجى در درون شما نهاده است که راه استفاده از آن گنج از طریق پدیده‌اى به نام «فکر» شماست. فکر شما داراى توانایى نامحدود است که استفاده از آن به میزان آگاهى و شناخت شما بستگى دارد و این کتاب راه به کار بردن آن را به شما مى‌آموزد. 

شاه کلید به شما مى‌گوید که شعارى در بین نیست زیرا بر طبق قانون جذب شما مى‌توانید سلامت، موفقیت، شادى و آرامش و هر چه را بخواهید با فکر خود بیافرینید. 

شاه کلید به شما مى‌گوید هیچ چیز تصادفى نیست زیرا در عالمى که کائنات بر اساس نظم مطلق است، تصادف معنى ندارد. شما با فکر خود قادر هستید حوادث را آن‌طور که مى‌خواهید ایجاد کنید، زیرا همه‌چیز از درون شما نشأت مى‌گیرد و بیرون شما بازتابى از درونتان است. 

شاه کلید به شما طرز به کار بردن این توان فکرى را مى‌آموزد زیرا این نیرو داراى قوانینى است که با به کار بردن تکنیک‌هاى آن بر میزان قابلیت‌هاى فردى شما براى انجام دادن کارهاى موفقیت‌آمیز و ثمربخش و شکار فرصت‌هاى مناسب براى رشد شخصیت مى‌افزاید. 

هر اندازه هم که تلاش کنیم نمى‌توانیم آرام بگیریم. ماهیت انسانى همه ما حکم مى‌کند که در تمام مدت زندگى در حرکت باشیم و تغییر کنیم. 

تعالیم موجود در کتاب شاه کلید، ابتدا به‌طور مکاتبه‌اى با بیست و چهار درس آموزش داده مى‌شدند. بدین شکل که هر درس یک هفته به طول مى‌انجامید و کل آموزش 24 هفته طول مى‌کشید. به جاى آن مطالب کتاب شاه کلید را یک دوره آموزشى در نظر بگیرید. معناى هر بخش را جذب و درک کنید. هر هفته مطالب یک فصل را به تکرار بخوانید و بعد به سر وقت فصل بعدى بروید. در غیر این صورت فصل‌هاى پایانى کتاب برایتان دشوار مى‌شود. و وقت و پول شماى خواننده به هدر مى‌رود. 

اگر اینگونه از کتاب استفاده کنید، شاه کلید به شما امکان مى‌دهد تا به شخصیت و قدرتى جدید دست پیدا کنید تا به هدف‌هاى ارزشمند خود دست یابید. و از زیبایی‌هاى زندگى لذت ببرید. 

چارلز اف. هانل (Charles F Haanel) نویسنده آمریکایی است، او یک فیلسوف و تاجر هم بود. هانل از طریق کتاب "سیستم استاد کلیدی" به خاطر مشارکتش در جنبش فکر جدید شناخته شده است که در سال 1912 هنگامی که او 46 ساله بود منتشر شد. این کتاب در رابطه با دوره‌ای از اندیشه جدید، رشد ذهنی، موفقیت مالی و سلامت شخصی نوشته شده است.

 ۲۱۰ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-024-8 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آغاز کلام
پیشگفتار
مقدمه
درس یک: دنیاى مدرن
درس دو: اندیشه انرژى است
درس سه: ارتعاش جذب
درس چهار: انرژى قدرت است
درس پنج: اندیشه خلاق است
درس شش: اندیشه، عمل و نتیجه
درس هفت: آرمان‌سازى، تصویرسازى، تحقق
درس هشت: قدرت تصور
درس نه: سلامتى، ثروت و عشق
درس ده: علت و معلول
درس یازده: جوابهاى طبیعت
درس دوازده: قانون جذب
درس سیزده: فرایند
درس چهارده: آشکارسازى
درس پانزده: تغییر ماهیت
درس شانزده: سیکل هفت
درس هفده: تمرکز و میل و خواسته
درس هجده: ارزش باور
درس نوزده: ماده تغییر مى‌کند
درس بیست: تعادل در عالم هستى
درس بیست و یک: خود را براى موفقیت آماده کنید
درس بیست و دو: کاشتن بذر
درس بیست و سه: موفقیت در خدمت کردن
درس بیست و چهار: شاه کلید

راهنمای دانلود کتاب شاه کلید

برای دانلود کتاب شاه کلید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شاه کلید

نظرات کتاب شاه کلید

وحید خموشی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
با سلام نویسنده کتاب شاه کلید هم مانند بسیاری ازاین دسته نویسندگان سعی در معرفی مطالبی دارد که قدما وعرفای بزگی چون مولانا و شیخ بهایی به آن پرداخته‌اند ولی بدلیل مسائل خاص زمان خود و وسیع نبودن دامنه لغات و محدود بودن تحقیقات دراین زمینه، به اصطلاح، مطلب را باز نکرده‌اند. ولی امروزه نظیر آقای هانل و خانم بیر توانسته‌اند قدری موشکافانه تر مبحث را توضیح دهند آنهم به قدر قطره یی از این قلزم مواج.
ای برادر تو همه اندیشه یی
مابقی خود استخوان و ریشه یی
گر بود اندیشه گلشن، گلشنی
ور بود خاری تو هیمه گلخنی
شیدا زنگنه
۱۳۹۹/۳/۳۱
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه💜
دوستانی که به مطالعه در خصوص این زمینه علاقه مند هستند میتونن کتاب‌هایی از نویسندگان و فیلم سازان خوبی مثل خانم راندا برن و استرهیکس، باب پراکتور و جو ویتالی رو بخونن کتاب‌هایی فوق العاده تر از این هم هست هر چند این کتاب در نوع خودش خوبه اما کمی سخت نگاشته
شده و بهتره برای درک بیشتر از قانون جذب کتاب راز اثر خانم راندابرن رو بخونید
امیدوارم اطلاعاتی رو که در اختیارتون گذاشتم مفید باشه😘
korush yekta
۱۳۹۸/۷/۳۰
کتاب فوق العادست ترجمه هم که آقای قراچه داغی عالی انجام داده اما نمیدونم چرا این کتاب دیگه چاپ نمیشه دوساله دنبال نسخه چاپی این کتاب از همین ناشرم اما پیدا نکردم حتی از خود ناشر 😕
بهرحال خوندنشو به همه پیشنهاد میکنم 👌
مشاهد همه نظرات (۳۵)