معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم

عکس جلد کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم

کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم نوشته‌ی سیده مریم طاهری و عاطفه جعفری سیاوشانی، حاوی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحان‌های این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 تا 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم امتحان‌های نهایی برگزار شده در سال‌های 98 تا 1400 هستند و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان سلامت و بهداشت احتیاج دارید، فقط در 21 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم تمامی رشته‌ها مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۱
زبانفارسی
شابک978-600-412-852-0
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم

پانی رجاآبادی
۱۴۰۱/۳/۹
درسته که ۲۰-۳۰ صفحه جزوه خلاصه شده بهتر از ۱۰۰صفحه کتاب درسیه، اما برای منی که امروز فقط با مطالعه این جزوه سرامتحان نهایی حاضر شدم، جزوه اصلا کامل نبود و سوالات رو پوشش نمیداد. محتوای این جزوه فقط حدود ۶۰٪سوالای امتحانات نهایی رو شامل میشه.
با توجه به تبلیغات گسترده‌ای که از این کتاب دیده بودم ک
اصلا رضایت بخش نبود. برای پاس شدن قابل قبوله ولی برای کسی قصدش نمره کامل گرفتنه مطالعه این کتاب فقط وقت تلف کردنه. اگر به عقب برگردم ترجیح میدم خود کتاب رو بخونم و اصلا این جزوه رو خریداری نکنم.
جزوه این کتاب احتیاج به بروزرسانی و تکمیل شدن داره!
Tara
۱۴۰۱/۳/۹
هیچ چیزی که داخل کتاب و امتحانات بود در این کتاب نیومده بود و برای عنوان شب امتحان لایق نیست.
ایمان رنجبر
۱۴۰۱/۳/۸
عالیه به خصوص جزوه شب امتحانش بهتر اینه صد خورده‌ای صفحه کتابو بخونی
Mahyar
۱۴۰۱/۳/۸
کتاب خوبیه ولی زیاد خلاصه نویسی نشده بود
گلاره راد
۱۴۰۱/۲/۲۸
قبل امتحان خیلی برام موثر بود
مهدی مهدوی
۱۴۰۱/۳/۲۰
واسه نهایی خیلی به کارم اومد
پوریا ابراهیم قزوینی
۱۴۰۱/۳/۱۷
حافظی زیاد جمع بندی ندارد ولی مفید بود
Kiana elhami
۱۴۰۱/۳/۷
خیلی کمکم کرد 🌱🌱🌱🌱❤️
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم

برای دریافت کتاب شب امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.