دانلود کتاب شروع سال نو با پاییز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شروع سال نو با پاییز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شروع سال نو با پاییز

کتاب شروع سال نو با پاییز به قلم سید سعید شفیعی، به روایت زندگی دکتری می‌پردازد که با وجود زندگی عاشقانه و خوبی که اکنون دارد، گذشته و زندگی سخت کودکی‌اش هرگز او را رها نمی‌کند.

در بخشی از کتاب شروع سال نو با پاییز (starting the new year with autumn) می‌خوانیم:

گارسون‌ها میز رو چیدند و رفتند. رفتار رامین عوض نشد و با عصبانیت با موبایل کار می‌کرد. با نوک تیز ناخنم ابروم رو خاروندم، نفس عمیق کوتاهی کشیدم، این طرف و اون طرف رستوران و بقیه مردم رو نگاهی کردم. می‌خواستم از رامین بپرسم چش شده اما نمی‌تونستم. ترجیح می‌دادم اینطور موقع‌ها که هیستریک می‌شه و مثل دیوونه‌ها عصبانیتش رو با یه کار دیگه‌ای نشون می‌ده باهاش صحبت نکنم. چون آخرش همیشه بد می‌شد.

چند لحظه بعد گارسون‌ها با سینی بزرگی برگشتند و بشقاب‌های غذارو روی میز مقابل من و رامین گذاشتند. رامین سرش رو بالا آورد و با عصبانیت به گارسون گفت: «چرا اینقدر طول کشید آقا؟ گندش رو درآوردین... یه ساعته رفتین یه غذا بیارین» گارسون‌ها با تعجب و چشم‌های گرد شده به رامین نگاه می‌کردند. طفلکی‌ها جای تشکر توپ و تشر نصیبشون شده بود.

گارسون‌ها جوابی نداشتند و همدیگرو نگاه می‌کردند. رامین باصدای بلندتر پرسید: «با شمام... چرا اینقدر دیر؟ مردم که علاف شما نیستن» مردم دور و بر سرشون به سمت ما چرخید و نگاهمون می‌کردن. با صدای آروم به رامین گفتم: «عزیزم آروم باش» و بعد به گارسون‌ها گفتم: «خیلی ببخشید... می‌تونین برین» گارسون‌ها در حالی که شوک زده شده بودند از کنار میز ما رفتند. رامین قاشق و چنگال رو برداشت و با عصبانیت شروع به غذا خوردن کرد. تند تند غذا می‌خورد و آروم و قرار نداشت و اصلاً به من نگاه نمی‌کرد و سرش پایین بود.

قاشق و چنگال توی دست‌های من خشک شده بود. از رفتار رامین تعجب می‌کردم. بعضی وقت‌ها از این دیوونه بازی‌ها درمی‌اورد ولی این بار فرق داشت.

 ۲۳۳ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6280-14-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. شروع تمامی‌ها
2. باور ناباوری‌ها
3. بازگشت گذشته
4. آرامشی نیست
5. به دنبال گذشته
6. تنها یادگار دوست داشتنی از گذشته
7. یک لبخند
8. پاییز بهاره
9. دیدار با گذشته
10. وقتی باید خودش باشد اما...
11. پشت ابرها
12. رهایی از گذشته؟ شاید نه
13. گذشته کثیف، حال بیمار
14. داروی تلخ واجب
15. رفت و برگشت
16. گذشته خوب

راهنمای دانلود کتاب شروع سال نو با پاییز

برای دانلود کتاب شروع سال نو با پاییز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شروع سال نو با پاییز

نظرات کتاب شروع سال نو با پاییز

فاطمه فرامرزی
۱۳۹۸/۱۱/۲
چقدر غیر واقعی وغیر قابل قبول بود
مشاهد همه نظرات (۱)