دانلود کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری

  • از: پیتر هالینز، تکتم سعیدنیا
  • ناشر: انتشارات گیوا
  • ۴۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری

کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون اثر پیتر هالینز، با ارائه تاکتیک‌ها و تدابیر کاربردی به شما انگیزه می‌دهد تا تمام کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنید.

چقدر می‌توانید کاری را که شروع می‌کنید، با دقت به انجام برسانید و تمام کنید؟ احتمالاً بارها این عبارات را شنیده‌اید، اما منظور چیست؟

این نوع جملات به معنای واقعیت بخشیدن به نیات شما می‌باشند. اغلب می‌گویید کاری را انجام خواهید داد و در یک هفته‌ی اول آن را با تمام انگیزه شروع می‌کنید اما با اولین نشانه‌ی سختی، خستگی، ملالت یا مشغله، خیلی راحت آن را کنار می‌گذارید و تا ابد در پستوی ذهنتان پنهانش می‌کنید. وقتی کار شروع شده‌تان را به انجام می‌رسانید و تمام می‌کنید، در واقع آن حلقه‌ی مشترک را باز می‌کنید و کنترل زندگی‌تان را به‌ دست می‌گیرید.

چه می‌شود اگر کارها را به انجام برسانیم؟

به انجام رساندن، مسیر دشوارتری است، اما فوایدش باعث می‌شود، این سفر ارزش تلاش و تقلّا را داشته باشد. اگر عادت کنید کارها را به انجام برسانید، قادر خواهید بود بهره‌وری‌تان را بالا ببرید، هر فرصتی را به حداکثر برسانید و کامل‌ترین نیروی بالقوه‌تان را بالفعل کنید.

اگر شخصی باشید که کارهایتان را دنبال می‌کنید و به انجام می‌رسانید، روابطتان نیز بهتر خواهند شد. خواهید فهمید که اگر همیشه سر قولتان بمانید، اعتماد ناظران، همکاران و کارکنانتان را به‌ دست خواهید آورد. مهم‌تر اینکه، روابط بهتری با همسر، فرزندان و دوستانتان خواهید داشت. آن‌ها می‌دانند که می‌توانند به حرف شما اعتماد کنند، چون دیده‌اند که شما طبق برنامه‌هایتان عمل می‌کنید و به قولتان وفا می‌کنید.

به‌علاوه، به انجام رساندن کارها به شما کمک خواهد کرد رابطه‌ی بهتری با خودتان داشته باشید و شما را وادار می‌کند با خواسته‌ها، نیازها، توانایی‌ها و ترس‌هایتان ارتباط نزدیک‌تری داشته باشید، بنابراین به‌ جای اینکه برده و اسیر ترس‌های ناخودآگاه و فشارهای جامعه باشید، مسئولیت و کنترل زندگی‌تان را بر عهده می‌گیرید.

جملات برگزیده‌ی کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری:

- هنر به انجام رساندن کارها به شما اجازه می‌دهد به‌جای پذیرفتن زندگی کنونی‌تان، زندگی‌ بسازید که واقعاً می‌خواهید.
- قبل از شروع کارتان، تمام اطلاعات و مطالبی که لازم دارید، جمع‌آوری کنید، تا بتوانید بی‌وقفه کار کنید و به عزم حرکت برسید.
- با کاربرد سخت و پرزحمت رفتارهای نامطلوب و همچنین با آسان و راحت کردن رفتارهای مطلوب، هزینه‌ی تراکنش را پایین آورید.
- با فهمیدن اینکه هر کاری در واقعیت چقدر زمان خواهد برد و با در نظر گرفتن تغییر فکر و ناکارآمدی خودتان، وقتتان را بهتر مدیریت کنید.
- برای هر کار بزرگ و پیش‌ پا‌ افتاده، یک تابلوی امتیاز درست کنید. این کار شما را باانگیزه نگه می‌دارد و باعث می‌شود برای رشد و پیشرفت تلاش کنید.

در بخشی از کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری می‌خوانیم:

چه چیزی شما را به سمت دنبال کردن و به انجام رساندن کاری که شروع می‌کنید، سوق می‌دهد؟ چگونه می‌توانید با انگیزه بمانید؟

زنی به نام سالی را در نظر بگیرید. سالی، یک فرد آرمان‌گراست، بنابراین خیریه‌ای را برای کمک به افراد فقیر راه‌ اندازی کرد، اما چالش‌ها و مشکلات فراوان در طول مسیر را پیش‌بینی نکرده بود. او نفهمید که کار کردن در یک محیط غیرانتفاعی و بدون سود هم، یک تجارت به شمار می‌رود و کار او بیشتر از آنکه، کمک به مردم باشد، یک تجارت بود.

هروقت برای تهیه‌ی سرمایه، رقابت با خیریه‌های دیگر، برای کمک و بخشش و کسب‌وکار و برای برانگیختن علاقه‌ی دیگران به انگیزه‌اش، با مشکلی مواجه می‌شد، احساس می‌کرد تحت فشار است و کم آورده است. «چرا خیلی سخت می‌توان مردم را تشویق کرد به یکدیگر اهمیت بدهند؟» از خودش می‌پرسید.

سالی خیلی زود علاقه‌اش را به آن کار از دست داد، فقط احساسات و تداعی‌های منفی زیادی را تحمل می‌کرد. او از نوشتن نامه‌های کمک هزینه تحصیلی و حضور در رویدادهای خیریه و نیکوکاری بیزار شده بود. بعد چند ماه، انگیزه‌ای را که آنقدر برایش مهم بود، از دست داد. همه تعجب کردند که چرا از کاری که آنقدر برایش مهم بود، منصرف شد.

دلیل اصلی شکست سالی، این بود که نتوانست جوانب منفی بنیادش را پیش‌بینی و برایشان برنامه‌ریزی کند. او تصور می‌کرد، بیشتر به مردم کمک می‌کند و زحمتی برای تهیه‌ی بودجه‌ی آن نخواهد کشید. چون فقط به اهدافی متکی بود که به او انگیزه می‌دادند، کارش را به انجام برساند. به خودش هیچ کمکی نکرد که بر جوانب منفی کسب‌وکار بنیادش غلبه کند.

 ۱۴۴ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-451-655-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: فکر کردن بس است، حالا عمل کن
فصل دوم: مشتاق بمان
فصل سوم: بیانیه بساز
فصل چهارم: ذهنیت به انجام رساندن
فصل پنجم: علم تعلل نابود کننده
فصل ششم: منطقه بدون حواس‌ پرتی
فصل هفتم: خطرات مرگ‌ بار
فصل هشتم: ساختارهای دائمی برای موفقیت
خلاصه‌ی‌ کتاب

راهنمای دانلود کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری

برای دانلود کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری

نظرات کتاب شروع کردی تمومش کن: هنر به انجام رساندن، اقدام کردن، اجرا کردن و خویشتن داری

محمد باقری
۱۳۹۹/۴/۵
این کتاب از بهترین کتابهای که خوندم و میگه که باید هدف وپشتکار وعلاقه به اون مقام یا هدفی که داری برسی فقط باید بخای از خودت که تو میتونی پس بجنگ تا به هدفت برسی
فاطمه محسنی
۱۳۹۹/۴/۱۸
مطالب مفیدن و قطعا کتاب خوبی هست ولی ترجمه فاجعه آمیزش تازه از فصل ۲ به بعد شروع میشه و خوب به شخصه خیلی برام سخت بود کتاب رو تا انتها ادامه بدم
Sami Khademi
۱۳۹۹/۴/۸
سلام
کتاب ' کتاب بسیار کاربردی و خوبی هست من خودم به دقت که میخونمش در تمام خطوطش خودمو میتونم توش پیدا کنم... وااای حالا یه خط کم رنگم و یه خط پر رنگ‌
مشاهد همه نظرات (۲۲)
موفقیت شخصی، مجموعه کتب انگیزشی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش روانشناسی، تعریف انگیزش، انواع انگیزش، نظریه های انگیزش، نظریه های انگیزش در روانشناسی، کتاب شروع کردی تمومش کن، کتاب هنر به انجام رساندن اقدام کردن اجرا کردن و خویشتن داری، کتاب تمام کن آنچه آغاز کردی را‮‬‫، کتاب هنر دنبال کردن افکار و ایده ها تا رسیدن به نقطه هدف، کتابی عالی برای کسانی که نمی خواهند کارهایشان را نیمه تمام رها کنند، ایجاد انگیزه، ایجاد انگیزه در زندگی، چگونه انگیزه خود را قوی کنیم، روشهای تقویت اراده، رسیدن به هدف، هدف گذاری، هدف داشتن، موفقیت در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، روشهای موفقیت، راهنمای موفقیتهای فردی، راز موفقیت، موفقیتهای فردی، اسرار موفقیت، به پایان رساندن کارها، Finish what you start، the art of following through taking action executing self discipline، اهمال کاری، درمان اهمال کاری، غلبه بر اهمال کاری، اهمال کاری در روانشناسی، Peter Hollins، پیتر هولینز