دانلود کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت

  • از: اکبر فرزانه
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت

اکبر فرزانه در کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت به توصیف زندگی آدم‌هایی می‌پردازد که در قلب سنگی‌شان، پلیدی، دروغ، کینه و حسادت وجود دارد و تا آخر عمر روزهایی پر از رنج و عذاب را تجربه می‌کنند.

در بخشی از کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت می‌خوانیم:

ماجرا از این‌جا شروع می‌شود زخم بازوی مجید در اثر اصابت گلوله دشمن احتیاج به پانسمان و مراقبت داشت دختران جوان و زنانی که اوقات خود را وقف بهداشت و پرستاری رزمندگان مجروح و مصدوم کرده بودند و خدمت در پشت جبهه را افتخاری برابر شهادت می‌دانستند مشغول انجام وظیفه بودند نگاه سارا در یکی از چرخش‌هایش به مجید که در گوشه‌ای کز کرده بود افتاد در حالی‌که زخم او را پانسمان می‌کرد با دقت چشمان او را نگریست و پرسید نام شما مجید است؟

مرد جوان با نگاه شگفت‌انگیز پاسخ مثبت داد. اتفاق عجیبی در حال شکل گرفتن بود. سارا حس کرد خون در رگ‌هایش منجمد شد و لحظه‌ای بعد با فشاری بیشتر به قلبش هجوم برد سراسر وجودش به دو چشم تیزبین تبدیل شد با نگاهی که برق عجیبی داشت و لبخند عجیب‌تر پرسید مرا شناختی من سارا هستم دوست زمان کودکی‌مان اما کلمات در دهانش خشک شد از فرط اضطراب جرأتش را باخت آشفته و هراسان چشم در چشم مجید دوخت.

جاذبه مهمی ذهن او را تسخیر کرده بود لذت عظیمی در وجودش پدید آمد و از چنان خوشبختی زلالی پر کرد که امواج آن به همه‌ی سلول‌های بدنش رسید از سوی دیگر حال عجیبی عارضش شد بیم - وحشت - اصطراب - دلهره - تشویش - طپش‌دل - بی‌قراری - کنجکاوی و توده‌ای از این حالات که قلم قادر نیست کیفیت آن‌ها را در چهره او منعکس کند.

 ۱۷۸ صفحه، ۳۶۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-312-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت

برای دانلود کتاب شعله‌های عشق در آتش حسرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شعله‌های عشق در آتش حسرت