دانلود کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید!

  • از: محمد جانبلاغی
  • ناشر: انتشارات زانکو
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید!

کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید! نوشته‌ی محمد جانبلاغی، با ارائه راهکارهای خردمندانه‌‌ای که بزرگ‌ترین ثروت‌سازان جهان برای رسیدن به ثروت اتخاذ کرده‌اند به شما کمک خواهد کرد تا به فردی متمکن تبدیل شوید.

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که بین افراد ثروتمند و فقیر و یا در کل بین انسان‌های موفق و ناکام چه تفاوتی وجود دارد؟ چرا بیش‌تر افراد در بیماری و فقر زندگی می‌کنند اما عده‌ای، قله‌های پیروزی و موفقیت را یکی پس از دیگری تسخیر می‌کنند؟

بهترین کاری که می‌توان برای فقرا انجام داد این است که ما خود‌مان یکی از آن‌ها نباشیم. اغلب انسان‌ها بر این باورند که نمی‌توانند موفق باشند و حتی آمادگی دریافت اصول ساده ولی پرقدرت موفقیت را‌ ندارند. بدون شک هنگامی که کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید! را به پایان برسانید دیگر هرگز وقتی یک فرد موفق را می‌بینید، حسرتش را نمی‌خورید و موفقیت او را به حساب قدرت جسمی، هوش، هیجان یا بخت و اقبال نمی‌گذارید.

محمد جانبلاغی اطمینان دارد که شما در هر زمینه از مسائل زندگی، در هر مرحله‌ای که هستید، قطعا با مطالعه این کتاب می‌توانید ثروتمند شوید. او با شعار تقدیر و سرنوشت هر کسی در اختیار خودش است، به شما خواهد فهماند که انتخاب با خودتان است که با تصمیمی راسخ به مطالب این کتاب عمل کنید یا فقط به مطالعه آن بسنده نمایید!

در بخشی از کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید! می‌خوانیم:

مردمانی که آرزو و هدف دارند فقر را نمی‌شناسند. زیرا شخص به اندازه ثروت‌هایش ثروتمند است. تاریخ متعلق به کسانی است که در زندگی هدف داشته‌اند. امید‌ها، آرزو‌ها و اهداف قدرت‌هایی دارند که با آن‌ها می‌توان جهان را متحول ساخت. مردمانی که هدف دارند سرانجام هدفشان به واقعیت منتهی می‌شود. کشوری که برای رسیدن به اهدافش همه مردم کشورش را به مشارکت بگیرد قهرمان تاریخ خواهد بود. همه پیشرفت‌های انسان در همه زمینه‌ها قبل از اینکه جامه عمل بپوشند در ذهن‌ها جریان داشتند. بدون تعیین هدف، هیچ چیز اتفاق نمی‌افتد. هیچ قدمی برداشته نمی‌شود و زندگی معنا نمی‌یابد. لزوما ضرورت هدف همانند هوا برای حیات است. هیچ انسانی بدون داشتن هدف به مقصد نمی‌رسد. پس مقصد خود را دقیقا مشخص کنید.

مهم نیست که موقعیت کنونی شما چگونه است مهم آینده‌ای است که برای دست‌یابی به آن تلاش می‌کنید برنامه‌ حداقل ده سال آینده خود را تعیین کنید. (به صفحه 65 مراجعه کنید) باید پیش از شروع مقصد را تعیین کرد. وقتی آرزو مهار شود به صورت قدرت در می‌آید. تعداد اندکی از ما در عمل خود را تسلیم آرزویمان می‌کنیم. به جای سپردن خود به دست این رویاها آن را سرکوب می‌کنیم. از یاد نبرید که تنها راه بدست آوردن قدرت و کارایی این است که به کارهای مورد علاقه خود بپردازید. در برابر آرزوهای خود تسلیم شوید. تا انرژی، اشتیاق، قدرت ذهنی و حتی سلامت بیشتر پیدا کنید. به آسایش خاطری که بدست می‌آورید قانع نباشید.

 ۸۸ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6291-58-1 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فقر و ثروت
آیا پول معیار است؟
ثروتمند شدن به چه قیمتی؟
چرا باید ثروتمند شوییم؟
تصویر ذهنی
تصویر ذهنی شما در مورد خودتان چیست؟
به عنوان مثال
"بزرگ بیندیشید تا بزرگ شوید"
نوشتن عبارت تاکیدی
عبارت تاکیدی هدف‌دار
اندیشه و بزرگ اندیشی
اشتیاق و انگیزه
آرزو و قدرت رویاهای بزرگ
انرژی نهفته
هدف
موضوع اهداف شخصی من
برنامه‌ریزی
با مردم چگونه رفتار کنیم؟
فرصت
تنبلی و مسامحه
ترس
عوامل ترس از فقر
عذر تراشی (بهانه‌ها و تلقین‌ها)
هدف‌گذاری
تمرین
حکایتی در مورد مرد ثروتمند

راهنمای دانلود کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید!

برای دانلود کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شما هم می‌توانید ثروتمند شوید!

نظرات کتاب شما هم می‌توانید ثروتمند شوید!

Roya Ahmadi
۱۳۹۹/۲/۲۱
کتاب خیلی خوبی بود حتما بخونید
مشاهد همه نظرات (۱)